Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ładna podwyżka - prawie 50%. Pazerność i brak wszelkiego umiaru. Dobrze, że się opamiętali. Ośmieszają Jastków na całe województwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może p. Wieczerzak wypowie się, że dostaje maksymalną stawkę jaka przewidują przepisy, tzn. ponad 1300zł.... a swoich kolegów radnych "wycenił" na połowę stawki... więcej obowiązków, aktywności???? raczej chyba nie, patrząc po interpelacjach i efektywnych działaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...radni weźcie się do roboty, a pani wójt niech zejdzie na ziemię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA CO?????? 688Zł za odsiedzenie godziny czy dwie i podnoszenie ręki to i tak nadmiar... Nieopodatkowany nadmiar... Jakoś działalności pro społecznej nie widać, było zgłaszane zapotrzebowanie na KOMISARIAT w Jastkowie, Pan sekretarz obiecał się tematem zająć... I co? I cicho, a menele, narkomani i złodzieje mają się w najlepsze, stracha z dzieckiem do sklepu iść, bo albo stoją w wejściu, albo przejściu całą śmierdzącą i ociekającą bluzgami i agresją gromadą!! Tym się radni nie zajmują? Zajmują się podwyżką... Powinno być pro bono, wtedy radnymi byli by Ci, którzy chcą coś zrobić a nie "sobie dorobić"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż nie udało się panu radnemu z wilczymi oczami przepchnąć tej podwyżki a kredyty na kampanię trzeba spłacać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie pieniądze to by mi nawet ręki się nie chciało podnosić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie pieniądze to by mi nawet ręki się nie chciało podnosić!
A mnie by się chciało bo jestem biedny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...