Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Że potrącił rozumiem ale że pomógł ??? To niegodne kierowcy BMW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem ze 19 to już wieczór ale jak widać jest to popołudniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe "niegodne kierowcy BMW" Dobrze że Ty masz godność wstawiać takie komentarze. Z mojej strony ukłon dla kierowcy który postąpił tak jak powinien. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no uklon inny by uciekl i nie pomogl a ten przynajmniej odwiozl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomuc żle , ucieknonć też zle. to kiedy bedzie dobże??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca postąpił szlachetnie, myślę, że sąd go to uwzględni jeśli postawią mu zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Oby więcej było takich zachowań. Ja bym go puścił wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
volvo napisał:
pomuc żle , ucieknonć też zle. to kiedy bedzie dobże??
wtedy jak sie nauczysz pisac wyraz dobże ale przez rz (DOBRZE) ;-) a po zatym popieram dobrze zrobił ze nie uciekł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vsadghh napisał:
wtedy jak sie nauczysz pisac wyraz dobże ale przez rz (DOBRZE) ;-) a po zatym popieram dobrze zrobił ze nie uciekł
po zatym ?! Piszemy poza tym ! Najpierw pozamiataj na własnym podwórku, a później pouczaj innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie postąpił szlachetnie.Myślał że jak odwiezie do szpitala to nikt nie odnotuje wypadku,a on nie będzie miał poczytane jako ucieczka z miejsca wypadku.Jak poszkodowany miał obrażenia wewnętrzne to przewóz w bmw mógł mu tylko zaszkodzić,karetka natomiast ma do transportu specjalistyczny sprzęt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myśle że bardzo dobrze postąpił bo nim by karetka dojechała to też nie wiadomo ile czasu by im to zajeło.. Gorzej jak by uciekł to by było nie dobrze. Bo znam podobną sytuację i jestem za takimi uczynkami a nie uciekaniem. Jeszcze zależy czy pieszy był trzeźwy czy też pijany.. Ale będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze zrobił? Najgorszą rzeczą byłaby ucieczka z miejsca wypadku bez próby pomocy, zaraz po niej jest przewożenie poszkodowanego. Chęć pomocy powinna przemawiać na korzyść sprawcy, ale bez przesady. To było zderzenie, więc urazy wewnętrzne, możliwe uszkodzenie kręgosłupa, złamania i temu podobne. Nie wolno "targać" poszkodowanym w takich wypadkach. Opis zdarzenia nic nie mówi o jego przebiegu i możliwych konsekwencjach (no oczywiście poza śmiercią) ale nie róbcie takich rzeczy nigdy. Zawsze trzeba wzywać pogotowie ratunkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj trochę więcej napisano ######/artykuly/pokaz/5466/r...racil,pieszego/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######/artykuly/pokaz/5466/ryki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Że potrącił rozumiem ale że pomógł ??? To niegodne kierowcy BMW !
I znowu młody kierowca starym bmw to naj gorsze szroty jake mogą być wolę fiata126p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA SLYSZALEM ZE SPRAWCA BYL KTOS INNY Z RODZINY PIJANY I PO DRODZE ZMIENILI SIE PAPA Z SYNEM I DALEJ POJECHAL TRZEZWY ALE ALE JESLI TO PRAWDA TO CZY TEN NIBY SPRAWCA CHCE ZYC Z TYM SPOKOJNIE A TEN PRAWDZIWY TO CHYBA NIE WYTRZYMA PSYCHICZNIE WIDOKU POLICJI I SUMIENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...