Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Protokół z posiedzenia VI Sesji Rady Gminy Jastków w dniu 11 maja 2011r. ,,,,,,względu na brak tzw. pokrycia na części obszarów i wykonania nowych map. Potem nie można było połączyć poszczególnych sekcji między sobą, ponieważ nie schodziły się poszczególne elementy i to przeciągnęło się do ok. 6 miesięcy. Wstępnie rozpoczęto prace projektowe, ale po 3 miesiącach weszła nowa ustawa o ochronie środowiska, która narzuciła obowiązek sporządzenia prognozy oddziaływania na środowisko wprowadzanych zmian i trzeba było przerwać prace projektowe i wykonać te prognozy, co przesunęło prace o kolejne 3 miesiące. Ponadto w trakcie robót występują ciągłe rozbieżności między oczekiwaniami Wnioskodawców i występującego w ich imieniu Urzędu a Projektantką i to wszystko się przeciąga w czasie'''.............DLA NIEKTÓRYCH AŻ ZA DŁUGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Beata Dzierżak ma kwalifikacje zawodowe i przygotowanie pedagogiczne ale nie do zajmowania stanowiska bibliotekarza w bibliotece szkolnej a gminnej bibliotece publicznej. odsyłam do rozporzadzenia ministra kultury i sztuki z dnia 9 marca 1999 r. dz.u. nr 41 poz. 419 a zwłaszcza paragraf 7 i załącznik nr 2 do rozporządzenia. Panu Wójtowi gminy radzę wyznaczyć cały dzień na przyjmowanie przeprosin od oponentów. Zaliczam do nich także Pana Babisza i niech otwarcie przed kamerami panoramy lubelskiej i polsatu powie że pani Beata ma przygotowanie pedagogiczne wymagane od bibliotekarza w szkole podstawowej. A może Pan Babisz pomylił nauczyciela dyplomowanego z przygotowaniem pedagogicznym z dyplomowanym bibliotekarzem który też musi miec przygotowanie pedagogiczne ale inne miejsce pracy. Pani Beacie niech pan wójt znajdzie prace w gbp w jastkowie. chwilowo jest wakat bo Pani noszącą to samo nazwisko co najbarziej zapalczywy radny w tej sprawie troszeczke nie popracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. do oponetów dodaję Panów Redaktorów dziennika Wschodniego, Kuriera Lubelskiego, Panoramy lubelskiej oraz Polsatu interwencje. Przeprosiny lepiej składać na tym forum, szkoda czasu oponentów i Pana Wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
No dobrze, ale to są też moje pieniądze. Mojej żony i moich dzieci. I może ja nie chcę by były przeznaczone na "dożywianie" dzieci, które te szkolne, średniosmaczne obiady wyrzucą do kosza. Wiem jak jest. Darowanego się nie szanuje. Dopiero gdy ktoś zapracuje to będzie cenił to co sobie kupi. A z tego co teraz się dowiedziałem to wójt niepotrzebnie się szarpie i prowadzi tę walkę. Teraz pewnie głupio mu oddać pola swoim przeciwnikom. Powiedzcie mi tylko za kim w wyborach na wójta lobbowała pani dyrektor? Za Hołodem czy Gorczycą?
na szkole w płouszowicach wisiały plakaty wyborcze Gorczycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...