Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ze zdjęcia jasno wynika że tem robiący zdjęcie siedział za kierownicą wyprzedzanego pojazdu i skupiał się na prowokowaniu wolną jazdą i blokowaniem pasa ruchu w celu zrobieniu zdjęcia. Cwaniak i "fotograf ze Świerszczyka"co blokuje ruch i sam powoduje zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo to jeden z najszybszych wozów w Polsce. Moja lista najszybszych stworzona w trasie to: 1. seicento van 2. mercedes sprinter 3. fabia z kratką 4. berlingo/partner 5. vw transporter
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z omijanego auta co robił zdjęcie to stał sobie na tym pasie! Więc jak tą skodziną miał go ominąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś jak świerszczyk, tylko za kółkiem pewnie z ciebie niezły świr i warjat łamiący przepisy - w naszym kraju połowa kierowców do oszołomy co ja zasiądą za kółkiem to muszą wszędzie być pierwsi - lądujecie później na wyspkach, albo na chama się wciskacie, albo właśnie jak ten deb*** wyprzedzacie na podwójnej...szkoda gadać, powinno się karać takich jak wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol co za artykul :C pozdro wszystkim zawalidrogom ..|..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię sie, wyprzedzał - prosta droga jak stół więc po co tu ciągła linia - głupie polskie przepisy wymuszają na kierowcach łamanie prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHHA długa prosta droga i podwójna ciągła!! kiedy miał wyprzedzać? przed zakrętem gdzieś gdzie jest przerywana? oznaczenia dróg w Polsce są żałosne. Ile razy jak jechałem drogą krajową w ciągu nocy wpadałem na jakieś dziury czy progi powstałe przy remoncie drogi bo nie było żadnego oznaczenia?! Polska to nie jest normalny kraj i jeszcze długo nie będzie, gdzie są AUTOSTRADY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca zawalidroga robiąc zdjęcia nie odrywał rąk od kierownicy ? Za to tez jest mandat i 3 pk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm.. po co myśleć jak mam białe auto służbowe? Pan dziennikarz nie napisał ile jechał i jakie było ograniczenie, bo założę się, że ten domokrążca w białej skodzinie do znaków się nie stosował. A powyżej cymbały piszą o tym,że przepisy be, jakie cymbały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych dałnów co piszą powyżej, że droga prosta i zawalidroga itd. : na zdjęciu jak byk widać znak ostrzegawczy na pasie z przeciwnej strony, co jednoznacznie wskazuje na jakieś utrudnienia i stąd ciągła linia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyslew napisał:
ze zdjęcia jasno wynika że tem robiący zdjęcie siedział za kierownicą wyprzedzanego pojazdu i skupiał się na prowokowaniu wolną jazdą i blokowaniem pasa ruchu w celu zrobieniu zdjęcia. Cwaniak i "fotograf ze Świerszczyka"co blokuje ruch i sam powoduje zagrożenie.
Jestem tego samego zdania, niestety. Już na pierwszym zdjęciu 1/6 wyraźnie widać, że zdjęcie robiła osoba tuż przy środkowej, ciągłej, podwójnej linii. W Polsce nie ma, na szczęście, rejestrowanych samochodów z kierownicą po prawej stronie samochodu, a w bajkę, że to Anglik przyjechał do Polski pomóc "społeczniakowi" robić zdjęcia, nie uwierzę. Sam jestem przez niektórych określany jako "społeczniak", ale w tym wypadku, to jawna podpucha, na którą się dali nabrać reporterzy. To kierowca/fotograf/reporter/amator złamał tutaj prawo - celowo blokował ruch. Zachowanie innych kierowców jest tylko tego skutkiem. Po upewnieniu się, że droga jest pusta, omijają zawalidrogę. A może osoba robiąca zdjęcia stała na środku jezdni z włączonymi światłami awaryjnymi? Co zrobić, kiedy jakiś "cwaniaczek" przyssie się do środka jezdni i blokuje ruch? Jechać za nim w żółwim tempie i powodować kilometrowe korki? Trzeźwe myślenie powinni zachować wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Trzeba odróżnić skutek od przyczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze? Jeśli jest prosta droga, dobra widoczność, nic z naprzeciwka nie nadjeżdża a ja muszę się wlec za jakimś ciągnikiem albo małym fiatem, to też wyprzedzę na podwójnej ciągłej. Wolę to zrobić, niż czekać na pojedyńczą linię i samochód, który będzie jechał z naprzeciwka, a ja będę mieć nadzieję, że przed nim zdążę. Przepisy przepisami, ale trzeba też myśleć, prowadząc samochód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Kowalski napisał:
Jestem tego samego zdania, niestety. Już na pierwszym zdjęciu 1/6 wyraźnie widać, że zdjęcie robiła osoba tuż przy środkowej, ciągłej, podwójnej linii. W Polsce nie ma, na szczęście, rejestrowanych samochodów z kierownicą po prawej stronie samochodu, a w bajkę, że to Anglik przyjechał do Polski pomóc "społeczniakowi" robić zdjęcia, nie uwierzę. Sam jestem przez niektórych określany jako "społeczniak", ale w tym wypadku, to jawna podpucha, na którą się dali nabrać reporterzy. To kierowca/fotograf/reporter/amator złamał tutaj prawo - celowo blokował ruch. Zachowanie innych kierowców jest tylko tego skutkiem. Po upewnieniu się, że droga jest pusta, omijają zawalidrogę. A może osoba robiąca zdjęcia stała na środku jezdni z włączonymi światłami awaryjnymi? Co zrobić, kiedy jakiś "cwaniaczek" przyssie się do środka jezdni i blokuje ruch? Jechać za nim w żółwim tempie i powodować kilometrowe korki? Trzeźwe myślenie powinni zachować wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Trzeba odróżnić skutek od przyczyny.
Janek dobrze mówi - dodatkowo koleś powinien dostać mandat za dwa wykroczenia: używanie telefonu w trakcie jazdy, niezastosowanie się do obowiązku poruszania możliwie blisko prawej krawędzi jezdni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dziennikarz obywatelski" ? Raczej złośliwa pizd...a z nadmiarem wolnego czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOPÓKI TAKIE CYMBAŁY JAK POWYŻEJ BĘDĄ USPRAWIEDLIWIAĆ GŁUPOTĘ I BRAK STOSOWANIA PRZEPISÓW, DOPÓTY BĘDZIEMY ZA RUMUNIĄ W NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI POSZKODOWANYCH NA DROGACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz obywatelski ? Może lepiej Kapo obywatelski, kapuś, donosiciel ? Tacy cwaniacy szukający sensacji !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprzedzany złosliwie blokował drogę. Ponadto droga powinna mieć po 2 pasy ruchu w kazdym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Pan nie spodziewał się chyba wyrazów uznania ze strony lubelskich kierowców? Nie można przecież oczekiwać zrozumienia od chamów, których jeszcze parę lat temu nie było stać na rower, a teraz zasiedli do szybkich auta i za wszelka cenę pragną zwrócić na siebie uwagę! Często jest to cena najwyższa dosięgająca absolutnie niewinne ofiary. Oni nie myślą pro społecznie...oni w ogóle nie myślą. A jedynie pragną zaznaczyć swoje marny byt poprzez okazanie się bezmózgowcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autor tego zdjecia powinien zastanowic sie jak sam jezdzi, a dopiero brac sie za innych. drogi kierowco na swoim koncie masz nie jedno takie wykroczenie-zal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe jestem na zdjeciu, zawsze chciałem zobaczyć tył swojego samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...