Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wojt mysli ze w gmienie mieszka ciemnogrod:) ostro sie zawiedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor napisał że , W.S.A. orzekł iż rada gminy naruszyła prawo ,i tak i nie , bo to wójt przedstawia radzie ucwały - po sprawdzeniu przez prawnika gminnego , a jego ośmiu poplecznków bez dyskusji to uchwala ,co Samoń potwierdza zapowiadając wprowadzenie opłat za dodatkowe wodomierze. A co do wyroku WSA to nawet radni nie są informowani bo pracownicy mają zakaz rozmów z opozycją . Kiedyś temu smutnemu człowiekowi przeszkadzał rządzić PiR a teraz kto ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
prawdziwa cnota krytyk się nie boi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o opłatę za wodę tylko za ściek, których woda ogrodowa nie produkuje. Faktycznie Gmina przegrała sprawę a efektem tego powinno być zastosowanie się do wyroku ale jak widać Wójt Jastkowa nie zamierza go respektować.Jest nas znaczna grupka i zamierzamy Pana doktora Wójta przywołać do porządku. Mało kto wie ale gmina przegrała jeszcze jedną sprawę związaną z nielegalnym pobieranie4m opłat za przyłącza wody. Gmina pobierała po 2 000,00 zł. W 2006 r zapłaciłem taką sumę a w 2011 odzyskałem ją ale bez odsetek, których teraz dochodzę. Jak się okazało w ocenie Wójta ta sprawa nie była przedawniona. Proszę wszystkich, którzy dokonali takiej wpłaty aby zażądali zwrotu. Ja jak wcześniej zaznaczyłem tą kwotę odzyskałem po 3 dniach od złożenia pisma do Gminy. Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów i pomyślności w nadchodzącym Nowym ROKU życzy mieszkaniec Gminy Jastków. A wójtowi życzę opamiętania i zmiany prawników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, chciałbym zrobić to samo co ty Zdzisław. Możesz napisac na moj emial jak to zrobić? nagasen@wp.pl Z góry dziękuję, i Wesołych Swiat Życzę.
zdzisław napisał:
Nie chodzi o opłatę za wodę tylko za ściek, których woda ogrodowa nie produkuje. Faktycznie Gmina przegrała sprawę a efektem tego powinno być zastosowanie się do wyroku ale jak widać Wójt Jastkowa nie zamierza go respektować.Jest nas znaczna grupka i zamierzamy Pana doktora Wójta przywołać do porządku. Mało kto wie ale gmina przegrała jeszcze jedną sprawę związaną z nielegalnym pobieranie4m opłat za przyłącza wody. Gmina pobierała po 2 000,00 zł. W 2006 r zapłaciłem taką sumę a w 2011 odzyskałem ją ale bez odsetek, których teraz dochodzę. Jak się okazało w ocenie Wójta ta sprawa nie była przedawniona. Proszę wszystkich, którzy dokonali takiej wpłaty aby zażądali zwrotu. Ja jak wcześniej zaznaczyłem tą kwotę odzyskałem po 3 dniach od złożenia pisma do Gminy. Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów i pomyślności w nadchodzącym Nowym ROKU życzy mieszkaniec Gminy Jastków. A wójtowi życzę opamiętania i zmiany prawników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dona napisał:
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości" ŚMIECHEM. IMPERTYNENT=IMPOTENT ja nie chcę mieć takiego wójta!!! Jeśli ktoś popiera moje zdanie to proszę dopisać się do mojego komentarza. Nieudolna władza na poziomie gminy to niesprawna i ciężka egzystencja ludzi chcących uczestniczyć w życiu danej grupy społecznej. POWIEDZMY TEJ PERSONIE NIE.
Popieram !!! Jestem za !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...