Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jak to w praktyce wygląda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
` napisał:
a jak to w praktyce wygląda?
W praktyce to bedzie tak ze namnozy sie firm zakladanych przez mamusie potem po maciezynskim beda zamykane, w pewnym momencie ZUS tak podkreci srobke ze mamuski beda plakac i oddawac kase....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
W praktyce to bedzie tak ze namnozy sie firm zakladanych przez mamusie potem po maciezynskim beda zamykane, w pewnym momencie ZUS tak podkreci srobke ze mamuski beda plakac i oddawac kase....
No cóż Państwo zostawia uchyloną furtkę, zaczynają to obywatele wykorzystywać, naciągać więć zaostrza się przepisy i krzyk i lament że Państwo okrada...... Państwo zazwyczaj broni się przed złodziejskimi obywatelami.... coś zawsze jest wynikiem czegoś.... prosty przykład: prowadzisz firme, okradaja cie pracownicy. a to długopis ukradnie, a to papier do ksero i okazuję sie ze miesiecznie masz 15 tys w plecy..... komu te 15 tys odbierzesz sobie i dzieciom? Nie, polecisz po premiach i wynagrodzeniu.... Wszyscy krzykacze krzycza o złodziejskich biznesmenach i państwie a gdyby tak sami postawili sie w sytuacji właściciela firmy pewnie za morde by tak trzymali pracowników ze ho ho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kika napisał:
No cóż Państwo zostawia uchyloną furtkę, zaczynają to obywatele wykorzystywać, naciągać więć zaostrza się przepisy i krzyk i lament że Państwo okrada...... Państwo zazwyczaj broni się przed złodziejskimi obywatelami.... coś zawsze jest wynikiem czegoś.... prosty przykład: prowadzisz firme, okradaja cie pracownicy. a to długopis ukradnie, a to papier do ksero i okazuję sie ze miesiecznie masz 15 tys w plecy..... komu te 15 tys odbierzesz sobie i dzieciom? Nie, polecisz po premiach i wynagrodzeniu.... Wszyscy krzykacze krzycza o złodziejskich biznesmenach i państwie a gdyby tak sami postawili sie w sytuacji właściciela firmy pewnie za morde by tak trzymali pracowników ze ho ho
mądrze rzeczesz człowiecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 tys. - 3 tys. (na formalności związane z założeniem) - koło 1 tys. ZUSu do zapłaty - sporo straconych nerwów i czasu w lataniu po urzędach = znikomy zysk, a po jakimś czasie trzeba będzie zlikwidować firmę (bo się urzędy zaczną czepiać) więc wyjdziemy jeszcze na minus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mam pytanie jesli mam firme jednoosobowa i jestem w ciazy to moge ja normalnie prowadzic po porodzie?czy to jest wybor albo maciezynskie albo praca?bo mam taka prace ze nie pracuje calymi dniami wiec moge opiekowac sie moim malenstwem tylko na czas porodu bym musiala miec wolne oczywiscie.prosze o szybka odpowiedz.serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...