Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jastków: Wójt na zagrodzie równy wojewodzie

Utworzony przez q, 25 lipca 2012 r. o 11:02 Powrót do artykułu
To nieprawdopodobne jak ludzie dają się manipulować mediom, które zawsze trzymają stronę tych pseudo-pokrzywdzonych. Niektórzy na tym forum zachowuja się jak niemyślące matoły. Ja podobnie jak bardzo wielu mieszkańców Płouszowic znam problem, ponieważ moje dziecko również chodziło do tej szkoły. Muszę w miarę obiektywnie powiedzieć, że prawdziwym problemem jest to, że była Dyrektor ma na sumieniu bardzo wiele grzechów (o kilku ktoś już wspomniał) ale jakoś nikt o nich nie pisze w gazetach, artykuły są pisane jak płatna reklama osoby Pani Dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieramy Pana Wójta i czekamy na innego dyrektora szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Była dyrektorka to osoba ,która nigdy nie powinna być dyrektorem manipuluje rodzicami ,zastrasza nauczycieli ,nie jest prawdą że popierają ją wszyscy nauczyciele a tylko mniejsza połowa która lubi nic nie robić za to świetnie się podlizuje .Niech broniąca ją Solidarność zapyta swoją członkinię co robiły tełewizory ,kamery ,kosiarka do trawy w jej domu ,biedaczka przegrała w NSA w Warszawie ale jeszcze próbuje może dorwie się do stołka .
Przypominam poraz kolejny, że w internecie nie jest się anonimowym. Powyższy komentarz dostarczę do Prokuratury w celu zweryfikowania adresu IP oraz konkretnej osoby zgodnie z art. 212 kk. Ja nikogo nie obrażam i nie oczerniam dlatego nie życzę sobie takich komentarzy pod moim adresem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamery, telewizoty, kosiarki w domu p. dyrektor ? to chyba żarty ! o ile pamiętam to byla glośna sprawa o przywłaszczeniu mienia szkoly przez dyrektora jednej ze szkół w Polsce co skończyło się odwołaniem ze stanowiska i prokuraturą. Uważam, że jeżeli jest to prawda to trzeba mieć tupet aby ubiegać sie o tak ważne i odpowiedzialne stanowisko. Dyrektor powinien być przecież osobą krystaliczną, przecież jest autorytetem. W mojej ocenie rodzice widzą problem i nic z tym nie robią bo sie obawiają. Więc najwyższy czas z tym skończyć.A PANI DYREKTOR SKORO TAK BARDZO CHCE NIM BYC NIECH STARUJE ALE NA INNEJ PLANECIE. JEŚLI PRAWDĄ SĄ TE ZARZUTY TO O CZYM LUDZIE MÓWIMY. WÓJT JEST JAK DO TEJ PORY TAKTOWNY I CHYBA NIE CHCE WSZYSTKIEGO UJAWNIAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt też powinien być krystaliczny, ale temu do kryształu daleko, otoczył się prawnikami i walczy z kim się da, z nikim nie współpracuje, ma kancelarię prawną, audytora i jeszcze wziął sobie asystentkę - tez prawnika, bo ma tyle spraw w sądach, że nie ma czasu na prace na rzecz gminy. Własne, prywatne wydumane animozje załatwia za pieniądze gminy.Szkoda, że to jeszcze dwa lata. Jakoś trzeba przetrzymać, tylko gminy żal, bo mogłaby się prężnie rozwijać, ma potencjał. Ale ten woli wojować. Żadna gmina nie ma takiego zawistnego wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie a skąd Wy to wiecie , chyba jesteście w bliskich relacjach z Panem Wójtem, ja nie znam ani dyrektorki ani Wójta, ale ewidentnie widać że Wójt łamie prawo , jeśli to Państwo Prawa to dlaczego tak się dzieje , nie rozmumiem!!! niech zapłaci za wszystkie krzywdy i pogodzi sie z tym że ktoś inny ma jednak racje , bo chyba Kurator Oświaty wie lepiej od niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Makarena126 napisał:
a co chcesz od Garbowa??? jeśli chodzi o wójta to chyba wasz jest lepszy bo nasz to ciapa ale za to z PSL i trzyma wszystkich w ryzach. teraz ma odrobinę ciężej bo w końcu ma mądrzejszych radnych którzy nie dają sobie wcisnąć ciemnoty. Ludzie go wybierają bo podobno zapewnia stabilizację należy czytać zapewnia upadek gminy i jesteśmy coraz niżej w rankingu gmin, no ale to wina mieszkańców że tak wybrali. Nie znam sprawy z dyrektorką ale wiem że Jastków miał lepszego kandydata (może nerwus ale wykwalifikowany) ale wybrał tego więc teraz nie krzyczeć ale siedzieć sicho i rozliczyć się z tymi co go poparli w wyborach
Chyba w innym Garbowie mieszkasz, bo pan Firlej to na pewno nie ciapa i nie jest z PSL bo oni wystawili tego orginała Wójcika.I nie widze żeby gmina Garbów upadała bo są dobre drogi i naprawdę dużo jest zrobione przez ostatnie lata we wszystkich miejscowościach. Dziesięć lat temu to człowiek tonął w błocie jak chciał wyjść z domu, a teraz cała gmina ma drogi. Przez dziesięć lat nasz wójt zrobił więcej niż wszyscy przed nim. Mam wrażenie, że jesteś związany z tym podejrzanym środowiskiem od Niedbały, co faktycznie o gminę nie dbał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, ze sie pozbył Dzierżakowej!!! jest nieporównalnie lepszy od poprzedniego wójta! Chodniki - sa, kanalizacja - jest, dzierżakowa - nie ma, mpk i latarnie - mam nadzieje ze bedą w niedlugim czasie. A o Pani Dyrektor to nie raz słyszałem i sie ciesze ze jest jak jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zly napisał:
Bardzo dobrze, ze sie pozbył Dzierżakowej!!! jest nieporównalnie lepszy od poprzedniego wójta! Chodniki - sa, kanalizacja - jest, dzierżakowa - nie ma, mpk i latarnie - mam nadzieje ze bedą w niedlugim czasie. A o Pani Dyrektor to nie raz słyszałem i sie ciesze ze jest jak jest!
