Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibic Hetmana Zamość pozwał policję i Avię

Utworzony przez j, 23 grudnia 2008 r. o 07:25 Powrót do artykułu
Avia powinna go pozwać 200 tys za płot, a policja 150 tys za koszt akcji z kretynami... Niunio by pamiętał żeby łba nie golić i nie pluć na policję. Wiem, wiem zaraz napiszecie że niewinny, ze on tylko stał... Jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A policjant który uderzył był z Zamościa więc nie tu skierowano pozew, a od klubu to won bo to nie organizator odpowiadał za dzicz która przyjechała z Zamościa tylko jeżeli już to Hetman. Kibice ze Świdnika na tym meczu byli normalni żadnych burd robili. A może tak pozew przeciw rodzicom co gówniarz 16 letni robił na meczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym prawnikom to się już w głowach coś poprzewracało jeszcze policję to mogę zrozumieć, ale co klub miał z tym bydłem wspólnego. I pytanie do mądrych prawników jak klub ma zapewnić należytą ochronę jeśli grupa 100 osób zachowuje się jak stado małp i robi zadymę jedynie siłą można zaprowadzić porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja jeszcze byłmłodszy brat a gdzie byli starzy teraz ręce wyciągaja do policji a co policja to caritas idzcie po zapomoge do Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sie poszpera w papierkach to się dowiemy czy szczeniak czasem nie był nachlany lub po dragach i sprawę zakończy się szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kris~ napisał:
Tym prawnikom to się już w głowach coś poprzewracało jeszcze policję to mogę zrozumieć, ale co klub miał z tym bydłem wspólnego. I pytanie do mądrych prawników jak klub ma zapewnić należytą ochronę jeśli grupa 100 osób zachowuje się jak stado małp i robi zadymę jedynie siłą można zaprowadzić porządek.
Posłuchaj nie wypowiadaj się na tematy których nie rozumiesz. To organizator jest zobowiązany i to on ponosi odpowiedzialność za ewentualne burdy na stadionach. Na jakąś tam ilość kibiców przypada liczba ochroniaży i powinna się ona zwiększać z e zwiększaniem ludzi na stadionach a nie sprzedali więcej biletów a ochrony pewnie było mniej niż ustawowo przypada i wtedy organizator wystosowuje prośbę do policji o pomoc.A taka pomoc kosztuje kupę kasy. Poczytaj, popytaj dopiero póżniej pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co, nie może z młodszym bratem na mecz pojechać? Za to że szukał brata bo się o niego martwił ma zostać spałowany? Cieka jestem kolego czy taki cwany będziesz jak kiedys Tobie (czego Ci z całego serca nie życze) jakiś miły policjant spałuje syna, albo córkę (takie rzeczy tez widziałem podczas swojej kibicowskiej kariery), ciekaw jestem bardzo jak wtedy zareagujesz. Bo jak widzisz można oberwać za nic, aż dziw bierze że ktoś kto podpisuje się nickiem GKS wypisuje takie bzdury, kto jak kto ale Ty powienieneś coś o tym wiedzieć... A do Ciebie kolego apropos tego drugiego postu - gdyby był naćpany albo naje***y to raczej by brata nie szukał, to że jest kibicem to nie znaczy że chodzi naćpany i naje***y bo tak się dziwnie składa wyobraź to sobie że kibicami są też prawnicy, lekarze, studenci, uczniowie, normalni ludzie którzy mają rodziny, dzieci, przyjaciół, a nie banda narkomanów i pijaków za jakich ma nas społeczeństwo dzięki mediom i policji. Najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy policjant który go prał nie był naćpany albo naje***y, bo jeśli nie był to szczerze współczuje jego żonie, dzieciom i całej jego rodzinie jesli ten człowiek był w stanie pałować 16-letnigo dzieciaka. Ja bym nie potrafił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atrakcyjny Kazimnierz napisał:
Posłuchaj nie wypowiadaj się na tematy których nie rozumiesz. To organizator jest zobowiązany i to on ponosi odpowiedzialność za ewentualne burdy na stadionach. Na jakąś tam ilość kibiców przypada liczba ochroniaży i powinna się ona zwiększać z e zwiększaniem ludzi na stadionach a nie sprzedali więcej biletów a ochrony pewnie było mniej niż ustawowo przypada i wtedy organizator wystosowuje prośbę do policji o pomoc.A taka pomoc kosztuje kupę kasy. Poczytaj, popytaj dopiero póżniej pisz.
Trochę się nie rozumiemy co do tego co się wydarzyło miała ilość ochrony na stadionie. NIC dlatego że gdyby nawet było 500 ochroniarzy więcej to i tak byłoby tak samo. Przypominam około 700 osób kibiców zachowywało się normalnie tylko banda deb***i z Zamościa chciała rozrywki, interwencja policji była słyszna bo porządek można przywrócić tylko siłą, więc co ma do tego organizator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RKS Motor napisał:
To co, nie może z młodszym bratem na mecz pojechać? Za to że szukał brata bo się o niego martwił ma zostać spałowany? Cieka jestem kolego czy taki cwany będziesz jak kiedys Tobie (czego Ci z całego serca nie życze) jakiś miły policjant spałuje syna, albo córkę (takie rzeczy tez widziałem podczas swojej kibicowskiej kariery), ciekaw jestem bardzo jak wtedy zareagujesz. Bo jak widzisz można oberwać za nic, aż dziw bierze że ktoś kto podpisuje się nickiem GKS wypisuje takie bzdury, kto jak kto ale Ty powienieneś coś o tym wiedzieć... A do Ciebie kolego apropos tego drugiego postu - gdyby był naćpany albo naje***y to raczej by brata nie szukał, to że jest kibicem to nie znaczy że chodzi naćpany i naje***y bo tak się dziwnie składa wyobraź to sobie że kibicami są też prawnicy, lekarze, studenci, uczniowie, normalni ludzie którzy mają rodziny, dzieci, przyjaciół, a nie banda narkomanów i pijaków za jakich ma nas społeczeństwo dzięki mediom i policji. Najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy policjant który go prał nie był naćpany albo naje***y, bo jeśli nie był to szczerze współczuje jego żonie, dzieciom i całej jego rodzinie jesli ten człowiek był w stanie pałować 16-letnigo dzieciaka. Ja bym nie potrafił...
to kolego jeszcze malo widziałeś w życiu każdy wyjazd to ostre chlaństwo przed w trakcie i po i nie ma co tu szukać usprawiedliwienia dla bandytów chcieli zadymy to dostali łomot i niech to bedzie przestroga dla wszystkich było popatrzeć jak 3 lata temu młodzież w kwiecie wieku na stadionie motoru rzucała płytami chodnikowymi w ludzi policję i gdzie popadnie dalej litujmy się nad bydłem stadionowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojo napisał:
to kolego jeszcze malo widziałeś w życiu każdy wyjazd to ostre chlaństwo przed w trakcie i po i nie ma co tu szukać usprawiedliwienia dla bandytów chcieli zadymy to dostali łomot i niech to bedzie przestroga dla wszystkich było popatrzeć jak 3 lata temu młodzież w kwiecie wieku na stadionie motoru rzucała płytami chodnikowymi w ludzi policję i gdzie popadnie dalej litujmy się nad bydłem stadionowym
To chyba ty nie rozumiesz co dotyczy kiboli to jedno a drugie to ze chodzi o tego chlopaka skoro chce isc na mecz z bratem to niech sobie idzie i za to ze kibole narozrabiali to on ma dostac po lbie?wiem jak dziala policja w takich przypadkach,poprostu nie patrza tylko napier***aja.i nie wszyscy ktorzy ida na mecz sa kibolami zapamietaj sobie to raz na zawsze mocherowy lbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bić bo łbach pustych to ścierwo ze stadionów. Za moje pieniądze chodzą i tłuką sie na stadionach to niech policja tępi to dziedostwo ostro po karku i łbie aż do połamania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='maras' date='23.12.2008, 13:03' post='78713'] To chyba ty nie rozumiesz co dotyczy kiboli to jedno a drugie to ze