Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jastków: Wójt stawia na swoim. Sprawa trafi do sądu

Utworzony przez Gość, 3 listopada 2011 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Ależ uparty beton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas w gminie jest jeszcze lepiej. Burmistrz Kazimierza zatrudnil na dyrektora szkoly w Rzeczycy emerytkę od 5 lat,która jak wynika z pisma kuratora ma byc dyrektorem niepedagogicznym (bo nie ma uprawnien) a uczy dzieci. Przez miesiac nie uczyla.Widocznie szukali dojścia. Nauczyciele i rodzice wysłali w czerwcu list zeby poprzednia była p.o. ale nawet nam nie odpisal. Pozostali dyrektorzy- w Dąbrowce i w Bochotnicy po wygranych konkursach też są tylko na rok. I nikt nic z tym nie robi bo Dunia straszy wszystkich PO i nawet dziennik wschodni z tego co wiem olał sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten burak jastkowski Burmistrz jest z PełO, i dlatego uważa że może robić wsaystko.Arogancja, lekceważenie ludzi, kłamstwa jeszcze nigdy tak nie zalały Polskę jak za rządów Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się będzie działo w naszym kraju, dopóki nie wyrzucimy na śmietnik historii Tuska Donalda i jego przestępczej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak będzie się działo w naszej gminie dopóki nie się nie zorganizuje Referendum ! Trzeba jak najszybciej przerwać rządy wójta Samonia ! Popieram Wasze działania w sprawie P. dyrektor. Nareszcie się czegoś doigra. Ta sprawa jest wygrana. Trzymamy za Was kciuki. Brawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wójta Samonia. Dość szantażu władz oświatowych i rodziców przez rozwydrzone przez brak konkurencji towarzycho tzw, pedagogiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lexa napisał:
Popieram wójta Samonia. Dość szantażu władz oświatowych i rodziców przez rozwydrzone przez brak konkurencji towarzycho tzw, pedagogiczne.
Ciekawe stwierdzenie - czyli popierasz działania wójta, który nie ma do nich żadnych podstaw prawnych, wykazuje się totalną ignorancją jeżeli chodzi o znajomość prawa pracy, łamie przepisy konkursu, który sam ogłasza i nie wykazuje nawet odrobiny samokrytyki w obliczu oficjalnych, korzystnych dla obecnej dyrektor, opinii z kuratorium czy od wojewody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAT PIT napisał:
Tak się będzie działo w naszym kraju, dopóki nie wyrzucimy na śmietnik historii Tuska Donalda i jego przestępczej partii
Kto by pomyślał, że Wójta Samonia natchnął sam Premier Tusk... Jeśli tak, to Panią Dyrektor i grono jej obrońców natchnął pewnie Duch Święty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy były wójt Kazimierz G., człowiek PiSu i przeciwnik obecnego wójta odezwał się już na forum, czy jeszcze nie? Obecny wójt jest znacznie lepszym, a dowiodły tego wybory samorządowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Princeps napisał:
Ciekawe stwierdzenie - czyli popierasz działania wójta, który nie ma do nich żadnych podstaw prawnych, wykazuje się totalną ignorancją jeżeli chodzi o znajomość prawa pracy, łamie przepisy konkursu, który sam ogłasza i nie wykazuje nawet odrobiny samokrytyki w obliczu oficjalnych, korzystnych dla obecnej dyrektor, opinii z kuratorium czy od wojewody
Princeps skąd wierz że kurator oswiaty i wojewoda zajmował sie przygotowaniem pedagogicznym Pani Dyrektor. Podaj źródło. Przyczyną konfliktu jest kurator oswiaty, który twierdzi że ma przygotowanie pedagogiczne ale nie chce pokazać dokumentów i podstaw prawnych z rozporzadzeń MEN. Może sie boi. Na prośbę Pani Dyrektor (ochrona danych osobowych) może to zrobić co sam obiecał w dzienniku wschodnim ale Pani Dyrektor tego nie chce, tak jak nie chce pani Dyrektor wystapić do sądu pracy bo ma świadomość że przegra. Na miejscu pana Wójta to przegonił bym komisję konkursową łamiącą prawo bo to jest drugie źródło konfliktu.Nikt nie jest nieomylny i niekiedy może zawieść sie na ludziach którym zaufał że przeprowadzą konkurs zgodnie z prawem. czy poddasz się samokrytyce na tym forum kiedy okaże się że wójt ma