Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jasnowidz z Człuchowa: Mam wrażenie, że będzie wojna

Utworzony przez jonr, 31 grudnia 2010 r. o 08:21 Powrót do artykułu
no dopiero rewelacje. ciekawe co by wymyślił gdyby nie czytał gazet i nie oglądał TV !? Dziennik stacza się , a na stronie wiszą po parę dni te same wiadomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez umiem byc takim jasnowidzem jak on i zrobic zamyslona, tajemnicza mine. Oszust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten facet jest raczej politykiem niż jasnowidzem -w pierwszych zdaniach widać że raczej nie jest za PO... to jakaś pomyłka i kupa bzdur, gościu napij nie opowiadaj pierdół bo tyle wiesz o przyszłości co przeciętny człek w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy to i ja mogę przewidzieć...Wystarczy się orientować w miarę co się dzieje w kraju, a reszta jest na tyle prawdopodobna i tak powiedziana, że każdą rzecz można do tego przypisać... Więc w sumie może w Lublinie naszym otworzyć gabinet jasnowidza? Przynajmniej jakaś kasa będzie, bo inaczej to marnie widzę przyszłość Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam przepowiednią w 100% sprawdzalną: 540 tysiącom mężczyzn w wieku od 30 do 40 lat zaczną się w tym roku znacznie przerzedzać włosy z tyłu głowy. 477 tysięcy kobiet w tym roku dostanie menopauzy, a około 500 małolat z gimnazjum zajdzie w ciążę. Ponadto w marcu koty będą głośno krzyczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet ma chyba mega depresję?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reksio napisał:
Facet ma chyba mega depresję?!
Znasz pojęcie inercja gospodarcza? Jeżeli nie wiesz co to jest inercja to może lepiej tego nie zmieniaj bo możesz POpaść w totalną depresję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff mi udalo sie opchnac mieszkanie ... Znalazlem jeleni z kredytem! A goscio ma racje bedzie ekonomiczna masakra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uff wyczekałem, kupie sobie mieszkanie za tyle gotówki ile mam, ale na pewno nie nad rzeką, a do pracy za granicę polecę bo złoty będzie tani jak barszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe chłop się nacpał czegoś, miał haluny i teraz piedrzieli od rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuzwa !Czarnowidz jakiś czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proroku PSL upadnie ! Jasnowidz na prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie ogólnikowe przepowiednie to każdy potrafi spłodzić. W dodatku facet nie ma wielkiego obycia w polityce. Powtarza prognozy komentatorów-jak choćby te o PJN i Palikocie. UE i Ameryka też się sypią - to osobny rozdział parafrazując Kazika. Żadna mi nowość. Jeszcze powinien dodać, że Chiny będą potęgą. A wojna zawsze gdzieś jest. Tylko mówienie o niej w kontekście naszego kraju ma posmak sensacji. Tak jakby pokój czy niepodległość były nam dan raz na zawsze... Szkoda tylko, że niektórzy wierzą w takie bzdury. Mając jednak na uwadze wieczne narzekanie naszego społeczeństwa "czarnowidztwo" powinno być karane. http://niepytajmnie.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteśmy chrześcijanami więc po co nawet ta rozmowa z jakimś jasnowidzem? Zacznijmy bardziej wierzyć w Boga niż w ludzi, którym się wydaje, że są ponad wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkiem i halo. Wystarczy być średnio głupim" że by przewidzieć to że będzie wojna ( lecz nie wiadomo kiedy ) i że będzie koniec świata ( w bliżej nieokreślonym czasie ) Takie proroctwa to może sprawdzały się w okresie średniowiecza, kiedy to kler straszył wszystkich diabłami, smokami, dinozaurami i takie tam bzdety. Teraz kiedy nawet moja babcia ( niezły moher ! ) zaczyna psioczyć na Kosciól to znaczy że coś jest nie tak z Kościołem a dokładniej z panami w sukienkach. Taką swoją pazernością kler więcej traci niż się im wydaje. Pozdrawiam Maniek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frosti napisał:
Kuzwa !Czarnowidz jakiś czy co?
jak widać tak czyli ludzie trzeba sie wieszać bo pan kaca nie wyleczyl i gada 3 po trzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za beznadziejna gazeta. Dlaczego drukujecie takie brednie i to na pierwszej stronie? Wstydźcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez wątpienia nie chodzi tutaj o jasnowidztwo.Raczej o intuicję i dla dodania grozy -zaryzykowanie jakiejś katastrofy.To,że na świecie nie jest dobrze ,wiemy od jakiegoś czasu.Do tej pory receptą ludzkości na te bolączki była wojna i tak bez wątpienia będzie i teraz..........Człowiek nie jest ani mądrzejszy ,ani rozsądniejszy aniżeli ten sprzed 200 czy tysiąca lat.....................!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie jasnoPiSowcu LEKARZ NIE OSTRZEGAŁ ŻE SAMOWOLNIE LEKARSTW ODSTAWIAĆ NIE WOLNO????? BIMBRU I SPIRYTUSU TROCHĘ MNIEJ NALEŻY SPOŻYWAĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rety, jak czytam takie artykuły, to dostaje takiego doła... Tylko się pójść i utopić. Kryzys, beznadzieja, wojna, afery.. a gdzie przyjemności tego swiata, już nic nas dobrego nie czeka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...