WAZELIA cieknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwek napisał:
Jesli nie odpowiada władza to odłączcie sie od gminy jastkow i po problemie. Jest tyle gmin dookoła. Niemce maja nawet lądowisko dla śmigłowców. Lublin ma takie niskie podatki. Nie narzekac, bo mogliście gorzej trafic. Na przyklad do Garbowa.
Tak właśnie myślimy odłączyć się od tego wójta bo lepiej jest należeć do lublina, sa mniejsze podatki i inne opłaty. Gmina Jastków jest najdroższą gminą na całe województwo i najbardziej zacofana. Narzekać będziemy, bo to są nasze pieniądze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Internauci wasze wypowiedzi świadczą, że skupiliście się na wydawaniu negatywnych opinii na temat Wójta nie znając problemu. Język którym się posługujecie świadczy , iż niektórzy są w bliskich relacjach z byłą dyrektor. Teraz trochę z innej beczki; przez klika lat miałam okazje obserwować pracę szkoły jako rodzic z racji uczęszczania moich dzieci. Niejednokrotnie córka informowala mnie, że od p. dyrektor wyczuwała zapach alkoholu czemu oczywiście zaprzeczałam. Na jednym z zebrań dla rodziców informacja powyższa została potwierdzona przez innych rodziców, postanowiliśmy pisemnie poinformować Kuratorium Oświaty w Lublinie z prośbą o anonimowe potraktowanie sprawy. Nie ukrywam, że obawiam się tej pani jak i jej znajomych z p. radnym Chu iem na czele, którzy mogą uprzykrzyć życie. Niestety nie uzyskaliśmy odpowiedzi na powyższe pismo. Tak naprawdę to dopiero od momentu kiedy pani dyrektor nie pełni powyższej funkcji atmosfera w szkole jest bardzo przyjazna. PS; JESLI CHODZI O WÓJTA TO JEST TO JEDYNA OSOBA, KTÓRA DĄŻY DO PRAWDY POMIMO PRZESZKÓD JAKIE STWARZAJĄ ZNAJOMI I ZNAJOMOŚCI PANI DYREKTOR.
Oj,rodzicu, rodzicu.... dlaczego opowiadasz takie głupoty ? pewnie masz w tym jakiś interes. Trzeba było wezwać policję i okazało by się czy ta Pani dyrektor jest pod wpływem alkocholu, a nie pleść takie głupoty bądz wypisywać anonimy. Przecież to takie proste. Nie rozumiem co stało na przeszkodzie jeżeli wyczuwała Pani alkochol. Jedno jest pewne że, to co jest opisywane to jest zmyślone i dlatego nie można było nic udowodnić Pani dyrektor a co niektórym, gratuluję pomysłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zly napisał:
Bardzo dobrze, ze sie pozbył Dzierżakowej!!! jest nieporównalnie lepszy od poprzedniego wójta! Chodniki - sa, kanalizacja - jest, dzierżakowa - nie ma, mpk i latarnie - mam nadzieje ze bedą w niedlugim czasie. A o Pani Dyrektor to nie raz słyszałem i sie ciesze ze jest jak jest!
To mało powiedziane "bardzo dobrze"- jest po prostu zaje.....e !!! Do Dzierżakowej to on może mieć....., chodniki są rozlatujące, kanalizacja jest, bo w jakiś sposób trzeba pozyskać pieniądze, MPK jest w stronach wójta, latarnie są- w dzień nawet je widać, bo w nocy jak zaświecisz latarką to zobaczysz. Ciesze się bardzo że, jest już coraz bliżej końca wójtowej kadencji i nie będzie za nasze pieniądze opłacał sądów, adwokatów i prawników !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z gm Jastków napisał:
To mało powiedziane "bardzo dobrze"- jest po prostu zaje.....e !!! Do Dzierżakowej to on może mieć....., chodniki są rozlatujące, kanalizacja jest, bo w jakiś sposób trzeba pozyskać pieniądze, MPK jest w stronach wójta, latarnie są- w dzień nawet je widać, bo w nocy jak zaświecisz latarką to zobaczysz. Ciesze się bardzo że, jest już coraz bliżej końca wójtowej kadencji i nie będzie za nasze pieniądze opłacał sądów, adwokatów i prawników !
Ruszyła kampania wyborcza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wójt taki poziom dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare porzekadło mowi "pocałujta w dupę wójta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ah wy proste ludzie. Pan Wójt przecież ma tytuł doktora, więc co tu plebs się odzywa. Nawet jak macie wyższe to i tak jesteście niżej, więc proszę nie krytykować jaśnie oświeconego, miłościwie nam panującego i wszechwiedzącego Pana Wójta. Oczywiście jakby się zdażyło, że Pan Wójt czegoś nie wie - co normalnie jest nie do pomyślenia, to pomaga mu radca prawny. Ten duet jest nieomylny. Proponuję aby nasz Wójt startował wyżej, to zaprowadzi porządek w regionie a może nawet i kraju. Tak więc szanowny plepsie gminny jesteś ciemny i prosty i nie krytykuj proszę jaśnie nam panującej władzy - to mówię ja jarząbek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...