Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pomoc - konsultacje napisał:
POTRZEBUJESZ POMOCY? STRACIŁEŚ BLISKĄ CI OSOBĘ? KTOŚ Z TWOICH BLISKICH POTRZEBUJE POMOCY? OTRZYMAŁEŚ ZANIŻONE ODSZKODOWANIE? Reprezentujemy osoby które: *zostały poszkodowane nie ze swojej winy w wypadkach komunikacyjnych jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta *utraciły najbliższych w wyniku wypadku komunikacyjnego, w którym zmarły nie był winien i brał udział jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta, * zostały poszkodowane w wypadku w rolnictwie, * zostały poszkodowane w wyniku wypadku przy pracy, za który odpowiedzialność ponosi pracodawca, * zostały poszkodowane w wyniku poślizgnięcia na śliskiej nawierzchni, *zostały poszkodowane w wyniku błędu medycznego, * w wyniku wypadku utraciły lub zniszczyły mienie – uszkodzone zostały pojazdy mechaniczne z ubezpieczenia OC i AC, *na działkach budowlanych lub siedliskowych posiadają umiejscowione bez zgody właściciela słupy elektryczne, linie przesyłowe, gazociągi, rurociągi wodne i kanalizacyjne, światłowody, itp. Zadzwoń, a my się zajmiemy twoją sprawą! Sami załatwimy wszystkie formalności! Tel 794213288
na ch*** wy piszecie tu te komentarze co kasy chcecie ?? oszuści je***i !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie że kierowcą był Marcin bo przeżył i teraz wine zwalacie na niego nie pier***cie i nie osądzajcie jak nie wiecie jak było naprawdę !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość faktów przemawia że to właśnie on kierował, ale nie zauważyłem aby ktoś go tu oskarżał. Dla mnie jest to niefortunny wypadek i nie osądzam go jako sprawcę czy winnego tego co się stało. Nawet jeśli to on prowadził to czy oznacza to że jest temu winny? Czy naprawdę ktoś uważa że chciałby aby tak się to potoczyło? Dobrze ktoś wcześniej napisał, należy go otoczyć szczególną opieką. Czy on kierował czy nie on, to był świadkiem makabrycznego widoku, niezapomnianej sytuacji, wspomnienia którego nie pozbędzie się do końca życia. Będzie o tym pamiętał zawsze, nie chodzi aby o tym zapomniał a żeby nauczył się z tym żyć. I tu właśnie apel do Was osób które go znają- pomóżcie mu odnaleźć się po tym wypadku, odwiedzajcie go, pokażcie że z nim jesteście, udowodnijcie że wam na nim zależy, że cieszycie się że żyje, niech ma w Was oparcie w najgorszym w jego życiu momencie. Patrycji, Sewerynowi i temu Panu nic nie zwróci już życia. Jedyne co możemy zrobić to pojawić się na ich pogrzebie, na ich grobach i uczynić aby pamięć o nich nie przetrwała tygodnia czy miesiąca ale aby trwała w naszych sercach jak najdłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos mi sie nie zgdza. W pierwszych informacjach bylopodawane, że chlopak leżał kilkadziesiat metrow od miejsca wypadku. W nowszych, że zaszedł az do domu swojego. Wyrazy współczucia dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sobie uświadomię ile ten chłopak kilometrów szedł do domu to aż mi się serce kraje - mam nadzieję, że to nie on kierował i że odzyska zdrowie. Jestem matką, mam syna w podobnym wieku i strasznie ten wypadek przeżywam, mimo, że nie znałam nikogo. Sam fakt, że ludzie mieszkający gdzieś blisko mnie przezywają dramat porusza mnie do głębi. Przezywam to tak, jakby mnie to dotyczyło, nie chcę nigdy doświadczyć bólu matki tracącej dziecko. Myślami jestem przy matce jednej z ofiar - znam Ją tylko z widzenia - tak więc nie przytulę ani nie wesprę ciepłym słowem. Mogę tylko w myslach łączyć się z Nią w bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak wyobrażni i tyle pracuje z ludzmi z tamtych stron to głąby i niełuki a ci tu dalej gadać szkoda mi tylko tych żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb Patrycji w czwartek(7.02) o 14 w Milejowie.. Pogrzeb Seweryna w piątek (8.02) o 12 w Gliwicach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
brak wyobrażni i tyle pracuje z ludzmi z tamtych stron to głąby i niełuki a ci tu dalej gadać szkoda mi tylko tych żyć
Hehe właśnie widać kto tu głąb i "niełuk" brawo za deb***izm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno byla 5 osoba mieszkancy łańcuchowa podejrzewaja kto dziwne ze polna droga jechal taki sam bialy bus widzieli strazacy z łańuchowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak was czytam ludzie i jestem pełen podziwu jaki to trzeba mieć tupet walić takie głupoty, ciekawi mnie tylko jak to by ktoś siedzial z waszych znajomych czy rodziny czy takie chęci były by w was na takie wybitne komentarze. Tatalny brak empati i zrozumienia . A jak by szedł Łoś to pewnie też była by państwa wina bo on jest właścicielem zwierzyny czy busa wina bo łoś za duży urósl i nie dal mu rady. Zgineli ludzie nieczego winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...