rację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję, podstawić taczkę dla jaśnie wielmożnego pana wójta i na gnojówkę go. A z drugiej strony z jakich próżniaków politycznych jest pan wójt ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego Wójt tak się uparł. Fakt, że ktoś politycznie go nie popiera czy został mianowany przez poprzednika nie powinno stanowić problemu. W poprzednich wyborach nie głosowałem na Samonia właśnie z powodu tej całej historii z dyrektorką i teraz na pewno już na niego zagłosuję. Jedna rzecz to mieć własne zdanie i forsować swoje pomysły, ale zupełnie czym innym jest głupi upór wbrew prawu. I nie piszcie, że to kandydat PO, ponieważ ja głosowałem na kandydatkę z PO na wójta i to nie Samoń miał poparcie PO. Problem w tym, że przy poprzednikach nawet Samoń nie wydaje się taki zły. Jak zwykle wybór pomiędzy złym a gorszym. Może w następnych wyborach pojawi się jakiś dobry kandydat. A Pan Panie Wójcie niech się lepiej zastanowi czy cała ta afera służy Panu i gminie. Robi Pan niepotrzebne zamieszanie i drażni ludzi a to kiedyś i tak wyjdzie nawet jeśli teraz postawi Pan na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkoła to niestety tylko przechowalnia dzieciaków,wiem co mówię bo mam porównanie.Pani dyrektor wystarcza zapału do pierwszego zebrania, na którym kreśli wspaniałe wizje,a to basen, a to dodatkowe zajęcia itd.Potem z przyczyn "obiektywnych" wszystko bierze w łeb.I tak co roku.Nie wiem dlaczego rodzice się do tego mieszają,przecież szkoły nikt nie likwiduje,tylko chcą wywalić słabą dyrektorkę.Jeśli ona jest na prawie to się obroni,a jeśli nie to ja jej żałować nie będę.A co do wójta to jakoś nie potrafi tego dobrze rozegrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bliski napisał:
Ten burak jastkowski Burmistrz jest z PełO, i dlatego uważa że może robić wsaystko.Arogancja, lekceważenie ludzi, kłamstwa jeszcze nigdy tak nie zalały Polskę jak za rządów Tuska.
Zbigniew Samoń nigdy nie był w żaden sposób związany z Platformą Obywatelską RP, ani nie miał żadnego poparcia tej partii w wyborach samorządowych, w których PO miała swoich kandydatów do rady gminy oraz na stanowisko wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktem jest, że Pan Wójt nie potrafi sformułować żadnego merytorycznego zarzutu wobec Pani dyrektor. Działa w myśl zasady " sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość 4 napisał:
Princeps skąd wierz że kurator oswiaty i wojewoda zajmował sie przygotowaniem pedagogicznym Pani Dyrektor. Podaj źródło. Przyczyną konfliktu jest kurator oswiaty, który twierdzi że ma przygotowanie pedagogiczne ale nie chce pokazać dokumentów i podstaw prawnych z rozporzadzeń MEN. Może sie boi. Na prośbę Pani Dyrektor (ochrona danych osobowych) może to zrobić co sam obiecał w dzienniku wschodnim ale Pani Dyrektor tego nie chce, tak jak nie chce pani Dyrektor wystapić do sądu pracy bo ma świadomość że przegra. Na miejscu pana Wójta to przegonił bym komisję konkursową łamiącą prawo bo to jest drugie źródło konfliktu.Nikt nie jest nieomylny i niekiedy może zawieść sie na ludziach którym zaufał że przeprowadzą konkurs zgodnie z prawem. czy poddasz się samokrytyce na tym forum kiedy okaże się że wójt ma rację?
Jesteśmy świadkami usunięcia ze stanowiska osoby na podstawie niepotwierdzonych wątpliwości związanych z uprawnieniami pedagogicznymi. Przyzwolenie na tego typu działania można porównać do ominięcia wypadku samochodowego, który zdarzył się na naszych oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja popieram Pana Wójta, bo ma racje! A wy rodzice się nie znacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wójt jak widać idzie swoja bezmyślnością jak tak dalej bedzię robić to sam taczkę pod drzwi gminy podstawie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam po co im w tych Płouszowicach szkoła. Jak wam nie pasuje to wysyłajcie bachory do innych szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja widziałem jak Pani dyrektor raz jarała trawe, a po chwili brała proch, więc won z nią!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...