Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
głupie, głupie działanie. tu nie chodzi o bezpieczeństwo tylko o załatanie budżetu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oczekujemy na informacje ze starostwa o kolejnych 900 kierowcach, których nasze urządzenie sfotografowało, pozostałe zdjęcia są w obróbce..." Pozostałe zdjęcia są w obróbce??? Czyli jak syneczek starosty albo jego koleżki, został złapany przez to idiotyczne urządzenie, którego produkcja nabija kieszeń kaską producentów tych urządzeń, to takie zdjęcie może zostać poddane obróbce i zretuszowane???? Bardzo ciekawe zjawisko selekcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dorze, bo przez głupich kierowców mamy z czego łatać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czym polega ta obróbka? Czy na selekcji: ten to swój albo znajomy "najważniejszego" to nie płaci nawet za przekroczenie o 50km/h, a ten to "'szarak" i niczyj znajomy i za przekroczenie o 11km/h dostanie wysoki mandat. A swoją drogą to fajną pracę mają kraśniccy strażnicy miejscy, bo siedzą całymi godzinami schowami w samochodzie i pilnują fotoradaru, a tymczasem powinni zająć się przestrzeganiem porządku w mieście. Jak widać nie ważne że w mieście nie jest czysto bo ważniejsze jest podreperowywanie budżetu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukarani za rok będą głosować i skreślą obecne pijawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten niby fotoradar przypomina indywidualny kubeł na śmieci. Czy to coś nie powinno być bardziej widoczne, nie tylko robiło by kasę dla miasta, ale część z tej 900 zapewne jechała by wolniej. Przecież o to w tym powinno chodzić, a nie tylko szukanie haków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straz miejska to powinna sie zajac pilnowaniem pozadku ,czystosci a nie obdzielaniem punktami.Niedlugo jeszcze straz lesna i rybacka beda dawały punkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten fotoradar wygląda jak lodówka. Niech obsługujący sprawdzi, moze jest tam miejsce na schowanie jakiegoś "napoju", na upały, ochłoda jak znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta banda powinna po mieście chodzić śmieci zbierać a nie mandaty wystawiac od tego mamy chyba inne służby? jeszcze chwila i strażacy będą na zwyżkach mieli pomontowane fotoradary wyglądające jak polewaczki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czy te urządzenie ma homologacje ? Czy przypadkiem nie naruszone zostało tu prawo ? bo po pierwsze urządzenie powinno mieć homologacje, a straż leśna powinna mieć uprawnienia i świadectwo kwalifikacji do obsługi tego urządzenia, a nie tylko szybkie przeszkolenie, na które nie mają dokumentów. W takim wypadku mandaty powinny zostać zakwestionowane, bo nawet żul może obsługiwać to rządzenie po pokazaniu jak ono działa! Poza tym w Polsce nie chodzi o bezpieczeństwo tylko o ściąganie haraczy jak mafia, od obywateli. Policja i służby porządkowe na Zachodzie są po to aby służyć obywatelowi, a u nas aby kase nabijać do budżetu.Jestem za tym aby kierowcy jeździli rozważniej, ale nie róbmy polowania i nie bawmy sie w tym przypadku w akcje partyzanckie z ukrycia i zaskoczenia, które polegają na tym aby jak najwięcej kasy zdobyć. Dziurawe i nierówne drogi, które są przyczyną wielu wypadków to o tym sie nie mówi oficjalnie w urzędach bo po co sobie robić kłopot, jak można zgonić na kierowce że nie dostosował sie do warunków jakie są na drodze, tak mi jeden Pan Policjant powiedział, który opisywał miejsce wypadku. My pamiętamy i głosować będziemy już nie długo więc sami sobie sznur kręcicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wszyscy tak się troszczą o kierowców, pieszych i mieszkańców, to może robią coś z wieczną kałużą na ul. Urzędowskiej? To naprawdę zagraża bezpieczeństwu! po wtóre: mieszkańcy nadal czekają na zdjęcie rozpędzonego burmistrza lub posła (?) które było obiecane już kilka miesięcy temu. Zdjęcie z fotoradaru, nie z albumu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muniek.Widoczne to muszą być znaki,abyś się mógł do nich stosować.A nie fotoradar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to super k.. ! mi na przemyslowej jeb* zdjecie mialem z 65 a tam jest do 50!! a droga wyglada jakby bylo conajmniej do 90!! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłaszamy konkurs!! Litra wódki dla tego, kto zniszczy pierwszy ten śmietnik. Sposób dowolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwicie że stoją ciągle z tym pudłem przy drodze skoro kazano im ratować budżet miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio jadąc w Lublinie ul.Nadbystrzycką minąłem radiowóz, który jechał 45km/h , penie jechał na patrol lub coś tam.Na tej ulicy, na środku jendego pasa leżała częsc zderzaka, nadkola czy coś podobnego, blokując jeden pas ruchu i myślałem że policja zatrzyma się aby usunąć to z drogi, bo to zagraża bezpieczeństwu i co i gówno ! ominęli i pojechali dalej. Więc niech mi nie wciskają kitu że wszystko co robią to dla poprawy bezpieczeństwa!!! Tylko dla kasy do budżetu, taki mają rozkaz od samej góry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy 900 fotek oznacza 900 mandatów??? Chyba nie.... Czy "bysie" mogą też pouczać kierowców. Wszystkich czy tylko wybranych???? Może ktoś sprawdzi - ile było w ciągu "płatnych" 4 miesięcy pouczeń za zbyt szybką jazdę, a ile max-ów z taryfikatora???? Coś mi się wydaje, że statystycznie jest o.k. to jest dolne widełki z taryfikatora. Sprawdzi ktoś to??????? Oczywiście należy policzyć wszystkie zdjęcia zrobione w tym czasie przez urządzenie i ilość mandatów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...