Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowcy MPK

Utworzony przez kierowca z Lublina, 9 sierpnia 2014 r. o 22:24
Czy ktoś wezmie się za kierowców MPK? Jeżdżą coraz gorzej, sam wiele razy byłem świadkiem jak nie obowiązują ich żadne przepisy, znaki, wymuszają pierwszeństwo, itp. A szczyt wszystkiego miał dzisiaj na skrzyżowaniu trasy WZ z ul. 3-go Maja. Kierowca autobusu linii nr 2 (numer boczny 2398) ok. godziny 16:55 wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie (pewnie wg zasady "jestem duży i na pewno zdążę"). Samochody które jechały w stronę Zamku musiały gwałtownie hamować, a jeden z nich gdyby nie skręcił w ostatniej chwili kołami zakończyłby jazdę pod autobusem. Kierowca jak gdyby nigdy nic pojechał dalej, nawet nie przepraszając za swoje zachowanie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak miał przeprosić? Wysiąść z szoferki i jakieś pokłony robić. Wszyscy wyhamowali bezpiecznie to pojechał  daej i tyle w temacie ćwoku. Jakby mur był to byś przywalił czy hamował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wezmie się za kierowców MPK? Jeżdżą coraz gorzej, sam wiele razy byłem świadkiem jak nie obowiązują ich żadne przepisy, znaki, wymuszają pierwszeństwo, itp. A szczyt wszystkiego miał dzisiaj na skrzyżowaniu trasy WZ z ul. 3-go Maja. Kierowca autobusu linii nr 2 (numer boczny 2398) ok. godziny 16:55 wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie (pewnie wg zasady "jestem duży i na pewno zdążę"). Samochody które jechały w stronę Zamku musiały gwałtownie hamować, a jeden z nich gdyby nie skręcił w ostatniej chwili kołami zakończyłby jazdę pod autobusem. Kierowca jak gdyby nigdy nic pojechał dalej, nawet nie przepraszając za swoje zachowanie.
KAPUSTA ??  Boże co za kraj !!  nic tylko kapusie,konfidenci albo pachołki Moskwy,jak Qurwa żyć jak wszyscy kapują ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nagrywają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wezmie się za kierowców MPK? Jeżdżą coraz gorzej, sam wiele razy byłem świadkiem jak nie obowiązują ich żadne przepisy, znaki, wymuszają pierwszeństwo, itp. A szczyt wszystkiego miał dzisiaj na skrzyżowaniu trasy WZ z ul. 3-go Maja. Kierowca autobusu linii nr 2 (numer boczny 2398) ok. godziny 16:55 wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie (pewnie wg zasady "jestem duży i na pewno zdążę"). Samochody które jechały w stronę Zamku musiały gwałtownie hamować, a jeden z nich gdyby nie skręcił w ostatniej chwili kołami zakończyłby jazdę pod autobusem. Kierowca jak gdyby nigdy nic pojechał dalej, nawet nie przepraszając za swoje zachowanie.
Ojciec, matka też tacy byli w przeszłości ?  UB,SB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...