Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZAGŁASKAĆ KOTECZKA NA ŚMIERĆ. Lubelska ( ona taka lubelska jak ja krowa ) robi wszystko żeby nam obrzydzić "piękną" Panią Poseł o móżdżku małego wróbelka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZAGŁASKAĆ KRÓLICZKA NA ŚMIERĆ. Lubelska ( ona taka lubelska jak ja krowa ) prasa robi wszystko, żeby nAm obrzydzić "piękną" Panią Poseł o móżdżku małego wróbelka.
0
czy ja wiem czy ona aż taaka piekna? :/
0
Mimo osobistej sympatii dl Pani Muchy, trudno nie zauważyć jej XIX wiecznych poglądów np. ..."jestem zwolennikiem konkurencji"... później wymyślono neoliberalizm. Jesteśmy w XXI w. czas iść do przodu.
0
już na paniusie nie zagłosuje. niewypał.
0
"Mucha: Nie wchodzę w gry polityczne. Po prostu robię swoje" - no własnie z artykulu nie wynika co pani posel takiego robi. I nie mam na mysli dorabiania sie na publicznej kasie ale co konkretnie pani posel zrobila dla Lubelszczyzny przez te dwa lata, bo ostatnio czytalem artykul w tej samej gazecie, ze w budzecie na przyszly rok Lubelszczyzna otrzyma całe "0" na wszelkiego rodzaju potrzebne w regionie inwestycje. Namawia pani do wiekszego udzialu kobiet w polityce, ale na czym ma polegac ten udzial? Na samym tylko byciu politykiem? Dla mnie wartosciowym politykiem jest taki, ktory cos robi dla kraju, dla swojego regionu, cos co co jest namacalne. Pani nie robi nic, z tego co wynika z artykulu, wiec proponuje swoja "wiedze" sprzedawac komus, kto placi z wlasnych pieniedzy (a nie z publicznych, bo te sie latwo wydaje i placi nimi za wszystko), i zobaczymy ile osob bedzie chcialo z tej "wiedzy" sorzystac. Predzej widze pania posel w showbiznesie niz w polityce. Nie jestem jakos specjalnie do tej pani nastawiony negatywnie, ale drazni mnie jak ktos chce promowac swoja przecietna raczej osobowosc przy okazji sprawowanai funkcji publicznej. Mnie osobiscie pani zycie osobiste nie interesuje, wolalbym uslyszec cos o pani dokonaniach jako posla, ale niestety o tym cichutko jakos. Kobiety w poliytyce - TAK, ale nie takie jak pani Mucha.
0
Drogi Redaktorze Dziennika - nikt Pani Poseł nie zmuszał do wyboru swojego obecnego zajęcia (mogła pozostać w swojej "poprzedniej pracy"). Teraz tez nie pracuje "za darmo" - więc nie ma na co narzekać. Chcielibyśmy zobaczyć tylko wyniki pracy Pani Poseł dla Lubelszczyzny - chociażby nowe drogi.
0
A dla mnie ona jest ok i fajnie gada
0
Mario napisał:
Drogi Redaktorze Dziennika - nikt Pani Poseł nie zMuszał do wyboru swojego obecnego zajęcia (mogła pozostać w swojej "poprzedniej pracy"). Teraz tez nie pracuje "za darmo" - więc nie ma na co narzekać. Chcielibyśmy zobaczyć tylko wyniki pracy Pani Poseł dla Lubelszczyzny - chociażby nowe drogi.
zMuszać - nakłaniać panią Muchę do czegoś albo czynić coś po jej myśli
0
a mnie mucha kojarzy się przeważnie z bzykaniem
0
fajna d*** do seksu się nadaje a nie do polityki
0
Robić swoje czyli co???? Chyba nic
0
Gość napisał:
A dla mnie ona jest ok i fajnie gada
Słowo polityka z greckiego oznacza dokonanie wyboru. Za komuny to słowo miało 2 znaczenia: dla PZPR-wca możliwość rzundzenia i było okazją do robienia kariery i dobrego życia a dla przeciętnego człowieka kłopoty. Często kończące się więzieniem. Było taka gadka: " można kraść a władza (made in CCCP ) przymknie oko ale nie zajmować się polityką. W t.zw. "wolnej Polsce" gdzie nasi wybrańcy ( albo niektórzy lub niektóre "wyboksowane " ) zamiast politykować t.zn wybierać dobre decyzje dla swoich wyborców mizdrzą się tylko w mediach i to Im uchodzi. Przydałaby się Im podstawowa edukacja w tym zakresie. Czy zrobić coś dobrego dla wyborców swego regionu czy czekać na nowe wybory i pod sztandarami jedynej i słusznej partii mamić dalej najbliższe otoczenie. Hasła wyborcze nic nie kosztują i tak można póżniej dać 100 powodów dlaczego nie zostały zrealizowane. Przecież taka Pani Lena z warszafki nic dla regionu Lubelskiego nie zrobi ale co miesiąc bierze grubą forsę kosztem jednego z młodych ludzi z Lublina i okolic, który mógł godnie i tanio nas reprezentować.
