Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no tak najlepiej podwyżkę wstawić a niby za co tankować ??? za te śmieszne zarobki ??? masakra co sie w tej polsce dzieje bogaty zawsze bedzie bogaty a biedny bedzie za eutanazją bo nie przezyje za swoją pensję... aż wstyd być polakiem euro 2012 to bedzie szczyt i wtedy 70 % polaków bedzie się wstydziło swojej narodowości .... smutne ale prawdziwe...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polska to bagno!!! Kraj pełen zakłamanych ludzi, a w rządzie złodzieje..
0
Mam rozumieć, że dzięki tej podwyżce (kwota z ceny litra paliwa przeznaczana na budowę dróg) nasz rząd z platformy o.ferzystów i zło... razem z p.s.l. przekażą środki na budowę dróg na Lubelszczyźnie. Teraz to już budowy S-12, S-17, S-19 i DK-74 ruszą "z kopyta" i zakończą się tak jak to obiecano w 2012 roku. (Ale obudziłem się i stwierdziłem, że ceny mamy europejskie i znowu nam zabrali pieniądze, już nie na budowę, ale na remonty dróg)
0
Inaczej mówiąc to jakby nie patrzeć i kombinować to zawsze tak było i będzie że za podwyżką nośników energii szła , idzie i będzie podwyżka dóbr wykonanych a które trzeba przetransportować więc bredzenie autora że NIE- to tylko zbożne życzenia i mydlenie oczu ! więc Proszę nie pisać bredni że nic takiego nie będzie ,zresztą cały czas od ponad roku zauważyć można tendencję do podwyższania cen na min. art. spożywcze ,teraz to będzie podwyżka z uzasadnieniem !Ale będzie i to jest pewne !!!.
0
Co za porąbany kraj!Czy nie może raz być bez podwyżek?Tak normalnie?
0
Olej napędowy używany jest przez rolników, którzy w większości jeżdżą po polach a nie po drogach i ta podwyżka im nie służy tylko bije po kieszeni. Państwo zawsze okrada słabych by wspomagać kler i partię rządzącą !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: