Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jezioro Zagłębocze: Turyści narzekają na brud i smród

Utworzony przez bemowo, 3 sierpnia 2009 r. o 22:01 Powrót do artykułu
jak ktoś jest brudas to o czym mowa.wiadomo-Polska B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba brud?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba brud?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tamtym roku było to samo, brud i smród, jak się przechodzi koło toi toi, to trzeba oddech wstrzymywać. W szaletach tylko dziura na podłodze, w którą ileś tam osób nie trafiło. Zawsze załatwiamy się w lesie, bo tam przynajmniej nie ma fetoru, ale i tak wiele osób po prostu woli załatwić się w wodzie. Szkoda, takie super jezioro, a taki wielki "burdel" Toaleta na polu namiotowym, raczej ja bym tego czegoś toaletą nie nazwała. Całe szczęście, że zamknięta. Dodatkowo powinno się więcej zlewów ustawić do dyspozycji ludzi, nie tylko kilka na tyle osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś jest niedorobiony to zawsze będzie narzekał!!!! przecież tam są normalne czyste toalety murowane tylko trzeba sie czasem trochę rozejrzeć głąby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kas napisał:
w tamtym roku było to samo, brud i smród, jak się przechodzi koło toi toi, to trzeba oddech wstrzymywać. W szaletach tylko dziura na podłodze, w którą ileś tam osób nie trafiło. Zawsze załatwiamy się w lesie, bo tam przynajmniej nie ma fetoru, ale i tak wiele osób po prostu woli załatwić się w wodzie. Szkoda, takie super jezioro, a taki wielki "burdel" Toaleta na polu namiotowym, raczej ja bym tego czegoś toaletą nie nazwała. Całe szczęście, że zamknięta. Dodatkowo powinno się więcej zlewów ustawić do dyspozycji ludzi, nie tylko kilka na tyle osób.
nie podoba się wam to po co tu ciągle przyjeżdżacie i sracie po krzakach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co ludzie widzą w tym jeziorze ,fakt 10 lat tenu super , woda naprawde czysta 2 czy 3 bary ,pole namiotowe trochę kulało ale ogólnie OK . teraz syf -znajomi namowli mnie w niedziele by pojechać i powspominać fajne czasy i totalna porażka ,jestem na NIE .naszczęście jest jeszcze pare fajnych jezior i nawet bliżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze powiedział powiatowy inspektor sanepidu -- LUDZI TRZEBA NAUCZYĆ KULTURY.... Gdyby korzystali z toalet i dbali o ich czystość, zapewne więcej kabin byłoby udostępnianych, ale jak chamstwo, nie umie z nich korzystać , to niech się nikt nie dziwi, że jest tak , a nie inaczej.... W końcu buraki są przyzwyczajeni , że się chodzi za swoją potrzebą w krzaki , lub za stodołę i dla nich to normalka. Oni są do takich smrodów przyzwyczajeni , tylko dlaczego ludzie cywilizowani , na tym cierpią ???????. Często się słyszy, że burakom przeszkadzają kupy zwierząt na trawnikach, a co sami robią ??? Załatwiają się gdzie popadnie i ich smród im nie przeszkadza, a przecież bardziej cuchnie ( szczególnie po alkoholu) . Brak słów, jak to nazwać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sAMORZĄDOWCY TRZEPIĄ KASIORĘ A W ZAKUP KIBLA NIE POTRAFIĄ ZAINWESTOWAĆ-A CO NA TO SANEPID?POWINIEN ZAMKNĄĆ PARĘ TAKICH KUREK ZNOSZĄCYCH ZŁOTE JAJKA,DO CZASU KIEDY DOSTANĄ COŚ W ZAMIAN.MOŻE WTEDY CI PSEUDO-GOSPODARZE COŚ ZROZUMIEJĄ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jeździłem nad Zagłębocze z powodu czystej wody, szerokiej płycizny i trawiastej plaży. Kiedyś jeździłem tam z żoną a teraz także z moją córką. A byliśmy ostatnio w dni powszednie - po to by uniknąć tłumu. Warunki sanitarne są niestety prawie takie same jak kiedyś. Cuchnie podobnie. Ludzi za to jest znacznie więcej. No i komuna już się skończyła. Przynajmniej w reszcie Polski. Szkoda tego miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nad białka nie ma z tym problemów są ogólnodostępne ubikacje bezpłatne i codziennie o tej samej porze opróżniane i doprowadzane do porządku i jest ich kilka ze nie wypada się nie pofatygować za swoją potrzebą a nad zagłeboczem to faktycznie nie dość ze duzo ludzi to i za potrzeba nie ma gdzie pójść ja tam bym się nie wybrała na parę dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, byłem nad Zagłęboczem w ostatni weekend i muszę przyznać, że w życiu nie widziałem tylu ludzi stłoczonych w jednym miejscu - na polu namiotowym nie było już miejsca w sobote po godz. 16, a ludzie i tak dojeżdżali - tutaj problem jest gdzie indziej...Pole namiotowe, bary etc. powinni ograniczyć i wproadzić limit miejsc - po prostu każdy powinien mieć wyznaczoną miejscówkę do np. rozbicie 2 osobowego namiotu i postawienia obok auta i odpowiednio za to zapłacić, to samo gdyby ktoś przyjechał z całą rodziną i postawił namiot 4 osobowy - czyli powinny być wyznaczone sektory - tak jest wszędzie na zachodzie, nie ma wtedy tłoku, kłopotu i każdy jest zadowolony. O stanie sanitarnym szkoda się wypowiadać, "pole" na warunki europejskie nie spełnia żadnej normy - ubikację są stare i śmierdzą, bo jest je ciężko sprzątać - "malowanie ich wapnem" raz w tyogdniu to nie jest czyszczenie...są krany z bierzącą wodą, ale wydląda to jak na starodawnym pastwisku lub podwórek w gospodzie XIX wieku....potrzebna jest budowa nowych, eleganckich, przyjaznych i komfortowych toalet z umywalkami i prysznicami - przecież nikt nie mówi, że prysznice mają być za free - jak na zachodzie, po prostu trzeba za nie zapłacić "euro" i woda leci...teraz pytanie czy właściciel "pola" ma na to środki finansowe, lub w ogóle o tym myśli...co innego, gdyby "sanepid" lub "gmina" ?? od górnie narzuciła taki tok myślenia i wproadziła zakazy funkcjonowania tego typu pseudo "pola"....także problem sikania w krzaki prędko nie zniknie, doputy nie zostaną wproadzone gruntowne zmiany!!!!!! na koniec powiem tylko tyle, że jeziorko jest bardzo fajne!!! ludzie, którzy tam przyjeżdżają też są spoko, w dodatku jeździ po "polu" POLICJA i barany są spokojne!!! nie tak jak na innych jeziorkach np. krasne przy tym wymięka...także szefie "pola" jest za co się brać do roboty, bo klimat jeziorka jest odpowiedni, co pokazał ostatni gorący weekend i śisk..pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto by się przyjrzeć gdzie odprowadzane są zanieczyszczenia z okolicznych działek rekreacyjnych...???? Przecież aby odprowadzić z nich ścieki trzeba by wybudować kanalizację a tej na dzień dzisiejszy nie ma!!!!!, więć wszystko wchłania grunt a potem jezioro!!!! Tak zmarnowano Piaseczno, które dziś przypomina "ściek"....Kto kontroluje te działki....nikt.....????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
Warto by się przyjrzeć gdzie odprowadzane są zanieczyszczenia z okolicznych działek rekreacyjnych...???? Przecież aby odprowadzić z nich ścieki trzeba by wybudować kanalizację a tej na dzień dzisiejszy nie ma!!!!!, więć wszystko wchłania grunt a potem jezioro!!!! Tak zmarnowano Piaseczno, które dziś przypomina "ściek"....Kto kontroluje te działki....nikt.....????
Działki i działkowiczów to ty zostaw w spokoju, bo to nie twój interes a twoja wiedza na ten temat jest nikła. Kanalizacja jak najbardziej jest a wina za to co się dzieje nad jeziorem jest po stronie właściciel barów i tej chałastry, która się tu zjeżdża i z nikim się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
jak ktoś jest niedorobiony to zawsze będzie narzekał!!!! przecież tam są normalne czyste toalety murowane tylko trzeba sie czasem trochę rozejrzeć głąby!
Jak chcesz podaj e-mail to ci wyślę zdjęcia tego syfu, bo zrobiłem na pamiątkę, żeby mnie w przyszłym roku nie kusiło na wyjazd nad Zagłębocze. Urlopowałem nad tym jeziorem od lat. Ale to co jest w tym roku to porażka i to za 30 zł za namiot/doba. Zwracałem uwagę na temat czystości tym co zbierają opłaty namiotowe, ale ich to nie interesuje. Tylko kasa i oszczędności na TOI TOI. Jak się zamyka TOI TOI by przyciąć koszty to nie ma się co dziwić, że ludzie chodzą do lasku. Jak byłem na urlopie wytrzymałem tylko tydzień i liczyłem namioty, było ich ponad 100, razy 30 zł = 3000/doba. Wiesz ile TOI TOI można za takie pieniądze postawić. A wystarczy wysypać kilka wywrotek piachu przy kąpieliskach, żeby trawa nie gniła i już by nie śmierdziało. No i ci dyskotekowicze /5 zł za samochód/, obora pijaństwo i łacina przez całą noc. W końcu płacąc po 30 zł przerwałem urlop i powiedziałem dość.; A jeśli chodzi o te murowane głąbie to sytuacja jeszcze gorsza niż w TOI TOI. Ja się dziwię, że Sanepid tam nic nie robi, o skarbowym już nie wspomnę. Pokwitowanie za pobraną opłatę namiotową przy tych obrotach bez kasy fiskalnej, jest wystawiana kartka z pieczątką i telefonem do ciecia. Jeden wielki wałek i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczaj chłopie, szczaj i kultywuj polskie obyczaje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden wielki syf! popieram! całą noc pod namiotem ktoś łaził i sikał, bo akurat było więcej krzaczków i latarnia się nie świeciła...dobrze że byłam tylko dwie noce, bo więcej bym tego nie zniosła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak poza tym to jakąś opiekę lekarską w tym ośrodku tez powinni mięć ! przez całą dobę..bo któś by nawet umierał to nikt by się nawet nie zainteresował, a pogotowie ponad godzinę z Parczewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='bagsy' date='4.08.2009, 09:00:56' post='156337'] Jak chcesz podaj e-mail to ci wyślę zdjęcia tego syfu, bo zrobiłem na pamiątkę, żeby mnie w przyszłym roku nie kusiło na wyjazd nad Zagłębocze. poprosimy o zdjęcia na redakcja@dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładne zdjęcie wyjąć fajkę i lać najlepiej w centrum może faceći to exhibicjoniści? popatrzyłabym sobie ale nie mają czym się chwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...