0
robisz swoje toznaczy CO
0
Popieram Panią w 100% i jestem z Pani dumna, kobietom potrzeba jak najwięcej kobiet w polityce, kobiet myślących i nie poddających się wpływom. Nieodpowiada mi to że mężczyźni decydują o sprawach kobiet czy to o ich macieżyństwie czy w sprawie ich ciała i zdrowia. Szczególnie jednak nie podoba mi się to że kobiety same gotują sobie ten los głosując na mężczyzn "bo przystojny" "bo mąż tak glosuje". Trzymam za Panią kciuki, bo czas najwyższyzmienić obraz kobiety nie tylko w polityce ale i na codzień gdzie kobieta jest odrębną osobą tylko do urodzenia dziecka, potem staje się tylko mamą na kolejne kilka, kilkanaście lat, bez praw tylko z obowiązkami. Najgorsze że wiele matek, teściowych podtrzymuje ten stereotyp, przez co nie jedna inteligentna kobieta zamknięta w czterech ścianach traci swoją osobowość i pewność siebie. Pozdrawiam
0
kobieta napisał:
Popieram Panią w 100% i jestem z Pani dumna, kobietom potrzeba jak najwięcej kobiet w polityce, kobiet myślących i nie poddających się wpływom. Nieodpowiada mi to że mężczyźni decydują o sprawach kobiet czy to o ich macieżyństwie czy w sprawie ich ciała i zdrowia. Szczególnie jednak nie podoba mi się to że kobiety same gotują sobie ten los głosując na mężczyzn "bo przystojny" "bo mąż tak glosuje". Trzymam za Panią kciuki, bo czas najwyższyzmienić obraz kobiety nie tylko w polityce ale i na codzień gdzie kobieta jest odrębną osobą tylko do urodzenia dziecka, potem staje się tylko mamą na kolejne kilka, kilkanaście lat, bez praw tylko z obowiązkami. Najgorsze że wiele matek, teściowych podtrzymuje ten stereotyp, przez co nie jedna inteligentna kobieta zamknięta w czterech ścianach traci swoją osobowość i pewność siebie. Pozdrawiam
Szanowna "Kobieto" przez duże K. Kto Pani broni być czy zostać politykiem w spódnicy. Tylko to jest obowiązek służenia wyborcom a nie mizdrzeniem się w mediach i zmienianiem fryzury. Czy od 20 lat nie macie Panie wsystkiego a nawet więcej niż wcześniej? Nie wiem czego robicie z siebie niewolnice Izaury. W wolnym kraju lepiej być sobą niż wyboksowanym narzędziem w łapskach cwaniaka dobrodzieja przez małe d jak d......
0
Piękna kobieta .Jestem dumna , że z naszego województwa najładniejsza posłanka. Tak, niech Pani poseł robi swoje . Jest pani kobieta z klasą i tylko zazdrośnik może pani nie lubić. Ja na pania patrzę z przyjemnością Więcej takich kobiet w sejmie .Powodzenia.
0
MIZERNA, CICHA POSLANKA LICHA. NAJLEPIEJ ROBIĆ SWOJE A SPRAWY REGIONU I WYBORCÓW NIECH LEŻĄ ODŁOGIEM. I ZNÓW ZA ROK...WYBORY, ZA ROK CAŁY. JUŻ NIEDŁUGO CO RAZ BLIŻEJ, ZA ROK CAŁY.
0
Joanna Mucha POSŁANKA PO pochodzi z wioski o nazwie Chłopków ciekawe dlaczego nie przyznaje się do rodzinnych stron tylko podaje Plońsk, pozdrawiam ją mieszkanka Chlopkowa.
0
Gość napisał:
Joanna Mucha POSŁANKA PO pochodzi z wioski o nazwie Chłopków ciekawe dlaczego nie przyznaje się do rodzinnych stron tylko podaje Plońsk, pozdrawiam ją mieszkanka Chlopkowa.
Skąd by nie była jest piękna i z klasą .Reprezentuje lubelszczyznę . Cieszę się , że jest posłanką - najładniejszą kobietą w sejmie.Trzymam za Panią Pani Poseł. Niech Pani robi swoje i tal trzymać .Pozdrawiam .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: