Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowcy wracają ze świąt. Mundurowi będą bezlitośni

Utworzony przez antyŻUK, 25 kwietnia 2011 r. o 14:59 Powrót do artykułu
Ja dziś zrobiłem już ponad 300km przez Polskę. Widziałem słownie: JEDEN radiowóz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przejechałem od godziny 6 do 14 (z niewielkimi przerwami) 580km i uwazam że policja jest tam gdzie byc powinna. Szkoda tylko że niektórzy kierowcy pomimo ostrzeżen nadal sobie "ważą lekce" wszelkie zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj o 7:30 wyjechałem z Lublina do Chełma, dziś z Chełma o 11 do Hrubieszowa a z Hrubieszowa wróciłem na 18 do Lublina. Po drodze zero policji. Wielka akcja to chyba tylko w mediach albo na papierze sztabowym. Nic dziwnego że tyle wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś jestem pełen podziwu dla kierowców na E-17 w Strzyżowicach .Kiedy byłem na przejażdżce rowerowej i stanołem wraz z moimi dziećmi na poboczu oczekując na chwile kiedy moglibyśmy przejść samochody zaczęły się zatrzymywać i niech mi ktoś mi powie,że nie ma kultury na polskich drogach dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechalismy 300 km i zero policji trasa Lublin Warszawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również po lubelszczyźnie w Wielkanoc przejechałem ok. 300 km (Puławy, Kraśnik itp.) i żadnego radiowozu nie widziałem po drodze. Wobec tak zapowiadanej akcji nie pozostało mi nic innego jak pozdrowić rzeczników prasowych KGP w Lublinie, znacie się świetnie panowie na pijarstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasa Lublin-Zamość-Hrubieszów-Chełm-Lublin I trochę kręcenia po okolicy i kompletne zero policji, ani jednego radiowozu. Policyjna akcja jak zwykle tylko w mediach a nie na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gajowy to też mundurowy! nie mozna normalnie napisać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tanifach napisał:
Wczoraj o 7:30 wyjechałem z Lublina do Chełma, dziś z Chełma o 11 do Hrubieszowa a z Hrubieszowa wróciłem na 18 do Lublina. Po drodze zero policji. Wielka akcja to chyba tylko w mediach albo na papierze sztabowym. Nic dziwnego że tyle wypadków.
Słuszna prawda!-ja przez dwa dni świąt jeździłem na trasie: Lublin-Piaski-Cyców i zero Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bronie policji ale jezdza tez sreberki dla Was oni sa niewidoczni bo przeciez nie maja oznaczenia wiec jak ktos jedzie w inne strony i nie wie ktora to sreberka bo nie wszedzie jezdza tylko vectrami sa tez inne pojazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...