chodzi o tego chlopaka skoro chce isc na mecz z bratem to niech sobie idzie i za to ze kibole narozrabiali to on ma dostac po lbie?wiem jak dziala policja w takich przypadkach,poprostu nie patrza tylko napier***aja.i nie wszyscy ktorzy ida na mecz sa kibolami zapamietaj sobie to raz na zawsze mocherowy lbie [/quote sam jesteś mocherowy po pierwsze to nie był on taki niewinny jak to opisują w gazetach po drugie jak nie byłeś na tym meczu to morda w kubeł powtarzam chcieli zadymy to ją mieli a to co się stało to wypadek niekonicznie nieszczęśliwy bo jak było naprawdę tego się nie dowiemy gdyby siedział na du*** na trybunach nie dewastował itd. to wp... nie dostał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od poczatku było wiadomo,że temu siuchowi i jego rodzinie chodzi tylko o kasę !!! Kopa w d.... co najwyzej a i tak szkoda butow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj mowicie,ze policja powinna lac. nie nie i jeszcze raz nie. Znaja c realia ci chlopcy przyjechali albo pociagiem zreszto niewazne przyjechali z jakas grupa . Rodzina ,matka ,ojciec akceptuja wyjazd synow na mecz. Albo sa pozbawieni instynktu ochrony dzieci lub wyobrazni by nie zakladac klopotow. A moze tak jak w dobie cholernej demokracji,liberalizmu dla wybranych nic nie mieli do powiedzenia? Stalo sie nieszczescie.Rozumiem rodzicow ,ze chca otrzymac jakies pieniadze na leczenie i utrzymanie syna. Moze lepiej dla niego by byl pilkarzem ,a nie obserwatorem. Wg rodzicow winna jest policja,Organizator i gospodarz meczu A gdzie byli rodzice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
dzisiaj mowicie,ze policja powinna lac. nie nie i jeszcze raz nie. Znaja c realia ci chlopcy przyjechali albo pociagiem zreszto niewazne przyjechali z jakas grupa . Rodzina ,matka ,ojciec akceptuja wyjazd synow na mecz. Albo sa pozbawieni instynktu ochrony dzieci lub wyobrazni by nie zakladac klopotow. A moze tak jak w dobie cholernej demokracji,liberalizmu dla wybranych nic nie mieli do powiedzenia? Stalo sie nieszczescie.Rozumiem rodzicow ,ze chca otrzymac jakies pieniadze na leczenie i utrzymanie syna. Moze lepiej dla niego by byl pilkarzem ,a nie obserwatorem. Wg rodzicow winna jest policja,Organizator i gospodarz meczu A gdzie byli rodzice?
CZYTAM TE WPISY I AZ SIE NIE DOBRZE PO NICH. BRONICIE POLICJE, TYLKO POWIEDZCIE CZEMU POLICJA ZACHOWUJE SIE WULGARNIE, AGRESYWNIE WOBEC KIBICA. WIELOKROTNIE BYLEM NA MECZACH WYJAZDOWYCH, I WIDZIALEM JAK POLICJANT PAŁUJE KOBIETE W CIAZY ZA TO ZE ONA STANELA NA CHWILE BO SIE ZLE POCZULA. TO MA BYC NORMALNE? OBEJRZCIE NA YOUTUBE FILMY Z WYJAZDOW KIBICOW GKSU KATOWICE I RUCHU CHORZOW. TAM WIDAC JAK POLICJA DO BEDACYCH W PRZEDZIALE I SPIEWAJACYCH KIBICOW PSIKA GAZEM! BA, NIE POZWALA IM NAWET OTWORZYC OKNA A LUDZIE SIE DUSZA!!. TO JEST NORMALNE? NIE MOWCIE ZE KAZDY KIBIC TO HOOLIGAN, BYDLO. MEDIA KREUJA NAS ZA ZADYMIARZY, A MY TYLKO JEDZIEMY DOPINGOWAC SWOJA DRUZYNE. NIE POPIERAM AWANTUR, ALE TEZ BOLI JAK KTOS Z GORY JUZ ZAKLADA ZE KIBIC PILKARSKI JEST TAKI OWAKI ITP A NIE MA POJECIA. POWIEDZCIE MI KIEDY BYLA OSTATNIO AWANTURA NA MECZU NA WIELKA SKALE? Z 5-6 LAT TEMU, BO CZASY AWANTUR SIE SKONCZYLY. A ZE W PEWNYCH MIEJSCACH CZASEM SIE ZDARZY COKOLWIEK, TO I TAK JEST RZADKOSCIA. POZDRAWIAM NORMALNYCH KIBICOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...