Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Godziszowiaki to jednak tatarskie nasienie. Nic tylko z takim łbem jak on ma to w pole i bryły rozbijać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiowy tępy bydlak!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś zabija zwierzę, czy jutro zabije człowieka? Człowiek, czy bestia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry prfofesór wójek, mlicjanta czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos wie jak sie ten pajac nazywa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak można????, chciałbym spotkać się z nim sam na sam, śmieć bez serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kij ci w dupe zwyrodnialcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napier***** bym pajaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skurwiel i zwyrodnialec. Jak tak można być takim bydłem bo to nie człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego numer rejestracyjny zamazany? Podać! Razem ze zdjęciem i danymi. Tak jak na niecywilizowanym zachodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powolna Policja?Trzeba im przypominać o o ich obowiązkach chociarz biorą za to pieniądze.Ludzie oni z mojej krwawicy żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By po Tobie ktoś przejechał bydlaku tak jak Ty po tym psie, abyś tak samo skomlał z bólu jak ta biedna psina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien dostać te 2 lata ale bezwzględnego więzienia oraz grzywnę z 10 tys na rzecz opieki nad zwierzętami!!! Może to wystraszy innych debili od podobnych czynów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy bardzo dobry policjantow z janowa, to co sie dziwic. na grzywnie sie skonczy i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym czlowiekiem" - Arthur Schopenhauer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym go tak samo potraktowala jak on tego pieska. Trzeba nie miec serca bydlak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_qxmPLAqNCk0YA8xtNhhxr3cKTDIayXga.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabiłabym skur.... !!!!!!!!!! Ty gnoju śmierdzący Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy, dosięgnie cię sprawiedliwość !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odpuszczajcie. informujcie na bieżąco co się dzieje w sprawie. Jeśli to znajomy P. to będziemy niebieskim patrzeć na ręce, czy nie zamiatają pod dywan. Tępić bydlaków i bestie za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po ch** ten kundel leżał sobie na środku szosy ja się pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...