Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest wykonawca kolejnego odcinka S17

Utworzony 2 września 2015 o 09:36 Powrót do artykułu
To w końcu ta droga jest do Skrudek, czy do Sielc (Kurów Zachód)? Czy może tam, to już jest inny odcinek?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To pożegnajcie się z szybkim wybudowaniem ekspresówki do Warszawy jak takie firmy znowu wygrywają przetargii. Skąd ta firma - Chiny? Coś już w Polsce wybudowała, czy powstała 2 dni przed przetargiem?
0
Bilfinger SE jest jedną z największych firm budowlanych w Niemczech, z blisko 130-letnią historią.
0
To Mota Engil jaki odcinek ma budować? Parę dni temu czytałem że odcinek od Kurowa do granicy województwa ma wybudować właśnie Mota Engil. Pogubiłem się już.
0
Bilfinger SE jest jedną z największych firm budowlanych w Niemczech, z blisko 130-letnią historią.
Polski oddział Bilfinger został przejęty niedawno przez austriacki PORR, tak więc budować będzie PORR Polska Infrastructure.
0
To pożegnajcie się z szybkim wybudowaniem ekspresówki do Warszawy jak takie firmy znowu wygrywają przetargii. Skąd ta firma - Chiny? Coś już w Polsce wybudowała, czy powstała 2 dni przed przetargiem?
W Rzeszowie właśnie kończą obwodnicę z mostem na Wisłoku (2-gi największy most wantowy w Polsce). Kilka ekspresówek też już zrobili.
0
No i dobra, będzie beton to przynajmniej ileś lat droga wytrzyma. Do tego odpada problem kolein
0
Bilfinger kończy odbudowywać spalony most w Warszawie - Całkiem sprawnie im to idzie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: