Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice pod nadzorem

Utworzony przez Antydres, 5 października 2007 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Bezmózgowce w dresach niech sie ustawiają na ustawkach a nie sieją terror w miastach, może część z nich się pozabija. Przynajmniej ja nie będę za nimi płakał. A motor do IV ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich policjantów powinno sie zwolnić ze słuzby...to po co oni biora kasę za lenistwo i narzekanie.Nikt ich na siłę nie trzyma w policji moga się zwolnić.Miałem okazje jezdzić na mecze Motoru,Montexu czy żuzla iwcale nie jest tak że wszyscy to jakas banda do bicia.Artykuł jest totalnie tendencyjny.Czy się siedzi czy się lezy...to już sie skoczyło prl się skończył i chyba widocznie panowie policjanci o tym zapomnieli.Nigdy nie zapomne jak po meczu Motor-Cracovia schodza z trybuny vipów i wychodząc ze stadionu dostałem pałą...tylko nie wiem za co właśnie dodatkowo policjanci utrudniali wyjście tzw zwykłym kibicom(stadion był podzielony).Jeśli panom policjanotom tak przeszkadzają mecze owinni siedzieć w domu lub lepeij niech powiedza ilu deb***i z meczu z Lechią siedzi w areszcie i ma postawione zarzuty.Najpierw niech się wezmą za bandytów a kibicow to zostawią w spokoju.Na wspomnianym meczu Motoru kibole Lechi po zadymie przechodzili obok policji.NIKT wtedy nie został zawinięty a oni wchodzili sobie bez przeszkód do sektora.Tak działa lubelska policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie przez obstawe tras kibicow czekam az wreszcie skonczy sie sezon i bede normalnie mogla spedziec weekend ze swoim mundurowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...