Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kim jest p. Leniak

Utworzony przez ofiara, 24 września 2014 r. o 20:32
heh, człowieku ;) w tej zabawie nie o to chodzi by kogoś zidentyfikować przeglądam te logi i z serwera proxy to unikat dominuje neostrada, polsat i telefony przeglądajacy forum DW anonimowo to naprawdę wyjątki dynamiczne IP w neostradzie + częste pykanie pstryczkiem routera zupełnie wystarczy rozrzut przydzielanych IP jest tak wielki że często jeden do drugiego nie podobny... przynajmniej ja tak mam bez dostępu do poufnych informacji takie IP jest niewiele warte chyba że ktoś nie bawi się pstryczkiem   w tej zabawie chodzi o to aby się przekonać i przekonać innych że popularność na takich forach jest iluzoryczna jeden człowiek potrafi założyć temat zrobić z niego "gorący" toczyć dyskusję i naklikać dowolną ilość odsłon oczywiście jest to delikatnie mówiąc zboczenie ale w podobny sposób działają hejterzy opłacani przez partie na samym początku tej zabawy łyknęli haczyk i gdy tylko zauważyli ruch jechali na PO PiS PSL teraz już wiedzą że to lipa   słynne tasiemce w Bełżycach Szastarce... Krzczonowie :lol: to nie żywiołowa dyskusja mieszkańców tylko bez proxy zwykła zabawa pstryczkiem dwóch może trzech maniaków tak tak myślą że urabiają opinię publiczną a oni tak naprawdę przekonują się nawzajem do swoich racji jedni byli tego świadomi dla innych jest to szok i niedowierzanie kilka tysięcy postów kilkaset tysięcy odsłon(tasiemce najdłuższe) a publika do małego busa się zmieści :blink:   z tego też względu Przemuś może być ukarany jedynie w sprawie cywilnej za te insynuacje za pieniądze podatników jest to mała szkodliwość a roboty dużo bo wypowiedzi kilka tysięcy   pora coś zrobić z tymim tasiemcami na forum bo one normalnie ośmieszają gazetę ... nie wiem... zamykać komentowanie już mocno nie aktualnych tematów... ... sześć lat przedszkole w tarapatach... policja będzie 15 lat sprawdzać komu ogołocono konta... awarii wodociągu nie uda się usunąć przez lat 10 itd przepraszam zapomniałem przez lat osiem będziemy się zastanawiać kim jest p.Leniak radio w Krzczonowie na zawsze zostanie w rękach opozycji tymczasem się zepsuło-za duże echo w studio i tym optymistycznym akcentem kończę pzdr.
[media]https://www.youtube.com/watch?v=AquP7uxjLO0[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w jego motywacje czytałem jego wpisy na f i przeważnie prowadzi on dialog sam ze sobą dla mnie jest to dziwne
boją się go z powodu tej pasji gdyby jeszcze przekuł ilość w jakość i zwiększył aktywność poza internetem tooooo byłby niezły bat na cyniczną władzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) bat? Zabawne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) bat? Zabawne...
 
boją się go z powodu tej pasji gdyby jeszcze przekuł ilość w jakość i zwiększył aktywność poza internetem tooooo byłby niezły bat na cyniczną władzę
wiatr odnowy wieje więc czas aby TV Lublin zrobiła jakiś reportaż o Nim może wtedy by się zdyscyplinował i zaczął spełniać nasze nadzieje ostatnio trochę się poprawiło ale jeszcze to nie jest to czego nam potrzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z tym memem poleciał na odsłony tematu :D :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif cześć! przepraszam was za mą nieobecność ***picsrv.fora.pl/images/smiles/nod.gif byłem ciężko ranny w wypadku drogowym... pół ciała w gipsie i nie możność poruszania kończynami... zwłaszcza kończyną prawą. wracam do sprawności - to cena aktywności ***picsrv.fora.pl/images/smiles/117.gif pozdrawiam ***picsrv.fora.pl/images/smiles/008.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co na to leniak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomisław leserak napisał:
to jest jakaś fobia. siedzi godzinami na *** i męczy neta :lol: :p
a jednak brakuje mi go :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypuścili cię z zakładu i  znowu piszesz jako różne osoby... Weź tabletkę, bo te twoje rozdwojenia jaźni są męczące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy typ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=8JFJapTbc-E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cuż we mnie jest nieporawdziwego? NIE MAM POJĘCIA doprawdy ja to zawsze ja nie piszę pod nickami - zawsze pod nazwiskiem czuję śmierć za plecami i chcę może zaznaczyć swe istnienie tym nazwiskiem że mylę się - Boże dzięki Ci za kazdą z pomyłek pesymisty ;-) Krzczonów brydzianki? a kij z nimi nie są istotne... istotne są chwile takie jak ta ***s://***youtube.com/watch?v=Pk7oxJjH-YY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 23 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...