Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karczmiska: Zwłoki 21-letniej kobiety w lesie

Utworzony przez Wiola, 7 października 2011 o 20:43 Powrót do artykułu
Teraz to juz napewno nie pojade do Kuby ! o.O
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co to ma wspólnego z Kraśnikiem, że znalazło się w dziale poświęconemu temu miastu? NIC!!! Redakcjo, po raz kolejny proszę: stwórzcie osobne działy dla każdego powiatu naszego województwa!!!
0
i coś więcej wiadomo w sprawie?
0
Wiola napisał:
Teraz to juz napewno nie pojade do Kuby ! o.O
a co już nie masz ochoty a.... było tak wspaniale oje!
0
Dajcie już spokój, szkoda dziewczyny. zagubiła sie w życiu. Smutne to życie jej było, mam nadzieję że policja i prokuratura rzetelnie wyjaśnią co właściwie się stało. Niech spoczywa w pokoju wiecznym. Amen
0
na wiosce sie mówi że to zabójstwo było - choć taki czyn to pewnie nawet morderstwo, oj nikłe szanse na przeżycie w celi, nikłe...
0
jak Ta dziewczyna się nazywała? kiedy pogrzeb? wiadomo coś?
0
mnie to najbardziej ciekawi co się tej dziewczynie stało ??
0
Pogrzeb był dzisiaj w sobote o 15
0
Czy to prawda, że została zgwałcona?
0
ja napisał:
Czy to prawda, że została zgwałcona?
tez tak słyszałem i wiem, że podejrzany miał najazd kilku policujnych "suk" na dom, więc pewnie coś w tym jest, kurka szkoda jej i dopiero jak widać ten wiek na klepsydrze to człowiek doła łapie... R.I.P - [*][*][*] - i taka ładna była...
0
qaz napisał:
Dajcie już spokój, szkoda dziewczyny. zagubiła sie w życiu. Smutne to życie jej było, mam nadzieję że policja i prokuratura rzetelnie wyjaśnią co właściwie się stało. Niech spoczywa w pokoju wiecznym. Amen
Co masz na myśli mówiąc, że zagubiła się w życiu i miała smutne życie?
0
Ilo napisał:
Co masz na myśli mówiąc, że zagubiła się w życiu i miała smutne życie?
A czy życie kogoś uzależnionego od alkoholu, a tym bardziej młodej dziewczyny może być wesołe? Brak sensu zycia, oparcia bliskich sprawia że te drogi są zbyt kręte, tak kręte, że sie z nich wypada
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: