Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziennikwschodni.pl jak zwykle najlepiej poinformowany. Ten dyrektor to nie dyrektor tylko Prezes. P R E Z E S
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale sensacja ! szok. Mnie wpadł komar dzisiaj
0
było nie dokarmiać ptactwa zwanego gołębiami, kupy tychże nadmiernie obciążyły konar. macie.
0
"Drzewo wleciało...". A myślałem, że drzewa to nieloty.
0
Nie wiem, skąd taki sentyment do starych, spróchniałych, zagrażających życiu i zdrowiu ludzi oraz i mieniu drzew, które powinny być planowo wycinane po osiągnięciu określonego wieku. Na ich miejsce można przecież sadzić nowe uzyskane z nasion ze starego drzewa. Będzie bezpiecznie i nie będzie szkód w ekosystemie.
0
Śmieszne, durne, do bólu karczmiskie - dobrze, że nie tragiczne. Czekali wiele miesięcy na decyzję konserwatora, którą mieli niemal natychmiast na biurku. Pierwszy zwala winę na drugiego, trzeci krzyczy "to nie ja!", a problem sam włazi oknem do chałupy Co by tu spieprzyć jeszcze, co by tu jeszcze... Jak długo jeszcze???
0
Ciekawe... Pronuję ludziom ubezpieczenia m.in. mieszkań w bloku. W wariancie pełnym jest właśnie upadek drzew i masztów. Może upaść też część drzewa, jak to zdarzyło się w opisanej sytuacji. Ludzie pytają mnie, a po co mi w bloku ochrona od upadku drzew. W sumie jest to mało prawdopodbne, a jednak. Życzę Pani Henryce, aby jej straty fiannsowe i moralne zostały zrekompensowane.
0
..no i monitoring nawalił :)
0
Gość napisał:
Śmieszne, durne, do bólu karczmiskie - dobrze, że nie tragiczne. Czekali wiele miesięcy na decyzję konserwatora, którą mieli niemal natychmiast na biurku. Pierwszy zwala winę na drugiego, trzeci krzyczy "to nie ja!", a problem sam włazi oknem do chałupy Co by tu spieprzyć jeszcze, co by tu jeszcze... Jak długo jeszcze???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: