Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SSprawę nagłośnić w telewizjii ogólnopolskiej.Wywalić wujta jak najszybciej.Folwark niech ma u siebie w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy artykuł jest obiektywny? Nie widzę przedstawienia racji obu stron. Chyba dziennikarz jest stronniczy. Nieprofesjonalnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za referendum, ludzie wybrali i ludzie mogą odwołać tego pana, Zero inwestycji dla ogołu gminy tylko dla swoich. A reszta gminy to co obcy? REFERENDUM WYRZUĆMY NIEUKA KTÓRY NIE UMIE ZARZĄDZAĆ GMINĄ, chce rządzić to niech rządzi się swoją oborą a nie kasą gminy, za którą pobiera tak duże wynagrodzenie....REFERENDUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodak napisał:
Za przeproszeniem ....g*wno mu zrobicie ! Facet się otorbił jak larwa włośnicy w mięśniach żywiciela a wy jesteście zbyt leniwi aby gostka ruszyć. On wie o kogo ma zadbać i dba -a wam już nie raz pokazał gest Kozakiewicza i jeszcze nie raz pokaże. Naiwniacy uwierzyliście w to co w 1989 roku powiedziała wam Szczepkowska ? Oj duraki duraki. Dla przykładu ; Tusk w 2010 przed wyborami Prezydenckimi powiedział " zrobię wszystko aby Kaczyński nie został prezydentem " - i o ile z żadnej z obietnic się nie wywiązał to z tej w 100 % dotrzymałsłowa, - 10 kwietnia 2010 roku przekonaliśmy się o tym wszyscy na własne oczy. Powracając do sprawy ...Pani Dyrektor, z tego co wyczytałem ;po kilku nieskutecznych interwencjach u wójta w sprawie "łysych" opon w gimbusie,doniosła o fakcie do policji.W rewanżu car wójt wysłał ją wbrew prawu na zieloną trawkę. Tu rysuje się szerszy obraz gdzie wójt ma bezpieczeństwo waszych dzieci. Komplet opon wraz z wymianą to max 2.5 tyś zł - tyle dla niego jesteście warci wszyscy razem wzięci.....a nawet mniej.
Rodakowi coś bardzo mocno zaszkodziło. I w tym stanie umysłu na pewno moim rodakiem nie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jastków: Rodzice, nauczyciele i rabini bronią dyrektorki. Władzy to nie wzrusza" - przez pomyłkę tak przeczytałem i mocno się zdziwiłem, potem drugi raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez koligacji napisał:
Żaden wójt nie zrobił tyle dla mieszkaców, trochę realnie popatrzcie na możliwości gminy...
Właśnie realnie patrzymy na możliwości naszej gminy i wiemy na co jest stać naszą gminę. Wójta Samonia też poznaliśmy z różnych stron i wiemy na co jest go stać. Żaden z poprzednich wójtów nie był taki pusty jak obecny. Zrobił tyleeee, pytam ile ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam racji zadnej ze stron ale spojrzmy tam gdzie zmienili się rzadzący, zaczyna się coś dziać bo nowi mocniej się starają i jest powiew świeżości, więc wymiencie i dyrektorkę i wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie Wójt Gminy Jastków jest antyrozwojowy.Moim zdaniem potrzebne sa nowe wybory w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
A dobrze wam tak wybraliście sobie sami chłopka na wójta co widzi tylko to aby sobie nabić kabze i po obsadzać na stanowiskach swoich miernych biernych ale wiernych ludzi. Najlepiej zróbcie referendum i wywalcie tego nieudacznika ze stołka za nim zrujnuje i wysprzeda całą gminę z tymi swoimi radnymi.
Najbardziej smutny jest fakt, że wysoki funkcjonariusz publiczny nie przestrzega prawa bo ma takie widzimisie i nic z tego powodu zupełnie sie nie dzieje. Łatwo zatrzymać rowerzyste i dac mu mandat a na takiego nie ma sposobu.Bezsilnośc organów administracji jest zasmucająca, tym bardziej,że po chamsku łamie prawo ktos kto powinien go strzec....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jaka jest prawda (kto jest gorszy, Wójt czy Dyrektor?). Czy część pracowników broni Pani Dyrektor bo jest tak dobra i pracowita, czy też z innych pobudek ? Co może zyskać, a co może stracić? Prasa jak to prasa, nakręcona przez jedną stronę (widać którą), patrzy "jednym okiem", ale tego można się było spodziewać (w końcu mamy "HIT" i słupki sprzedaży rosną). Polska rzeczywistość... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla pana samonia (nie wart jest pisania dużą literą) nie ważny interes Gminy, ważne są prywatne porachunki i urażona duma, i za gminne (czytaj nasze!) pieniądze, będzie się sądził z panią Dzierżak, tylko po to żeby pokazać, że się nie ugnie. Teraz znowu przegra wyrzucając panią Dzierżak, a odszkodowanie zapłacą solidarnie mieszkańcy gminy. Pani dyrektor rzeczywiście była związana z poprzednią ekipą, ale co to ma za znaczenie, jeżeli funkcję swoją w szkole pełni należycie. A wójt, bezczelny, butny i pusty, zero przyzwoitości, ale ludzie znowu go wybrali... Łukaszenka wypisz wymaluj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka JAstkowa napisał:
bo dla Samonia tylko Ania ktora nawet w gimnazjum jechala na ocenach od cioci jest wazna, Samon nic nie zrobil dla gminy tylko utrudnia, tylko sieprawice maja nagle lepsze drogi itd niech sie przejdedzie z jastkowa na wygode to bedzie widac efekty jego ciezkiej pracy. Wielki pan sie znalazl
bardzo chciałabym poznać tak odważnie wygłaszającego swoje sądy mieszkańca gminy, oczywiście ze wspomnianą Anią zapewne chodzącego do szkoły i świetnie się orientującego, a może szanowny mieszkaniec (nie zasługujący na pisanie go z wielkiej litery) zna ją osobiście i chciałby coś powiedzieć prosto w twarz? jakieś kompleksy? chore i niezaspokojone ambicje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale droga na Wygodę to jest chyba powiatowa więc wójt nie ma tam nic do gadania. Trzeba pogonić Zarząd Powiatu za takie gospodarowanie pieniędzmi. No i oczywiście ludzi odpowiadających za infrastrukturę drogową w starostwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pan żyśko wykazałby się odwagą i zaczął podpisywać się imieniem i nazwiskiem, bo chyba na tyle, jako mężczyznę, go stać? A może niczego, poza prezentacjami multimedialnymi, nie potrafi zrobić? Trochę więcej ikry, a mniej dziecinnej zabawyi żelu we włosach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosowalem na samonia a teraz jest mi za to WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mis napisał:
glosowalem na samonia a teraz jest mi za to WSTYD.
