Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest się czego bać

Utworzony przez John Mclean, 11 września 2007 o 07:02 Powrót do artykułu
Zlepek propagandy i kłamstw. Oops, przecież to z definicji polityki.My się i tak nie boimy żadnych terrorystów, zrobimy im WWIII albo Die Hard V.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na politologii nie ma Wydziału Stosunków Międzynarodowych, pani specjalista od terrorymu nie wie gdzie pisze doktorat, a czy chociaż wie u jakiego profesora?
0
Odpowiedzcie najpierw na pytanie, czy ta pani jest osobą spełnioną życiowo? Jeśli nie to wszystko tłumaczy i należy to przerobić. Każdy chce pozostawic po sobie wspomnienia, tylko nie wszystkim zależy na tych pozytywnych. Szkoda mi Was młodzi. Musicie przetrwać, ale warto walczyć. Jednak chyba w tej sytuacji jesteście na straconej pozycji. A jeśli nazwisko tej pani zaczyna sie na L... to wszystko wiadomo dla poprzednich roczników.
0
Tak,terroryzm i złośliwe odzywki wobec forumowiczek to to samo no nie:)))))))
0
to byli moi dawni przyjaciele jesli to ich corka to mi bardzo milo
0
Zapraszamy na forum edziecko:)))))))))
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: