Jak spędza się wolny czas w Radzyniu? Na tak postawione pytanie zapewne większość odpowie, że panuje u nas nuda, nie ma ciekawych imprez a młodzież skazana jest na przesiadywanie w knajpach, pizzeriach czy innych klubach Czasem w sobotnie noce idzie się na dyskoteki lub inne zabawy taneczno - muzyczne. Okazuje się jednak, że są młodzi ludzie, którzy potrafią zorganizować sobie czas i nie narzekają na brak pomysłów. Prawie codziennie około godz. 17.00 zobaczyć można dwóch 17-latków dziwnie podskakujących i wymachujących rękami i nogami.Przypadkowi przechodnie nie zdają sobie sprawy o co w tym chodzi. Jednak ich ruchy nie są przypadkowe. To, co robi tych dwóch chłopaków nazywa się Jumpstyle i jest świetnym sposobem na nudę, sprawną kondycję a podobno też działa na płeć piękną Co to jest Jumpstyle i jak przywędrował na ulice Radzynia zapytaliśmy Adriana Junga oraz Maćka Pawlika. Ja to zacząłem - mówi Adrian - chciałem zrobić coś nowego i pozytywnego w Radzyniu. Pomysł na to zrodził się, gdy oglądałem jeden z teledysków, gdzie zobaczyłem właśnie jak tańczą Jumpstyle`a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz