Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy ludzie ciągną językami po ziemi

Utworzony przez STYX, 1 maja 2009 r. o 22:34 Powrót do artykułu
I prośba panowie, spokojnie z waszymi organami, normalnym ludziom mogą sie one przydać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
styx, nie badz cyniczny, kazdemu moze sie przytrafic cos zlego, takze tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę jak chcą redaktorki z Dziennika to i potrafia napisać jakiś z sensem artykuł Co do samego art.podoba mi się pokazuję,że motocykliści nie mylić z jeżdżącymi na motocyklach dresami :-/ to ludzie którzy mają poukładane w głowie Hirurdzy,Prawnicy,Bankowcy,Studenci itd..Takich Szanuję ludzi mają pasje i Ją Kochają.Nie szanuje natomiast tych co motocykl traktują jako SZPAN,psują wizerunek Prawdziwym Motocyklistom którzy jeżdża nie jak Oni zezon góra dwa i motocykl sprzedają ale po 10-20 sezonów i więcej..Łatwo tych poznać gówniarzy po jak wspomniałem dresik,"adidaski",kurteczka ortalionowa itp..Do Was!- chcecie być Szanowani to chociaż ubierajcie jak jak przystało na motocyklistów i zachowujcie minimum kultury osobistej na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZANOWNI MOTOCYKLIŚCI PROSZĘ WAS BYŚCIE NIE JEŹDZILI PO LINIACH CIĄGŁYCH ŚRODKIEM JEZDNI. SAMOCHODEM TRUDNO WTEDY UTRZYMAĆ WŁAŚCIWY ODSTĘP OD MOROCYKLA 1M I O POTRĄCENIE NIETRUDNO A KAŻDY CHCIAŁBY TEGO UNIKNĄĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZOFER napisał:
SZANOWNI MOTOCYKLIŚCI PROSZĘ WAS BYŚCIE NIE JEŹDZILI PO LINIACH CIĄGŁYCH ŚRODKIEM JEZDNI. SAMOCHODEM TRUDNO WTEDY UTRZYMAĆ WŁAŚCIWY ODSTĘP OD MOROCYKLA 1M I O POTRĄCENIE NIETRUDNO A KAŻDY CHCIAŁBY TEGO UNIKNĄĆ.
Panie Szofer jeździmy tylko środkiem jezdni kiedy mósimy przeciskać się między samochodami,których kierowcy nie chcą zjechać odrobinę do prawej robią to niektórzy specialnie trzymając się zawzięcie srodka jezdni.Ja kiedy jadę samochodem zawszę stojąc w korku odsuwam się do prawej żeby nie utródniać przejazdu motocyklistom czy rowerzystom niekiedy.Bądzmy uprzejmi dla siebie nawzajem i nie będzie żadnych nieprzyjemności.My mamy takie prawo i z niego kożystamy.Prawo i to pisane w ust.o ruchu drogowym.Z Kolej jadąc samochodem tak jak napisałeś kierowca samochodu ma obowiązek utrzymania odstępu min.1 m.Przy okazji mała uwaga do kierowców MPK którzy widzać motocykl dziwnie emanują Hamstwem i Buractwem w postaci nieprzewidzianych manewrów min.zajeżdżania drogi.Sam miałem kilka krotnie taką sytuacją,że zajechał mi MPK drogę w beszczelny sposób i nawet nie zwrócił uwagi na muj sygnał.Nast.razem ktoś bardziej nerwowy pojedzie za takim delikwentem do najbliższego przystanku i wytłumaczy mu w mniej miły sposób swoją sprawę i może byc nieciekawie.Z pozdrowieniami do Ludzi którzy mają jeszcze w sobie odrobinę szacunku do innych i kultury osobistej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MŁODY JA CHCĘ TYLKO JEŹDZIĆ BEZPIECZNIE I NIKOGO NIE POTRĄCIĆ. OD WYMIJANEGO MOTOCYLKLA MOTOROWERU ROWERUMUSZĘ ZACHOWAĆ ODSTĘP MINIMUM 1METR. TO CHYBA POWINNO OBOWIĄZYWAĆ I MOTOCYKLISTĘ , A NIE WCISKAC SIĘ NIE BACZĄC NA BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ. CHYBA JEDNAK PRZYSZEDŁ CZAS NA "WARZYWKA". ZACHOWAJMY OSTROŻNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZOFER napisał:
MŁODY JA CHCĘ TYLKO JEŹDZIĆ BEZPIECZNIE I NIKOGO NIE POTRĄCIĆ. OD WYMIJANEGO MOTOCYLKLA MOTOROWERU ROWERUMUSZĘ ZACHOWAĆ ODSTĘP MINIMUM 1METR. TO CHYBA POWINNO OBOWIĄZYWAĆ I MOTOCYKLISTĘ , A NIE WCISKAC SIĘ NIE BACZĄC NA BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ. CHYBA JEDNAK PRZYSZEDŁ CZAS NA "WARZYWKA". ZACHOWAJMY OSTROŻNOŚĆ.
