Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jasnowidz przewidział krach, teraz widzi wojnę

Utworzony przez olo, 8 października 2008 r. o 15:40 Powrót do artykułu
puk puk jest tam coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada glupoty... wojna bedzie w chinach.. juz niedługo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to lub kto to taki Jasonowidz i czym się zajmuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ,dawac go na prezydenta miasta bialegostoku !!!!!! toz to jak z nieba sbadl ten gosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy w grudniu ukaże się artykuł, że wojna się jednak nie zaczęła? Wątpię. Jak ktoś gada 10 różnych rzeczy, z których jedna się sprawdzi to wszyscy robią z tego sensację. A że w dziewięciu się pomylił to jakoś nikt nie pamięta... Żenada pisać o takich rzeczach - DW wstydźcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem widzacy z Lublina, ale nie przewidzialem , ze takie glupoty mozna drukowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po denaturacie tak się robi??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętacie jak po ataku na WTC każdy jasnowidz trąbił że to wcześniej przewidział? wydaje mi się że takie teksty jeszcze potęgują panikę no i oczywiście efekt murowany - większa "czytalność" gazety. ale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak urodzilam 2 dzieci i jesli to co tu pisza jest prawda to ja jestem DZIEWICA wogole nie wiem po co ktos opowiada takie bajki ludzie tylko panikuja!!!!ja tez jestem jasnowidz i przewiduje ze moj syn zaraz zacznie plakac!!!!a nie mowilam juz placze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK BLISKA OSOBA MI ZAGINĘŁA TEŻ WIDZIAŁ- TYLKO ŻE NIE TAM GDZIE NAPRAWDE BYŁA .DLA MNIE TO ON JEST NIE JASNOWIDZEM ALE NACIĄGACZEM A W TYM TO ON JEST NAPRAWDE DOBRY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę aż trudno w to uwierzyć. Ludzie mamy XXI wiek, a tu szaman przepowiada i mało jakis dziennikarzyna jeszcze go promuje. Wstyd.Kolejny schizofremik, trzeba go złapać , zamknąć i leczyć farmakologicznie koniecznie i jak najszybciej! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam o takim nawiedzonym jasnowidzu to jestem za eutanazją.Ten gryzipiórek niema o czym pisać?Widły i do gnoju,tam się spełni zawodowo.Ta praca da jakiś efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...