Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chyba Video...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co roku jest teraz nagle zaczeli sensacje z tego robic...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan ADAM ROMAN - urodzony w Kraśniku,ale wychowywał się w Józefowie nad Wisłą 7 km od POPOWA W ROKU 1931 MIESZKAŁ W DOMU KOŁO MAJĄTKU KOLCZYN HRABIEGO ROSTWOROWSKIEGO, DO KTÓREGO PRZYJEŻDŻAŁ JAN ZAMOJSKI - MALARZ I JÓZEF PILLATII - RZEŻBIARZ. 'S Z T A F E T A" Rzeżba Adama Romana przedstawiająca trzech biegaczy wykonana w 1955r -historycznie zabytek Stadionu Dziesięciolecia z o s t a ł a wkomponoana aktualnie w otoczenie S T A D I O N U NARODOWEGO i 8 czerwca 2012 nastąpi otwarcie Mistrzostw Europy mecz Polska Grecja. Autor "SZTAFETY" - POCHODZI Z JÓZEFOWA z nad Wisły. W szlaku turystycznym Dęblin - Annopol należy się zatrzymać w Józefowie n/d Wisłą i odwidzić Kolczyn . Należ zaprosić Pana Adama Romana na imprzę Gminną), (Pan Adam ma 96 lat).
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: