Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kierowca zasnął, ciężarówka UDERZYŁA wjechała do rowu i uderzyła w drzewo.... WTF???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie coś szef z Euro Fajansu zrobi z wielkim kierownikiem Adamem który układa tak wyjazdy co dla niektórych ze się przepinac muszą albo przesiadac i później są tego skutki. W tamtym roku koło Lubartowa też zasna kierowca z tej firmy i rozwalił samochód naszczecie jemu nic się nie stało Ale przepinke miał do zrobienia. A pupile kierownika dalej sobie śpią bo zrobią jednego krótkiego lota do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo który to kierowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo Miał przepinkę.....daj spokój, zamiast spać po nocce to pewnie robił coś innego, więc nie pisz takich bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu a ty prawa ręka Adama jesteś że tak piszesz, kto zna temat wie o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się nim zajmujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez wszyscy wiedza ze adam zwolnil jednego chlopaka z solowki i teraz mieszal na solo nie zle...szkoda chlopaka,dobrze ze nic powaznego mu sie nie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chore co ten człowiek wyprawia z kierowcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz bedzie wysyłał smsy wszystkim znając zycie typu "nie ma pilnych dostaw ważniejsze  jest zycie",tak jak w tamtym roku, a zachowuje sie ehhhhhhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Adam kierowca międzynarodowy co nie wiadomo gdzie jeździł. Tak to jest jak łize pale szefowi a jego pupile jemu a ktoś inny musi zapierdalac. Sam jeździłem w EF i wiem jak tam jest. Jak Kondrad miał wypadek to też dowalil mu Terespol a później jeszcze przepinke i gdzie tu jest myślenie. Szkoda mu na żarówki płyn do spryskiwaczy to jak mu ma nie być szkoda na kierowce. Jak ktoś się zwolni to inni muszą zasowac. Ale co tam jak przed brama stoją i czekają bo do roboty biorą. Prawda jest taka że Adam to powinien ściągnąć te swoje kapcie piękne przestać udawać Alvaro i wziąść się do roboty a nie kazać za siebie pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca wiesz moze który chłopak jechał ta solówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie pierwszy raz gdy ktoś z tej firmy się rozbija. Wypadków było dużo bo kierowcy zasuwają nie wiadomo po ile. Ten kierownik EF powinien poszukać sobie innej pracy jak nie nadaje sobie rady z układaniem wyjazdów. On ma gdzieś kierowców ciężarówki zaniedbane łyse opony na wszystko żałują kasy a potem się dziwić że kierowcy rozbijają się po rowach. Firma tragedia jeszcze zarobki jak dla psa a Biedronka płaci im kupe kasy. Tylko frajerzy tam pracują i dają się dymać brak mi słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy mają za duży nacisk na termin dostaw przez co muszą unikać przerw.. i co się dziwić że są wypadki bo zasypiają za kółkiem. Kierowcy tirów i ciężarówek to też ludzie! W dodatku mają najgorszą pracę bo żywią się na stacjach, przez tydzień siedzą w tirach i mają niewiele czasu na sen. Wiem że czas dostawy jest ważny bo w sklepach musi być żarcie bo ludzie nie będą mieli co kupić by żreć, ale jednak powinni trochę pomyśleć nad regulaminem przerw na postój. Powtarzam, kierowca to człowiek a nie maszyna. Musi spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej niech się logują na parkingu, pracodawcy olewają godziny nocne i to jest efekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w Euro Finance. No co fakt to fakt pupile jeżdżą krótko a inni zapie**** za nich. za miast zrobić trasę raz długą raz krótką to jeździ się cały tydzień stalowa wola nisko i obrzeża , nie raz załadunki 2 solówek i wychodzi 15 godzin. czasami trzeba zrobić jeszcze o 13.00 sklep w lubartowie- kolejny lot a potem na 12.00 w nocy albo na 2 w nocy do roboty. WTF ???!!!! ADAM weź się za uczciwe rozdzielanie roboty i będzie ok. Wazelinę zostaw i pupile niech zaczną pracować i niech wazelinę odłożą. bo to się nazywa pedałowaniem. pozdro !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żeś napisał. Do tego Alvaro nic juz nie dotrze to tepy bezmózgowiec,to już 3 raz w biedronce i 3 raz trafia na EF. Niech robi tak dalej to w końcu dojdzie do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wie czy wyrzucą tego kierowcę śpiocha i lenia jednego to bym przyszedł na jego miejsce obiecuje jeździć 3 przypinki mycie tankowanie naczep i jazda 24/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyrzuci, to zależy czy był Adama przyjacielem:) jesli tak to pewnie nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem jak rozdzielalibyście trasy będąc na miejscu Adama vel Alvaro. Myślę, że dokładnie tak samo. Trudno się wyspać do 23 czy 1 w nocy jak większość z Was pół wieczoru krowy doi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem jak rozdzielalibyście trasy będąc na miejscu Adama vel Alvaro. Myślę, że dokładnie tak samo. Trudno się wyspać do 23 czy 1 w nocy jak większość z Was pół wieczoru krowy doi.
sie w internecie siedzi a potem tego skutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...