Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jolanta Szołno-Koguc podała się do dymisji

Utworzony przez nickt, 27 lutego 2014 r. o 12:14
Można sobie narzekać. Mnie daleko poglądami do PO (o wiele bliżej do PiS), ale jak mam wybierać między Żukiem i jego świtą, a tą bandą krzykaczy, nierobów i warchołów, jak Tułajew i jego klakierzy, to stawiam na Żuka. Zadłużali miasto i zadłużać będą jedni i drudzy, ale obecnie przynajmniej widać, na co ta kasa idzie.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY WRESZCIE BEDZIE WOJEWODA z L U B L i N A ???????????????????????I nie z POstkomuny???!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze facet z doświadczeniem usiądzie na stanowisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepna POwska menda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepna POwska menda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepna POwska menda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta POlszewia francowata trzyma się dobrze,całe to czerwone łajno to wszystko dzieci resortowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk, Wilk to chyba ten sam o ile dobrze pamiętam co to kręcił lody z byłym burmistrzem Kraśnika Piotrusiem  Czubińskim!!!! Teraz będzie miał szersze możliwości a później sklerozy dostanie i nic nie będzie pamiętał..................tak wyczytałem w notatkach prasowych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze facet z doświadczeniem usiądzie na stanowisku
makovvsky ty tez masz doświadczenie.................... w wchodzeniu w dupę bez mydła/masła? Doświadczenie ech.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod wpływem miażdzącej i merytorycznej krytyki ze strony RUCHU NARODOWEGO  pani wojewoda zmuszona była podać sie do dymisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRAŚNICKA SZKOŁA PARTYJNA GÓRĄ, BRAWO, JESZCZE TRZEBA WSKRZESIĆ PIOTRA Cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podała się do dymisji? Nie dała rady zimie? Sorry, taki mamy klimat.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No k.wa gość skazany na sukces. Po nieudanej próbie załapania się na kolejną kadencję na Wiejskiej pan Wojciech W. pozostał na lodzie ale szybciutko POdano mu POmocną dłoń i został 40-stym doradcą prezydenta Żuka (nie ważne przecież od jakich spraw-a wiadomo, że ważnych). To jednak nie zaspokoiło wybujałych ambicji byłego posła więc szybciutko został dyrektorem (no inaczej brzmi niż jakiś tam doradca-ma się rozumieć, a i marne grosze trochę większe) Nie muszę dodawać, że wskoczył na stołek bez żadnych tam pierdoł jak konkursy, sprawdziany wiedzy itp. głupoty, bo przecież pan W. to sprawdzony i lojalny towarzysz,czyli najlepszy. Ale i ten stołeczek, bo jeszcze nie stołek,  to była tylko przejściówka- taki stołek barowy, posiedzieć, porozglądać się i zaatakować w odPOwiednim momencie. I tu nieoczekiwanie POmogła aura, która zwiała poprzednią wojewodę (  zupełne nieporozumienie) i POwierzyła tę misję panu W. I tak oto słońce kraśnika nadal będzie się ślizgać aby bliżej do emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podała się do dymisji lecz została zdymisjonowana, różnica jest subtelna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiacie sie gościa, a co zrobił PIS w Kraśniku, jak Poseł Stawiarski nie został Poslłem...... Został Wiceburmistrzem u Burmistrza z PISu :-) taka jest nasza rzeczywistość, lepiej jak wojewodą zostanie ktoś z doświadczeniem w administracji, a nie np. Lekarz zostanie Burmistrzem , a co najlepsze nie moze sie zdecydować czy ma być Burmistrzem czy lekarzem :-) i tak co tydzień, nie wiadomo gdzie pracuje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podała się  do dymisji to tak niby ładnie wygląda  a i tak by była wywalona, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek z Kraśnika na wojewodę; tylko Piotruś, a nie Wojtek z Wilków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale za odśnieżanie dróg to nie odpowiada Wojewoda. Popatrzcie na pracę swoich samorządowców, zarządców dróg -często gminnych czy powiatowych. Nieróbstwo, ślizganie się aby jakoś przetrwać kadencję i znowu do wyborów i "..ja wam mogę więcej obiecać niż konkurencja dać".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podała się, ale została wypier_dolona To samo, ale inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamy - Piotrek Kowalczyk - z Krzysiem -  wisi już w Lublinie, a tu Wojtek Hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...