Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Biedny ten wójt i znów na tapecie sąd swoje , a on swoje ma prawo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna kompromitacja gminy jastków i wójta samonia! skandal goni skandal i jastków jak swego czasu markuszów robi sie posmiewiskiem w województwie. Precz z takim wójtem! odwołać i wywieźć na taczce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójcie: podnieść cene wody x 2, obniżyć cenę scieków i ten sam efekt osiągnięty bez awantur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Samoń tłumaczy, że opłaty nie wzięły się z chęci "wydarcia pieniędzy” mieszkańcom. – Chodziło o dobro wspólne, ograniczenie wykorzystania wody na przykład do podlewania trawników czy mycia samochodu.NIKT TEJ WODY NIE CHCE ZA DARMO!Chce za nią zapłacić a tłumaczenie tego przygłupa są śmieszne!Proszę sobie wyobrazić sytuację gdy: ten przygłup jedzie do Lublina i chce zaparkować samochód i słyszy że dla takich jak on opłata parkingowa wynosi 1500 zł ba nasi mieszkańcy nie mają gdzie zaparkować>Dlatego pobieramy w trosce o naszych mieszkańców wysoka opłatę od przygłupów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Biedny ten wójt i znów na tapecie sąd swoje , a on swoje ma prawo .
Była taka ludowa piosenka "ujta,ujta ,pocałujta w dupę wójta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że "dla dobra gminy" byłoby lepiej aby pan Samoń i jego podwładni odeszli już w urzędniczy niebyt. Należałoby jeszcze przeprosić i ponieść konsekwencje za swoją bezczelność. Już pierwsza sprawa z panią dyrektor szkoły pokazała że coś tu nie tak. Wiem od jednej z nauczycielek że ta pani dyrektor nie jest taka niewinna jak opowiada pan wójt. Teraz sprawa z tymi opłatami i znowu olewanie wyroku sądu! Panie wójcie: to jednak nie Koziegłowy i XXI wiek. Czasami wypadałoby spojrzeć w lustro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mamy nowy serial "RANCZO II" Jastkowyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I mamy nowy serial "RANCZO II" Jastkowyje
Obecnie to chyba VI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I mamy nowy serial "RANCZO II" Jastkowyje
I bardzo dobrze Sandomierz ma Księdza Mateusza , a lubelskie Ranczo- to jest też promocja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za wywiezieniem na taczce zdecydowanie! ten czlowiek to jest pomyslka w ogole jakas i smiech na sali co wyrabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdroszczę Wam tego buca Samonia jak on o Was dba żebyście za dużo wody nie zużyli.Skąd go qrwa wytrzasnęliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem , że woda to towar luksusowy i nie każdy za własne pieniądze może ją mieć? W podlubelskiej gminie w kraju należącym do UE. Skąd się ten mądrala urwał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości" ŚMIECHEM. IMPERTYNENT=IMPOTENT ja nie chcę mieć takiego wójta!!! Jeśli ktoś popiera moje zdanie to proszę dopisać się do mojego komentarza. Nieudolna władza na poziomie gminy to niesprawna i ciężka egzystencja ludzi chcących uczestniczyć w życiu danej grupy społecznej. POWIEDZMY TEJ PERSONIE NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Nie wiedziałem , że woda to towar luksusowy i nie każdy za własne pieniądze może ją mieć? W podlubelskiej gminie w kraju należącym do UE. Skąd się ten mądrala urwał?
A co myć się Wam zachciało codziennie, a nie wystarczy dwa razy w roku na święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co myć się Wam zachciało codziennie, a nie wystarczy dwa razy w roku na święta
Przez takiego kretyna co podlewa trawniki inni nie mogą nie tylko się myć ale nie mają wody na bieżące potrzeby.Ale ale, czy podlicznik miłośnik trawki zainstalował zgodnie z prawem ? Gdyby tak było gmina zwracałaby pieniądze od dawna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co myć się Wam zachciało codziennie, a nie wystarczy dwa razy w roku na święta
jasne-częste mycie skraca życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dona napisał:
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości" ŚMIECHEM. IMPERTYNENT=IMPOTENT ja nie chcę mieć takiego wójta!!! Jeśli ktoś popiera moje zdanie to proszę dopisać się do mojego komentarza. Nieudolna władza na poziomie gminy to niesprawna i ciężka egzystencja ludzi chcących uczestniczyć w życiu danej grupy społecznej. POWIEDZMY TEJ PERSONIE NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dona napisał:
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości" ŚMIECHEM. IMPERTYNENT=IMPOTENT ja nie chcę mieć takiego wójta!!! Jeśli ktoś popiera moje zdanie to proszę dopisać się do mojego komentarza. Nieudolna władza na poziomie gminy to niesprawna i ciężka egzystencja ludzi chcących uczestniczyć w życiu danej grupy społecznej. POWIEDZMY TEJ PERSONIE NIE.
prawdziwa cnota krytyk się nie boi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem za dowolaniem go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...