Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karambol w Garbowie. Jedna osoba nie żyje

Utworzony przez ghy, 26 września 2009 o 12:43 Powrót do artykułu
Tam sie teraz porobily takie koleiny ze tylko czekac na nastepne wypadki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gratuluje 3 samochody to karambol?? pewnie 2 to też jest karambol
0
Tam droga akurat równa jak stół pewnie koleś przysnoł . Jechałem tam koło 8:00 objazd bardzo ciekawy w tumanach kurzu wzniecanego przez ciężarówki prawie nie było nic widać(i wszystkie samochody do myjni)
0
Jechałem rano do Wawy.Widziałem oba złomy.TIR na lawecie,a ford (ponoć) to kupa złomu.Chyba ani jedna część nie będzie nadawała się do odstąpienia innemu. Tak właśnie jeżdżą na tamtej trasie szoferaki z rycką rejestracją.Ale i inne świry też zagrażają innym.Wieczorem od strony Lublina (już ciemno i trochę mgiełki) kilku pier***ców wyprzedzało na trzeciego i nawet na czwartego.Przy tej warszawskiej trasie powinno stać więcej słupów i drze,to idioci sami by się pokasowali. Ciekawe,czy ten z forda "podarował" komuś swoje narządy.Ale chyba nie,bo już były za stare
0
sluchaj dziadziu. pisze o tym ostatnim. ciekawe czy twoje narzady nadaja sie do czegokolwiek. pewnie nie, ale moze to i lepiej bo po co ludziom zdziadziale organy. najlepiej jest osadzac. pewnie nawet tego nie widziales a sam prawko masz pewnie z miesiac i to tez za kase. takze prosze takie komentarze to praw mamusi a nie na forum. wiem wszystko jak bylo, dlatego wkur***a mnie takie hu**owe osadzanie.
0
uważaj żebyś sam na te drzewa czy slupki nie trafil. ps. drzewa sie sadzi a nie wstawia to do tego starego pasażera
0
Darujcie sobie te bezczelne komentarze!!!! Człowiek stracił życie,Rodzina Ojca,Męża i Dziadka a Wy komentujecie tak jakby był piratem drogowym. Co Wy o Nim możecie wiedzieć? człowiek zasłabł a nie szarżował jak inni więc zanim skomentujecie to zastanówcie się co czują bliscy:((
0
czy ktoś wie co ze Sławkiem?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: