Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jolanta Szołno-Koguc podała się do dymisji

Utworzony przez nickt, 27 lutego 2014 o 12:14
kto z Państwa Lubiącego Stołki na jej miejsce?wiiosna idzie zasp nie będzie, może powódź
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Temat zimy podłapały media, ale to nie dlatego poszła w odstawkę. Wg mnie zadecydowały przede wszystkim ogromna arogancja tej pani, chaos organizacyjny urzędu, a przede wszystkim zwykły brak kultury tej pani. Nie znam osoby, który miała o ww. Pani dobre zdanie czy to na UMCS-ie czy w LUW-ie.
0
Mam dziwne skojarzenie z nazwiskiem Wilk. Mianowicie jak sobie przypominam w 1980r. podczas Lubeskiego Lipca były rozwieszane  obwieszczenia władz Lublina o zaprzestanie strajków i bylo to podpisane nazwiskiem Wilk. Zbieżność nazwisk czy coś więcej...?
0
MKK-Wilk , Wojewoda Lubelski - Wilk !!! przypadek ??? czy rodzina ???
0
Zamienił stryjek siekierkę na kijek. A życiorys pana Wilka wypadało by uzupełnić o historię współpracy z byłym burmistrzem Kraśnika - obecnie znanym w kręgach sądowych jako "Piotr Cz."
0
Standardowo, krytyka na zasadzie "kiedyś ktoś coś podobno". Super merytoryczna i uzasadniona. 
0
Czubińskiego za zastępce jeszcze niech wezmą to bedzie coś się działo :)
0
Mam dziwne skojarzenie z nazwiskiem Wilk. Mianowicie jak sobie przypominam w 1980r. podczas Lubeskiego Lipca były rozwieszane  obwieszczenia władz Lublina o zaprzestanie strajków i bylo to podpisane nazwiskiem Wilk. Zbieżność nazwisk czy coś więcej...?
 Był w latach 80 wojewoda lubelski Tadeusz Wilk
0
od kiedy pracował w Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych ??  
0
Standardowo, krytyka na zasadzie "kiedyś ktoś coś podobno". Super merytoryczna i uzasadniona. 
a co tu jest nie merytorycznego i nie uzasadnionego?
0
 Co za słąbe argument " rodzina? " to chyba nie o to choddzi. Ważne zeby dobrze się sprawdzał, a tak bedzie.
0
Napisano w innej gazecie lubelskiej, że wojewoda wprowadziła cytuję "zamordyzm". A co robią inni dyrektorzy, np. dyrektorka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie. Tam dopiero się dzieje, każdy boi się swojego cienia, może tak p. prezydent też jakiś przegląd zrobił. Bo szkoda ludzi.  
0
Pan Tadeusz Wilk wywodził się ze Świerszczowa koło Cycowa,bardzo porządny człowiek.Nigdy nie był "wilkiem" dla ludzi.
0
 Co za słąbe argument " rodzina? " to chyba nie o to choddzi. Ważne zeby dobrze się sprawdzał, a tak bedzie.
no na pewno będzie... oj Wojtuś.. nie masz co w pracy robić?
0
no i dobra, zawsze lubiłem tego typa
0
Pisowskie ujadacze sie uruchomiła, zacznie sie potok obelg, porównań, itd....a brylował w tym bedą: Michas, Romek i Mirek - wszyscy to najmniej pisarze nowych władz :-)
0
Tam też będzie zbierał składki jak w Kraśniku?
0
Dobra decyzja, merytoryczny koles, pisiory go nie lubią a to dodatkowy plus :)
0
I dobrze! Jolka już się wypaliła, czas na Wilka z Lublina! :)
0
Snieg to jednak niebezpieczny żywioł
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: