Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaplica za milion złotych stanie przy szpitalu

Utworzony przez John, 10 stycznia 2014 r. o 09:21 Powrót do artykułu
A to źle, że ludzie sie organizują i potrafią zgromadzić fundusze? Wierzący są obywatelami Polski i mają prawo ze swoich pieniędzy zbudować coś, co jak czytamy stanie sie ostatecznie własnością szpitala. Posłuży innym chorym. Uważam, że Dziennik powinien raczej pochwalić tę inwestycję i ludzi, kórzy ja tworzą.
I co jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może tak wybudować lądowisko dla pogotowia lotniczego przy szpitalu, którego niema, w razie potrzeby smigłowiec ląduje na polu przy szpitalu. kaplica była wystarczajaca w budynku szpitala dla tych wiernych co przychodzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może tak wybudować lądowisko dla pogotowia lotniczego przy szpitalu, którego niema, w razie potrzeby smigłowiec ląduje na polu przy szpitalu. kaplica była wystarczajaca w budynku szpitala dla tych wiernych co przychodzili.
Nie bij piany !!!!   Owsiak wybuduje lądowisko,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy nie mowcie ze jest bieda i nie macie pieniedzy .Ja pytam na budowe tylu kosciolow macie.To normalnie panstwo katolickie.Jestescie fanatykami religijnymi.Szkoda Polski.Co zrobic przez kosciol jestescie ciemniakami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy nie mowcie ze jest bieda i nie macie pieniedzy .Ja pytam na budowe tylu kosciolow macie.To normalnie panstwo katolickie.Jestescie fanatykami religijnymi.Szkoda Polski.Co zrobic przez kosciol jestescie ciemniakami. 
Masz rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...