mnie też jest wstyd, tym bardziej, że sprawa dotycząca Pani Dyrektor to nie jedyna sprawa.Mało kto wie jaka atmosfera panuje wśród pracowników i to zarówno w gminie jak i w szkołach. Ludzie chyłkiem się przemykają bo w cenie są tylko lizusi i donosiciele.Inni albo siedzą cicho i się nie wychylają albo z każdą sprawą lecą do gminy ale najpierw do osobistego doradcy wójta nadwornego audytora. Śmiem twierdzić, że te domowe interpretacje prawa pochodzą właśnie od niego a że przy okazji zrzucili wszystko na radcę prawnego, to chyba zasłużył skoro sobie na to pozwala. Chyba tak doradza jak mu płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma o czym gadać i pisać, niech dyrektorka wyłoży kwity świadczace o jej przygotowaniu pedagogicznym na stół lub w internecie, a pan babisz niech je skomentuje, a nie chowa się że zrobi to tylko na żądanie dyrektor szkoły. Może dostrzeże że coś w jego instytucji być może nie gra z awansami zawodowymi nauczycieli. Może także przyda się wtedy i NIK i prokurator. Panie kuratorze honor wymaga by umieścił Pan wyniki swojej dociekliwości w internecie na bip kuratorium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam Pana Wójta osobiście - i szczerze nie żałuję. Sporo znajomych z Lublina, którzy się pobudowali w okolicach Jastkowa pytało się przed ostatnimi wyborami na kogo głosować - bo nie znają ludzi, więc powiedziałem, że na Pana Samonia - teraz już poopowiadałem im jakie to szopki odstawia Pan Samoń i że głosowanie na niego było błędem, więc do następnych wyborów nawet nie musi startować bo i tak pewnie nie wygra, obawiam się, że Pan Gorczyca będzie startował w następnych wyborach, a to ten sam poziom co Pan Samoń. Nie wiem czy to tak od nadmiaru władzy się w du...pie przewraca. Mąż Pani Dyrektor w Jastkowie miał Gościniec Zacisze, swego czasu Pan Wójt zakazał pracownikom gminy zamawiana posiłków w Zaciszu - nie wiem czy to ze względu na rozgrywki z Panią Dyrektor, czy może zawiść że ktoś ma lepiej. Ot wybraliśmy takiego gbura i prostaka, no ale będą następne wybory, to się mieszkańcy odwdzięczą. Nie będzie mydlenia oczu, że Wójt kanalizację wybudował i drogi - bo na to pracowali pracownicy gminy, a Pan Wójt myśli że śmietankę tylko spije, ale się może przeliczyć. Najgorzej będzie jak nie będzie sensownego kandydata, ale na razie nie ma co się na zapas martwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zły stan dróg i wiele wiele innych grzechów wójta , tak to są ważne sprawy,ale,ta historia z Panią Dyrektor to totalna wiocha i komedia, w której główną rolę gra pan samoń a wstydzimy się My,Mieszkańcy gminy.Od momentu wyboru tego człowieka na wójta nie dzieje się nic pozytywnego , zero postępu,stoimy w tym samym miejscu od kilku lat, ta gmina potrzebuje świeżej krwi a nie ( moherowego personelu ) w każdym urzędzie , a jak już pojawia ktoś świeży , kto świetnie wywiązuje ze swoich obowiązków,ale nie jest z podwórka wójta no to trzeba Go wymienić.Tak właśnie dzieje się w sytuacji P.Dyrektor.Słuchając argumentów ,i słów jakich używał wójt w obecności mieszkańców (wyborców)i telewizji uważam że to on jest człowiekiem niekompetentnym ,nieuczciwym i dla tego w krótkim czasie spadnie ze swojego stołeczka!!..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Może pan żyśko wykazałby się odwagą i zaczął podpisywać się imieniem i nazwiskiem, bo chyba na tyle, jako mężczyznę, go stać? A może niczego, poza prezentacjami multimedialnymi, nie potrafi zrobić? Trochę więcej ikry, a mniej dziecinnej zabawyi żelu we włosach?
Wydaje mi się że ktoś tutaj się myli wtrącając Pana R. Zyśko i chce odwrócić uwagę, bo żadne komentarze nie pasują do Pana Zyśko. Lepiej jest mieć żel we włosach a niżeli gów.a pod włosami. Ikry to on ma tyle ile jest mu potrzeba i nie bawi się głupio jak wójt Samoń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...