Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle o ile sie nie myle zadnego Żydka na liscie , wiedza kiedy nie wsiadac do samolotu a mial zaproszenie . Podobno nie lecial bo mu swieto nie pozwalalo. WYBACZCIE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BĄDŹMY CZUJNI I NIE DAJMY SIĘ OMAMIĆ, JEST MASĘ NIEJASNOŚCI, KTÓRE TRZEBA ROZWIKŁAĆ I PO IMIENIU NAZYWAĆ: WYPADEK CZY ZABICIE PREZYDENTA I INNYCH WAŻNYCH OSÓB W NASZYM KRAJU DLA OSŁABIENIA NARODU 1) NAGŁA MGŁA, 2) NIKT NA LOTNISKU NIE WITA PREZYDENTA, CZY MIAŁ PIESZO PRZEJŚĆ NA UROCZYSTOŚCI? 3) NIE MA TELEWIZJI NA LOTNIKU, FILMY PRYWATNE ROSJANIE ZABIERAJĄ 4) W TRAKCIE LOTU JEDEN ZE ŚWIATKÓW SŁYSZAŁ DWA WYBUCHY 5) ILE BYŁO PODCHODZEŃ DO LĄDOWANIA, BO ŚWIADKOWIE ZMIENIAJĄ ZEZNANIA 6) BRAK KARETEK POGOTOWIA W MIEJSCU KATASTROFY 7) SAMOLOT PO ZDERZENIU Z ZIEMIĄ NIE PALIŁ SIĘ , BYŁ ZNIKOMY OGIEŃ, SKĄD CIAŁA SĄ ZMASAKROWANE 8) STRONY INTERNETOWE , KTÓRE WCZORAJ JESZCZE DZIAŁAŁY,SUGERUJĄCE ZAMACH, DZIŚ JUŻ KOMUNIKAT: ERROR ODPOWIEDŹ JEST , TYLKO NIKT NIE CHCE SIĘ DO TEGO PRZYZNAĆ, DLA MNIE I DLA WIELU JEST JASNE, TO NIE BYŁ WYPADEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BĄDŹMY CZUJNI I NIE DAJMY SIĘ OMAMIĆ, JEST MASĘ NIEJASNOŚCI, KTÓRE TRZEBA ROZWIKŁAĆ I PO IMIENIU NAZYWAĆ: WYPADEK CZY ZABICIE PREZYDENTA I INNYCH WAŻNYCH OSÓB W NASZYM KRAJU DLA OSŁABIENIA NARODU 1) NAGŁA MGŁA, 2) NIKT NA LOTNISKU NIE WITA PREZYDENTA, CZY MIAŁ PIESZO PRZEJŚĆ NA UROCZYSTOŚCI? 3) NIE MA TELEWIZJI NA LOTNIKU, FILMY PRYWATNE ROSJANIE ZABIERAJĄ 4) W TRAKCIE LOTU JEDEN ZE ŚWIATKÓW SŁYSZAŁ DWA WYBUCHY 5) ILE BYŁO PODCHODZEŃ DO LĄDOWANIA, BO ŚWIADKOWIE ZMIENIAJĄ ZEZNANIA 6) BRAK KARETEK POGOTOWIA W MIEJSCU KATASTROFY 7) SAMOLOT PO ZDERZENIU Z ZIEMIĄ NIE PALIŁ SIĘ , BYŁ ZNIKOMY OGIEŃ, SKĄD CIAŁA SĄ ZMASAKROWANE 8) STRONY INTERNETOWE , KTÓRE WCZORAJ JESZCZE DZIAŁAŁY,SUGERUJĄCE ZAMACH, DZIŚ JUŻ KOMUNIKAT: ERROR ODPOWIEDŹ JEST , TYLKO NIKT NIE CHCE SIĘ DO TEGO PRZYZNAĆ, DLA MNIE I DLA WIELU JEST JASNE, TO NIE BYŁ WYPADEK
1. Mgła jak mgła. Pojawia się i znika, dziwi cię to? 2. Gdzie miał witać? Widziałeś jakie to lotnisko? Sprawdź sobie. Zwróć uwagę, gdzie jest droga. 3. Jaka telewizja? Po co na lotnisku telewizja? 4. Jak w trakcie lotu słyszał, to już nie żyje. Pisz z sensem. 5. 2, doczytaj sobie. 6. miały być podstawione już przed katastrofą? Myśl. Jakby były na miejscu, nie byłoby to dziwne? 7. Wiesz jaka jest temperatura spalania paliwa samolotowego gdy płonie? 1000 stopni (słownie: tysiąc). Wiesz ile będziesz się palił w tej temperaturze? 3 sekundy (słownie trzy sekundy). Będziesz się dziwić jak nie wszystkie ciała zostaną znalezione? 