Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazimierz Dolny na \"czarnej liście\" turysty?

Utworzony przez Gabi, 22 lipca 2008 o 13:01 Powrót do artykułu
No co? Przeciez to prawda ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
fakt, do Kaziutka trzeba jeździć wiosną albo jesienią, przynajmniej jest spokój, kiedys, "dzięki" tłumom ludzi na rynku, "odkryłem" dla siebie Janowiec, i nie żałuję, tam zawsze jest cisza...
0
kazimierz to przereklamowane jest, spęd warszawiakóf
0
Już sam fakt, że Kazik jest na tej liście znaczy że to miejsce godne polecenia. I prawdą jest, że lepiej przyjeżdżać tam po i przed sezonem. I to też jest prawdą , że lepiej wygląda bez turystów i pewnie każdy przyjeżdżający ma nadzieję , że takim go zobaczy. I tak to się kończy.
0
Takich miejsc jak Kazik w Polsce na peczki, wystarczy w zachodniopomorskie lub dolnoslaskie pojechac. A Kazik przereklamowany glownie przez Warszawake ktorej raczej wiele do zachwycenia sie nie potzreba. A jak slysze zachwyty Panienek warszawianek o tym ze byly w Dwoch Ksiezycach to smiech mnie ogarnia....
0
Fakt, ze Kazimierz jest w sezonie okropnie przeludniony. I lepej jezdzic tam przed lub po sezonie. Ale nic nie zmieni faktu, ze to PIEKNE I MALOWNICZE MIASTECZKO!
0
mala napisał:
Ale nic nie zmieni faktu, ze to PIEKNE I MALOWNICZE MIASTECZKO!
chyba od dupy strony,
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: