Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na miejscu sanitariuszy zawinął sobie tą broń. Niech leży na strychu. " sąd sądaem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na miejscu wypadku /śmiertelnego-ZAWSZE MUSI BYĆ PROKURATOR/ =więc NAPEWNO był PROKURATOR, który od początku nadzorował czynności Policjantów, dlatego to na wnioesek PROKURATORA powinni policjanci zabezpieczyć broń. A pan PRokurator nie widział tego karabina zawieszonego na szyi dzielnego ochroniarza jadącego po piwko ????? Więc co będzie badała Prokuratura? Czy Policjant działał w myśl prawa czy może to, że pan PROKURATOR nie dopełnił swoich obowiązków służbowych-RACZEJ !!!
0
Nie myslacy człowieku prokurator jest na miejscu ale nie przyjezdza z karetka ani patrolem umondurowanych policjantow. Prokurator przyjezdza do ogledzin miejsca zdarzenia a nie do rannego jest to jakis odstep czasu 1-2h, pogotowie nie czeka z rannym na miejscu do przyjazdu proroka.
0
"Prokuratura zajmie się też sprawą zabezpieczenia broni. – Będziemy wyjaśniać, dlaczego nie została zabezpieczona przez policjantów na miejscu wypadku. – mówi Sylwester Woźniak, szef Prokuratury Rejonowej w Świdniku." To co, jechał z odbezpieczoną bronią? A tak na poważnie: żeby uniknąć dwuznaczności, może warto by było - kiedy mowa o broni - zastąpić żargonowe "zabezpieczenie" jakimś innym słowem? Policjanci mogli tę broń np. zająć, przejąć...
0
ffff napisał:
Nie myslacy człowieku prokurator jest na miejscu ale nie przyjezdza z karetka ani patrolem umondurowanych policjantow. Prokurator przyjezdza do ogledzin miejsca zdarzenia a nie do rannego jest to jakis odstep czasu 1-2h, pogotowie nie czeka z rannym na miejscu do przyjazdu proroka.
no ty jesteś prokuratorem to wiesz jak to jest.Setki razy byłem na miejscu wypadku,gdzie przeważnie najpierw przyjeżdża Straż,potem Policja a na końcu Pogotowie. Pogotowie reanimowało motocyklistę ponad godzinę więc NAPEWNO sprawca z giwerą był jeszcze bo odniósł niewielkie obrażenia. A w przeciągu godziny gdy Policjant powiadomił swego przełozonego o tej długiej broni to już był przynajmniej o tym powiadomiony Prokurator dyżurny. Czasami warto posłuchać praktyka anie wymądrzać się. I nie wiem dlaczego każdy tu chce wymądrzać się by komus dokopać zamiast prezentować swoje zdanie.
0
Panie dziennikarzu Jędryszko: ostra broń to bagnet, szpada albo mój dowcip a to była broń /palna/ na ostrą amunicję. Zapytaj kogoś kto był we wojsku albo u Broni.
0
AK napisał:
Panie dziennikarzu Jędryszko: ostra broń to bagnet, szpada albo mój dowcip a to była broń /palna/ na ostrą amunicję. Zapytaj kogoś kto był we wojsku albo u Broni.
pseudo dziennikarzu AK, bagnet, szpada to biała broń natomiast twój dowcip jest co najwyżej żałosny
0
Jeżeli "Karabin - Pistolet" posiada ostrabo amunicje to jest automatycznie ostro bronią a jeśli nie posiada amunicji ostrej to jest bronią reprezentacyjną np. na świetach Wojaka Polskiego możemy zaobserwować takie zjawisko. Nie kłudzimy sie o stylistykę pisania i nazewnictwo tylko przejdzimy do setna sprawy. Bo zginoł człowiek młody 34 lata z Lublina. Ja jak bym miał taki burdel w firmie ochron to bym z tej firmy nie korzystał. Bo w Wojsku / Policja / BOR / Straż Granicza za tanie przewinienia są nagany i nawet utraty miejsc pracy przez zaniedbania na służbie.
0
Karabin automatycznie jest bronią "ostrą" jeśli posiada dobrze naostrzony bagnet :D
0
Ciekawe "był trzeźwy" - godz. 20 - a co maja powiedzieć że może przez przypadek pijanego do służby dopuścili
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: