Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jolanta Szołno-Koguc podała się do dymisji

Utworzony przez nickt, 27 lutego 2014 r. o 12:14
Wojtuś - spłać dług wdzięczności i weź mnie na zastępcę. To ja cię stworzyłem. Piotrek Cz. z Kraśnika (aktualnie Szwajcaria).   p.s. Pan Wojewoda będzie dalej jeździł na procesy karne do Kraśnika. A to ci heca. Wojewoda będzie pełnił swoje obowiązki z ławy sądowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wybór, na pewno sprawdzi się lepiej niż poprzedniczka, tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem temu panu nigdy żadne zarzuty postawione nie zostały, ma status świadka. A ten, który go oczerniał gania na smyczy obecnego burmistrza. Miał powidy, zeby wylać wiadro pomyj, to wylał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czym nowy wojewoda podpadł pisiorkom, bo jadą aż fora trzeszczą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak - bezpartyjne kobity z doswiadczeniem i merytoryką zastępują partyjne samce ... - brawo wybory w tle .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No k.wa gość skazany na sukces. Po nieudanej próbie załapania się na kolejną kadencję na Wiejskiej pan Wojciech W. pozostał na lodzie ale szybciutko POdano mu POmocną dłoń i został 40-stym doradcą prezydenta Żuka (nie ważne przecież od jakich spraw-a wiadomo, że ważnych). To jednak nie zaspokoiło wybujałych ambicji byłego posła więc szybciutko został dyrektorem (no inaczej brzmi niż jakiś tam doradca-ma się rozumieć, a i marne grosze trochę większe) Nie muszę dodawać, że wskoczył na stołek bez żadnych tam pierdoł jak konkursy, sprawdziany wiedzy itp. głupoty, bo przecież pan W. to sprawdzony i lojalny towarzysz,czyli najlepszy. Ale i ten stołeczek, bo jeszcze nie stołek,  to była tylko przejściówka- taki stołek barowy, posiedzieć, porozglądać się i zaatakować w odPOwiednim momencie. I tu nieoczekiwanie POmogła aura, która zwiała poprzednią wojewodę (  zupełne nieporozumienie) i POwierzyła tę misję panu W. I tak oto słońce kraśnika nadal będzie się ślizgać aby bliżej do emerytury.
to podobnie jak z niedoszłym posłem PiS z Kraśnika Panem Stawiarskim, jak tylko nie dostał się na Wiejską zaraz przygarnął go do siebie burmistrz Włodarczyk na swojego kolejnego zastępcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czym nowy wojewoda podpadł pisiorkom, bo jadą aż fora trzeszczą.
Lubię Kraśnik. A pan W. pewnie "tyż". B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubiłem Pania Wojewodę od czasów studenckich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia     Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...