8. Jakie strony internetowe. Podaj link. Nikt poza paroma idiotami z Polski nie sugerował zamachu. Za głupi jesteś żeby rozsądzać o przyczynach wypadku samolotu. Poczekaj na wyjaśnienia zapisu czarnych skrzynek i przestań się ośmieszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BĄDŹMY CZUJNI I NIE DAJMY SIĘ OMAMIĆ, JEST MASĘ NIEJASNOŚCI, KTÓRE TRZEBA ROZWIKŁAĆ I PO IMIENIU NAZYWAĆ: WYPADEK CZY ZABICIE PREZYDENTA I INNYCH WAŻNYCH OSÓB W NASZYM KRAJU DLA OSŁABIENIA NARODU 1) NAGŁA MGŁA, 2) NIKT NA LOTNISKU NIE WITA PREZYDENTA, CZY MIAŁ PIESZO PRZEJŚĆ NA UROCZYSTOŚCI? 3) NIE MA TELEWIZJI NA LOTNIKU, FILMY PRYWATNE ROSJANIE ZABIERAJĄ 4) W TRAKCIE LOTU JEDEN ZE ŚWIATKÓW SŁYSZAŁ DWA WYBUCHY 5) ILE BYŁO PODCHODZEŃ DO LĄDOWANIA, BO ŚWIADKOWIE ZMIENIAJĄ ZEZNANIA 6) BRAK KARETEK POGOTOWIA W MIEJSCU KATASTROFY 7) SAMOLOT PO ZDERZENIU Z ZIEMIĄ NIE PALIŁ SIĘ , BYŁ ZNIKOMY OGIEŃ, SKĄD CIAŁA SĄ ZMASAKROWANE 8) STRONY INTERNETOWE , KTÓRE WCZORAJ JESZCZE DZIAŁAŁY,SUGERUJĄCE ZAMACH, DZIŚ JUŻ KOMUNIKAT: ERROR ODPOWIEDŹ JEST , TYLKO NIKT NIE CHCE SIĘ DO TEGO PRZYZNAĆ, DLA MNIE I DLA WIELU JEST JASNE, TO NIE BYŁ WYPADEK
To pogarda dla niebezpieczeństwa zabiła tyle osób! Wszyscy czekają na efekty pracy komisji, analizę czarnych skrzynek, ale ci co mają jako takie pojęcie o lotnictwie już wiedzą, że szukanie pasa startowego we mgle i próba lądowania takim "mułem" w takich warunkach, to najdelikatniej mówiąc skrajna nieodpowiedzialność. Wystarczy spojrzeć na sylwetkę tego samolotu - wąskie skrzydła o dużym skosie, na jego masę, siłę ciągu silników uczepionych do ogona... potrafi toto szybko lecieć ale jest mulaste, i żeby wisieć w powietrzu na tych skośnych listewkach potrzebuje prawie 300 km/h. Jak się tym cudeńkiem źle trafi na nie za długi pas startowy, to żeby go poderwać ponownie trzeba wichury w oczy i 3km łąki na końcu pasa startowego. Nowoczesna Casa w Mirosławcu też szukała lotniska po omacku... że też taka tragedia nie wryła się w pamięć wszystkim ... nie mogę tego pojąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napiszę tak...Nigdy nie byłam zatwardziałą patriotką mimo ojca i ojczyma wojskowego. Zawsze kojarzyło mi się to z wielkim poświęceniem przede wszystkim dla rodzin. Teraz już wiem że mimo o politykach nie mówi się dobrze i często nie są prawdomówni to mimo wszystko poświęcają własne życie na naszą rzecz. A ostatnie wydarzenia potwierdzają to nad wyraz bezpośrednio. Zawsze będą glosy czyja to wina. Czy to Rosja zawiniła, czy to pilot, czy to po prostu fatum Katynia?! Ja myślę że to mało istotne kto zawinił...tak po prostu miało być...Ten sam samolot przecież był trzy dni wcześniej na tym samym lotnisku i nic się nie wydarzyło podobnego. To znak dla całego świata i myślę że straszna ale jedyna możliwość zwrócenia świata na problem mordów wojennych jak Katyń. To również tak na prawdę nieprawdopodobna możliwość pojednania narodów rosyjskich i polskich. Żadne inne pojednanie nie dało by takich efektów. Tak po prostu miało być. I tak jak kiedyś oczy całego świata się zwróciły na