Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no tak najlepiej podwyżkę wstawić a niby za co tankować ??? za te śmieszne zarobki ??? masakra co sie w tej polsce dzieje bogaty zawsze bedzie bogaty a biedny bedzie za eutanazją bo nie przezyje za swoją pensję... aż wstyd być polakiem euro 2012 to bedzie szczyt i wtedy 70 % polaków bedzie się wstydziło swojej narodowości .... smutne ale prawdziwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to bagno!!! Kraj pełen zakłamanych ludzi, a w rządzie złodzieje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rozumieć, że dzięki tej podwyżce (kwota z ceny litra paliwa przeznaczana na budowę dróg) nasz rząd z platformy o.ferzystów i zło... razem z p.s.l. przekażą środki na budowę dróg na Lubelszczyźnie. Teraz to już budowy S-12, S-17, S-19 i DK-74 ruszą "z kopyta" i zakończą się tak jak to obiecano w 2012 roku. (Ale obudziłem się i stwierdziłem, że ceny mamy europejskie i znowu nam zabrali pieniądze, już nie na budowę, ale na remonty dróg)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inaczej mówiąc to jakby nie patrzeć i kombinować to zawsze tak było i będzie że za podwyżką nośników energii szła , idzie i będzie podwyżka dóbr wykonanych a które trzeba przetransportować więc bredzenie autora że NIE- to tylko zbożne życzenia i mydlenie oczu ! więc Proszę nie pisać bredni że nic takiego nie będzie ,zresztą cały czas od ponad roku zauważyć można tendencję do podwyższania cen na min. art. spożywcze ,teraz to będzie podwyżka z uzasadnieniem !Ale będzie i to jest pewne !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za porąbany kraj!Czy nie może raz być bez podwyżek?Tak normalnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olej napędowy używany jest przez rolników, którzy w większości jeżdżą po polach a nie po drogach i ta podwyżka im nie służy tylko bije po kieszeni. Państwo zawsze okrada słabych by wspomagać kler i partię rządzącą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...