Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Stary człowiek i morze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ku*** ciekawe jak mu stanał hahaha a ta dzifka dobra w ciązy naje***a nalezalo sie ale w 6 trza ja było ujehac jak w indiah tak trza kazdą babe jak sie ku*** jabym oduczyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga... najazd analfabetów na forum !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek a skąd żeś ty urwał? Uważaj żeby i ciebie analfabeto ten Kazimierz N. nie podwoził furmanką , bo wiesz co cię czeka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ta ku*** ciekawe jak mu stanał hahaha a ta dzifka dobra w ciązy naje***a nalezalo sie ale w 6 trza ja było ujehac jak w indiah tak trza kazdą babe jak sie ku*** jabym oduczyl [/quote] [quote name='Adamek' timestamp='1361799836' post='738375'] Ta ku*** ciekawe jak mu stanał hahaha a ta dzifka dobra w ciązy naje***a nalezalo sie ale w 6 trza ja było ujehac jak w indiah tak trza kazdą babe jak sie ku*** jabym oduczyl
XXI wiek a gdzież sie ty chłopie uchował , taki poziom prezentować,analfabetą Pan jesteś i durniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwalt to jest obustronna wina musiala go prowokowac,moderatorku wsjo jest ok a więnc wara ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze, to się "włos na głowie jeży". Mam w Karczmiskach kilkoro znajomych, ale, nie obrażając ich - "jaki poziom komentzry, taki poziom ludzi"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mysle ze ten Adamek z forum wykazuje niepokojace objawy upsrawiedliwiajac gwalt w podanym artykule , paniwie moderatorzy zlapcie tego internaute bo cos mi sie wydaje ze koles nie jest w pelni normalny jak takize rzeczy pisze a moze sam cos ma na sumieniu wiekszego , zajmicjcie tym prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz cuś wetym jyst adamku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lena napisał:
Jak czytam te komentarze, to się "włos na głowie jeży". Mam w Karczmiskach kilkoro znajomych, ale, nie obrażając ich - "jaki poziom komentzry, taki poziom ludzi"...
Jeśli taki niepiśmienny dureń przeniesie się do Warszawy, to samo napiszesz o znajomych ze stolicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czym on ja gwałcił,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stary człowiek i morze
Chyba może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? napisał:
Chyba może...
chyba, że palcem, i to już stare wykrzywione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chyba, że palcem, i to już stare wykrzywione
tymi paluchami to ją udusił stary napaleniec i wykolejeniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kad ta dziewczyna byla ? I jak na nazeisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub Wędrowycz strikes again!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Gwalt to jest obustronna wina musiala go prowokowac,moderatorku wsjo jest ok a więnc wara
twoja matke posowal na zmiane ojciec nieznany i pasterski pies a ze jeszcze bylo jej malo polozyla sie w rowie i ja cala watacha obskoczyla potem znowu nieznany ojciec a potem pojawiles sie ty i dlatego masz malego i jeszcze mniejszy mozg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda gadfac kaziu byles jestes i bedziesz idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaziu miales swoich 11 dzieci a obcych po sanatoriach ile sie wluczlo zmarnowene chlopisko BZYKACZ WOJEWODZKI kazimiwrz n len obibok i kombinator a teraz jeszcze gwalciciel i morderca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stary człowiek i morze
Może,może przez ,,ż'' z kropką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...