Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jezioro Białe przeżywa oblężenie turystów

Utworzony przez Gość, 11 sierpnia 2009 r. o 08:33 Powrót do artykułu
jak można w takim tłoku w takim spędzie wypoczywać? pchać się na siłę i czerpać radość z byle g...? ludzie są jacyś mało ambitni skoro w takie spędy się pchają i jeszcze radość z tego mają ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak można w takim tłoku w takim spędzie wypoczywać? pchać się na siłę i czerpać radość z byle g...? ludzie są jacyś mało ambitni skoro w takie spędy się pchają i jeszcze radość z tego mają ....
Hehe... dokładnie, sam tego nie mogę pojąć - ja po takich wakacjach byłbym chyba jak po tygodniu w łagrze na Kołymie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, ambitny! a ty gdzie jeździsz na week jak słońce świeci?? hahah pewnie siedzisz w fotelu przed tv bo to takie 'ambitne'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eff napisał:
Hej, ambitny! a ty gdzie jeździsz na week jak słońce świeci?? hahah pewnie siedzisz w fotelu przed tv bo to takie 'ambitne'
jeżdżę tam gdzie ludzi nie ma, gdzie jest spokój bo na tym powinien polegać wypoczynek a nie w spedzie siedzieć i słuchać jak jeden z drugim mordę drze, tu dzieci krzyczą, ktoś po plecach depcze, z drugiej strony dmucha papierochami a jeszcze z jednej beka piwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm wyludniony bo Ucherka prawie wyschła,woda droga a cementowe łby trzeba umyć, chociaż raz w tygodniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brud, smród i tłok. To ma być wypoczynek? Kazdy włazi do wody, wielu brudasów co się załatwia do jeziora aż strach wejść do tej brudnej wody. Jeżeli komuś odpowiada taka forma spędzania wolnego czasu to proszę bardzo, ja się na to nie piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he he napisał:
Chełm wyludniony bo Ucherka prawie wyschła,woda droga a cementowe łby trzeba umyć, chociaż raz w tygodniu.
"he he he" zawsze to lepiej niz raz do roku w Krasnem sie przepłukać przy okazji przeprawiania sie końmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą, brud, syf , kiła i mogiła.... dosłownie w kilku zdaniach można określić okuninkę... Tam jest strasznie... Pamiętam czasy jak jezioro to było czyste i było tam stosunkowo mało ludzi. A teraz to tam się przejść nie da... a ludzie sikają do wody, więc nie radziłabym tam komuś się kąpać... SYF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brudasy z włodawy zasmrodzą wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam grubasa ktory jest szefem smazalni ryb i jest takim chamem jakich mało!! Masz szczescie grubasie ze nie dostałes w pałe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli lubisz siedzieć na plaży w towarzystwie 70 000 pijanych, śmierdzących wieśniaków, kąpać się w moczu z niewielką domieszką wody, pić piwo po 6 zł i chodzić na wieczorne spacery z 50% prawdopodobieństwem dostania po ryju - ZAPRASZAMY DO OKUNINKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to kolonia pingwinów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że ceny noclegów ja na riwierze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech tylko 1% z tych 70tys. siknie raz do tego bajora i odda tam 1 litr moczu, to mamy 700 litrów szczyn !!! a leje na pewno większy odsetek i więcej - może to przemówi w końcu ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi szczochami to prawda , woda była jak w Bałtyku tylko o wiele cieplejsza. ha ha zjeby.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chelmska elita oraz co biedniejsi mieszkancy Lublina czy Warszawy sciagaja nad Biale .bo byc nad Bialym to nobilituje no i tam podobno juz na byle jakie auto mozna poderwac jakiegos blachociONga w rozowej mini
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej to prawda że w jeziorze nie wolno się kąpać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oqninka_no_more napisał:
niech tylko 1% z tych 70tys. siknie raz do tego bajora i odda tam 1 litr moczu, to mamy 700 litrów szczyn !!! a leje na pewno większy odsetek i więcej - może to przemówi w końcu ?!
Prawda. Najprawdziwsza prawda. Bo jakże ma być inaczej? Bajoro bezdopływowe i bezodpływowe o głębokości max.39 metrów. Powierzchnia typowego stawu. Co roku przewala sie nad nim ponad milion motłochu. Publicznych szaletów jak na lekarstwo, a zresztą nawet jakby były to i tak nikt do nich nie będzie chodził. Przez sezon sprzedaj się tam hektolitry piwa. I szczy ten milionowy motloch do bajora. Szczy jawnie. Byłem tego kilkakrotnie świadkiem jak kilka lat temu miałem tą nieprzyjemność być 2 dni w tym " moczowym kurorcie". Stojąc na molo w jednym z ośrodków zauważyłem też plywającego po powierzchni okazałego baldacha bo jakaś swołocz zesrała sie do wody. I zaprzysiągłem się po takich widokach, że moja noga w tym tryplu nigdy już nie postanie. Nie chcę się zarazić jakąś francą. A, że Sanepid mówi, że sprawdza wodę co dwa tygodnie? Musi tak mówić, bo jakby zamknięto w końcu to siedlisko szczochów i brudu to taka Włodawa zdechła by z głodu. A na to żaden włodarz sobie nie pozwoli. Tak więc miłego wypoczynku w wodzie koloru słomkowego. Ja z rodziną chcę być zdrowy i jeżdżę co roku na Kaszuby. Olbrzymie piękne jeziora, mało motłochu, dziewicze lasy i żadnego zagrożenia zarażeniem się syfilisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt normalny nie jedzie już nad to ŚMIERDZĄCE Białe Jezioro tylko motłoch, chamy i gnojki. A napewno nikt normalny z Włodawy. Białe powino umrzeć śmercią naturalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no coz takie realia ale przeciez w domku letniskowym jest OK jezeli ma sie dobre towarzystwo, a jak ktos chce wyjsc wieczorem do barow to nie przy jeziorze ale na miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...