Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zmienić prawo, zlikwidować NFZ a srodki wyliczone wg algorytmu przekazywać co m-c na konto organów założycielskich w myśl zasady: finansujesz - odpowiadasz. Dopóki dzisiejsza fikcja związana z finansowanie służby zdrowia się nie zmieni, pozostanie tylka upadłość i sprzedaż a wtedy ludu bożego nic i nikt w domu nie zatrzyma. Postrafiamm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu jakieś brednie. Ta lekarska i pielęgniarska mafia ogołoci każdy publiczny zakład opieki zdrowotnej. Oni potrafią pracować tylko prywatnie, a kraść tylko publicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dyrekcja szpitala w Janowie Lubelskim ma takie olbrzymie kłopoty finansowe to skąd bierze kasę na fetowanie remontu Oddz. Radiologii w knajpie na około 170 osób ? Toż to normalnie wesele. Niewątpliwie będzie dużo gości ( oczywiście spoza szpitala) no i ciekawe ilu takich normalnych pracowników , skoro cała feta trzymana jest na razie chyba w tajemnicy ? Od razu widzę jak cyklicznie końcem roku starosta ponownie obdarzy dyrektora nagrodą za kolejny remont . A szarym pracownikom szczególnie tym z "produkcji" mówi sie , że jest trudna sytuacja i to generalnie wszystko przez Fundusz Zdrowia i zaległości za nadkontrakty. Normalna komitywa , niegospodarność i jedynie odwieczna "republika kolesi" Przykre no i żałosne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znachor napisał:
Znowu jakieś brednie. Ta lekarska i pielęgniarska mafia ogołoci każdy publiczny zakład opieki zdrowotnej. Oni potrafią pracować tylko prywatnie, a kraść tylko publicznie.
posłuchaj ty nedzny prostaku!wydaje ci sie że dopisuje ci zdrowie i Bogu za niego dziekuj,ale każdy cwaniak mowi tak jak dopisuje mu zdrowie a potem....?potem przychodzi choroba i co z twoim cwaniactwem?pełzniesz prostaku i prosisz o pomoc,aby tylko cie ratowac i pomoc ci.Jestes nienaturalnie miły i jest ci głupio ,ze tak myslałes o służbie zdrowia!!!wypchaj sie ty mendo !!!do zobaczenia juz w krotce na korytarzu przychodnianym lub szpitalnym!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pielęgniarką i marnie mam z tą mafią pielęgniarską!!miesiecznie z dyżurami jakieś1500 złotych Nie umiem kraść kolego czy jak trafisz na mój dyżur to mam cię okraść czy udzielić ci pomocy!!??? PS JESTEM DUMNA Z TEGO ŻE JESTEM PIELĘGNIARKĄ !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grinch napisał:
Jak dyrekcja szpitala w Janowie Lubelskim ma takie olbrzymie kłopoty finansowe to skąd bierze kasę na fetowanie remontu Oddz. Radiologii w knajpie na około 170 osób ? Toż to normalnie wesele. Niewątpliwie będzie dużo gości ( oczywiście spoza szpitala) no i ciekawe ilu takich normalnych pracowników , skoro cała feta trzymana jest na razie chyba w tajemnicy ? Od razu widzę jak cyklicznie końcem roku starosta ponownie obdarzy dyrektora nagrodą za kolejny remont . A szarym pracownikom szczególnie tym z "produkcji" mówi sie , że jest trudna sytuacja i to generalnie wszystko przez Fundusz Zdrowia i zaległości za nadkontrakty. Normalna komitywa , niegospodarność i jedynie odwieczna "republika kolesi" Przykre no i żałosne .
No i rzeczywiście bicie piany i propaganda sukcesu jak za komuny nie wyszła Starostwu i Dyrekcji szpitala bo nawet żadna z zaproszonych Telewizji nie przyjechała ( Ani TV Lublin , ani kablówka TVK Diana ). Nie udało się zrobić sukcesu medialnego. Jakieś wybory się zbliżają czy rzeczywiście jak wcześniej napisano trzeba sobie nawzajem nagrody porozdawać ($ ) . A może komuś się kończy kadencja , kontrakt czy coś takiego . Ukryty Obserwator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...