Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kępa Gostecka: 20-latek zaginął na rybach

Utworzony przez polo, 4 kwietnia 2011 o 08:46 Powrót do artykułu
Witam, wiadomo coś więcej? Wiadomo o kogo chodzi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z tego co nam wiadomo to Łysońka Z.zięć.
0
Jak długo będziecie go szukać czy są szanse na znalezienia gooooo......
0
czy juz go znalezli??? chodzi mi tu o pawla basiakowskiego
0
znnalezi Pawła ;(( pogrzeb 11.05
0
dlaczego on ;(( miał tylko 20 lat. żone i synka... nie wierze żeby sam wpadł do wody. on sie jej bał. !
0
anonim napisał:
dlaczego on ;(( miał tylko 20 lat. żone i synka... nie wierze żeby sam wpadł do wody. on sie jej bał. !
0
JA WIEM ZE WINNY JEST [CIEMIOR]
0
Czemu policja go nie zatrzyma? to tragedia [*] Paweł zawsze w naszych sercach
0
szkoda taki ładny chłopak i zginął wiem jedno ze kochał swoja żonę i synka... Nie wierze ze sam wleciał do tej wody...może wypiłili chłopaki trochę alkoholu sam nie wiem ale jak spał i wstał i podobno poszedł siku to juz nie był taki pijeny napewno ktoś go popchnął!!!
0
nie ważne napisał:
szkoda taki ładny chłopak i zginął wiem jedno ze kochał swoja żonę i synka... Nie wierze ze sam wleciał do tej wody...może wypiłili chłopaki trochę alkoholu sam nie wiem ale jak spał i wstał i podobno poszedł siku to juz nie był taki pijeny napewno ktoś go popchnął!!!
0
pawel byl trzezwy cala ta sprawa smierdzi ale czas pokaze co sie stalo
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: