Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowcy gubią się na S17. Nawet znaki ich nie kierują

Utworzony przez jan, 8 listopada 2012 r. o 20:48 Powrót do artykułu
tzn wg mapy do W-wy mam jechac nieistniejaca obwodnica kuriozum bezmyslnosci juz dawno zostało przekroczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie będe mówił ale widać przecież ze ten odcinek do warszawy jest w budowie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze by tak zdjac zakazy wyprzedzania bo poco oddali 2 pasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do bystrzejowic nie dojedzie się jak na mapie, brakuje kawałka drogi serwisowej przy węźle Świdnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany niektórzy to naprawdę mają problemy i się dziwić, że w tym regionie Polski nie było (jeszcze nie ma) do tej pory drogi ekspresowej. Ograniczenia i zakazy są dlatego, że nadal trwa budowa, a to, że drogowcy otworzyli 2 pasy ruchu to jest to moim skromnym zdaniem tylko ich jakaś dobra wola. A jeśli jeździ się po obszarze gdzie trwa budowa to wykazuje się te minimum zainteresowania i uwagi, że sprawdza się objazdy np. w internecie, jeśli nie umie się czytać znaków. Co innego jeśli jest problem np. ze złym oznaczeniem to to rozumiem, że można mieć problem z dojazdem. A nie tylko jak otworzyli trase to krzyki specjalistów, że nawierzchnia nie taka, że ekrany akustyczne (bo w czasie jazdy każdy ogląda krajobrazy, a co tam, że ludziom głośno) i jeszcze te ograniczenia prędkości istny skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ skoda A byłeś tam? Ja w zeszłym tygodniu chciałem do Świdnika dojechać i miałem problem - tak słabo jest wszystko ozaczone. Ostatecznie chyba jako pierwszy wypróbowałem wiadukt przy Lotników Polskich i po wertepach i błocie wjechałem prawie jak starym wjazdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż za ciemniak - za przeproszeniem robił oznaczenia na tej mapce??? gdzie jest wiadukt na dawnych "krzyżówkach" a gdzie oni wskazali?! nie istniejący fragment węzła! i jak tu sie nie zgubić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E, no o co chodzi? Jeszcze pare dni temu Dzienik Wschodni pisał jak to zaj**cie szybko jedzie się z Lublina do Swidnika. 15 minut, wszystko szybko, jasno i przyjemnie. Więc co się zmieniło w ciągu paru dni? Krasnale znaki podpie*****ły? A może jednak na tym odcinku jest bałagn, burdel, chaos, nikt nad tym nie panuje a budowlańcy sami nie wiedzą co czynią?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko u nas może tak byc żle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jaki wiadukt mają jeszcze otwierać w przyszłym tygodniu do Lotników Polskich - ale ten co zbudowali już dziś jest otwarty - samochody śmigają w lewo i prawo - jechałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędem było rozpoczęcie prac po obu stronach Świdnika. Trasa s17 i droga z mełgiewskiej były przebudowywane w jednym czasie. Mogło być znacznie mniej korków, gdyby mieszkańcy okolic świdnika i samego świdnika mogli jechać alternatywną trasą(no chyba, że ktoś ma terenówkę z pancernym zawieszeniem to zostawała droga przez strefe ekonomiczną) .Jest znacznie lepiej niż było. Ja codziennie jeżdzę tą trasą i czasem sam jestem zaskoczony. Rano była droga otwarta a po południu już zamknięta. Jednak mimo tych zmian muszę przyznać, że jest znacznie lepiej! przez ostatnie lata to była droga przez mękę i stanie w godzinnych korkach, często jeszcze przed felinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać nikt nie pomyślał, że mozna dać mapke na której byłoby można przeczytać coś bez lupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czło
STEFAN S. napisał:
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
Człowieczku małej wiary.... Główny wjazd do Świdnika ma być nową droga wzdłuż laso do ronda na Lotników Polskich i nowym wjazdem Na wysokości ul Kusocińskiego..... Czytaj ze zrozumieniem a nie krzyczysz.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że z tym oznakowaniem nie jest wcale tak źle. Wystarczy uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...