On miał chyba na myśli przeciskanie sięw korkach. W Polsce normalne jest, że kierowcy na widok powoli przeciskającego się środkiem motocyklisty otwierają drzwi i wrzeszczą, że motor ma stać w korku tak samo jak oni... Przy większej prędkości motocykliści raczej nie ryzykują nadmiernego zbliżenia, w końcu to kierowca ma tonę blachy dookoła, no nie? A 80% wypadków z udziałem motocyklistów jest powodowanych przez kierowców - tak twierdzi policja i każda firma ubezpieczeniowa. No to kto powinien bardziej uważać??? Odkąd mieszkam w Londynie, mogę jeździć cały rok do pracy (oprócz kilku śnieżnych dni) i czuć się bezpiecznie. Tu jest mnóstwo motocykli i skuterów, dealer od którego kupiłem swój sprzedaje miesięcznie więcej niż wynosi cała roczna sprzedaż wszystkich jednośladów w Polsce! Normalne jest, że kierowcy odsuwają się na bok żeby pośrodku było miejsce dla przeciskających się motocykli. Kierowcy autobusów i ciężarówek nie wymuszają na zasadzie "duży może więcej". Zadziwia mnie podejście kierowców w polsce - skoro oni stoją w korkach to motocykliści też powinni. Nie chcecie staćw korkach, kupcie skutery albo rowery! Czy ja mówię kierowcom, że skoro ja moknę, to i oni powinni odciąć dach??? Aha, samochodem też jeżdżę, ale tylko na dalsze trasy, bo w londyńskich korkach to bez sensu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek napisał:
On miał chyba na myśli przeciskanie sięw korkach. W Polsce normalne jest, że kierowcy na widok powoli przeciskającego się środkiem motocyklisty otwierają drzwi i wrzeszczą, że motor ma stać w korku tak samo jak oni... Przy większej prędkości motocykliści raczej nie ryzykują nadmiernego zbliżenia, w końcu to kierowca ma tonę blachy dookoła, no nie? A 80% wypadków z udziałem motocyklistów jest powodowanych przez kierowców - tak twierdzi policja i każda firma ubezpieczeniowa. No to kto powinien bardziej uważać??? Odkąd mieszkam w Londynie, mogę jeździć cały rok do pracy (oprócz kilku śnieżnych dni) i czuć się bezpiecznie. Tu jest mnóstwo motocykli i skuterów, dealer od którego kupiłem swój sprzedaje miesięcznie więcej niż wynosi cała roczna sprzedaż wszystkich jednośladów w Polsce! Normalne jest, że kierowcy odsuwają się na bok żeby pośrodku było miejsce dla przeciskających się motocykli. Kierowcy autobusów i ciężarówek nie wymuszają na zasadzie "duży może więcej". Zadziwia mnie podejście kierowców w polsce - skoro oni stoją w korkach to motocykliści też powinni. Nie chcecie staćw korkach, kupcie skutery albo rowery! Czy ja mówię kierowcom, że skoro ja moknę, to i oni powinni odciąć dach??? Aha, samochodem też jeżdżę, ale tylko na dalsze trasy, bo w londyńskich korkach to bez sensu...
O czym z wami rozmawiać moto-CYRK-iści ?skoro jeden musieć pisze przez "ó" a drugi Polska pisze przez małe "p".Jak wam wytłumaczyć,że ograniczenie prędkości obowiązuje wszystkie pojazdy silnikowe i motocykle też ,a może "TYSZ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmyślny "paliguma" to też motocyklista? W pobliżu mojej dzialki rekreacyjnej paru takich znęca się nad tymi pojazdami -podejrzewam,że u nich psychika szwankuje -ale przepraszam dlaczego ja mam wąchać smród palonej gumy i głośną"skargę" silnika na deb***owatego użytkownika? Demokracja demokracją ale to powinno być karane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...