USA po tragedii WTC tak teraz Polska może liczyć na wsparcie innych krajów nie tylko w Europie ale i na całym świecie. Oczywiście tragiczny jest fakt, iż musiała się wydarzyć aż taka tragedia, aby ktoś nas w świecie docenił i poznał nasze brzemię historyczne. Tak na marginesie...nie czepiajmy się Rosjan że to zły naród, bo My może zbrodni się nie dopuszczaliśmy ale święci też nie jesteśmy...A na co dzień to widać coraz bardziej....A dodam, iż będąc pod wpływem Rosji przez 123 praktycznie lat, każdy z nas Polaków ma w sobie krew rosyjską płynącą w żyłach od pokoleń tylko może o tym nie wie....albo się tego wypiera.... Zmierzając do końca mej wypowiedzi wspomnę jeszcze fakt dotyczący krzyża na niebie który podobno pojawił się na niebie po tragedii(nie osądzam tego, bo zawsze może to być fotomontaż) ale zwróćcie uwagę na wizerunek człowieka który widnieje po lewej stronie...Do złudzenia przypomina z profilu Jezusa i za nim typowy krzyż bez górnego ramienia, na którym do niedawna wieszało się winnych...Pozostawiam do osobistej refleksji....Jak chcesz osobiście do mnie napisać to pisz...awsk@wp.pl Ja wszystkim zmarłym składam hołd Cześć im duszom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja się będę zgadzać z przedmówcą... A Ty jak nie umiesz czytać np. po rosyjsku to g... wiesz... po 1) mgła była i powiększała się z minuty na minutę po 2) skąd informacje o lotnisku jak lotnisko byl nieoficjalnie zamknięte i rozbili się przed lotniskiem po 3) Rosja to nie Polska i ne fascynuje ich sam fakt wysiadania nawet ważnych osób z samolotów.. a z płyty lotniska na pewno nie szli by pieszo głombie po 4) jeżeli chodzi o wybuchy to były po a nie w trakcie katastrofy...i słyszał je jeden ze świadków a nie światków!!!! Co za deb*** to pisał po 5) podchodzeń było 1!!!! kołowań 3 po 6) skąd na miejscu katastrofy miały czekać karetki skoro miało do niej nie dojść???Jakby ktoś na to czekał byłyby pewnie za pierwszym zakrętem matole po 7 ) Znasz konstrukcję samolotów???? Jakby każdy samolot w rękawie powietrznym "ocierając" się o inny samolot miał się zapalić z zewnątrz najpierw to tak by kończyło się66% podróży powietrznych.. Poza tym pomyśl...z zewnątrz metal od wewnątrz w cholerę tworzyw sztucznych.. po 8) jak nie umiesz się posługiwać internetem i własnym mózgiem, który not abene jest mocno ograniczony pozostaw wszystkie inne komentarze i domysły dla siebie... Odrobinę szacunku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A odnośnie żydków jak to nazwałeś/aś...I nie siedzisz przy świeczce i nie oglądasz slajdów i tv wieśniaku.... A jak byś antysemito chciał wiedzieć większość filmów o ile w swoim życiu oglądałeś to właśnie z wytwórni Worner Bross to właśnie są Zydzi..A teraz pwinno Ci być głupio...Nie jest...to jesteś ch...wart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...