Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karpie już jadą na wigilijne stoły

Utworzony przez Gość, 5 grudnia 2014 o 08:34 Powrót do artykułu
Ida swieta, trzeba jrwi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jakaś nowa jednostka masy "gk"?  
0
Myślałem o "ułaskawieniu" karpia. Ale wędkarze-mięsiarze tylko czekają na niego w rzece.
0
Ja chciała bym kupić takiego karpia tylko nie wiem gdzie. Nie będę jeżdzić po całym województwie żeby kupić karpia z Sosnowicy , Kocka czy Siemienia market mam blisko. Dobrze by było gdyby takie gospodarstwa informowały z kim współpracują. Co z tego że jest droższy raz w roku można wydać te 3 zł więcej za dobry towar.
0
armaciński nie musi kupować łososia aby karmić swojego kota skoro ma darmowego karpia.
0
To już nie ma tam KHV o którym było tak głośno?
0
Siemień wozi do Makro w Lublinie na przykład
0
zych widocznie  by zjadl nawet gowno z pod siebie takie ma pojecie o chodowli i odroznie smak od gowna heheheheeh :)
0
To co z tym wirusem, który tam był?
0
Siemień też sprzedaje w oszołomie w felicity. Polecam
0
Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku pozdrawiamy mistrzowie szeptów  
0
zych widocznie  by zjadl nawet gowno z pod siebie takie ma pojecie o chodowli i odroznie smak od gowna heheheheeh :)
żałuj za grzechy ,idź do spowiedzi i nie mów źle na bliźnich swoich
0
Siemień wozi do Makro w Lublinie na przykład
Real - Tyśmienica Selgros - Jedlanka LeClerc Tatary - Samoklęski LeClerc Zana z Ukrainy ponoć z resztą cena najniższa Auchan - Siemień
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: