Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kim są sejmowi debiutanci z woj. lubelskiego?

Utworzony 31 października 2015 r. o 20:29 Powrót do artykułu
proponuję zapoznać się z oświadczeniem majątkowym, rzeczywiście zdolna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani mnie normalnie oszukała. Jestem wzrokowcem i głosowałem na tę kandydatkę ze zdjęcia   a tu się okazuje, że ma 62 lata       Jestem zawiedziony... oszukany...czy to jest etyczne takie oszukiwanie męskiej części elektoratu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochrony środowiska w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu Pani Borowiec widzę zbierała szlify u papy Rydzyka. Będzie dobry poseł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (31 października 2015 o godzinie 21:15) HA HA HA HA zniszczyłeś!!!!! Piona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwana rolniczka z tej Hałas, pogrzebała w albumach ze zdjęciami sprzed 30-tu lat i jak widzę nabrała co niektórych masturbantów :D :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
programy graficzne zrobią cuda ;), który poseł nie przepracował ani jednego dnia w normalnej robocie? a już swoje lata ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Maryja w rozkwicie. Ojdyr stawia namlodych.Zakon PC ma sie czego bać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani mnie normalnie oszukała. Jestem wzrokowcem i głosowałem na tę kandydatkę ze zdjęcia   a tu się okazuje, że ma 62 lata       Jestem zawiedziony... oszukany...czy to jest etyczne takie oszukiwanie męskiej części elektoratu ?
Tą sprawą powinna się zająć Komisja Etyki Poselskiej. Część wyborców chciało zmiany pokoleniowej w PiS. Wielu z nich dokonuje wyboru w ostatniej chwili posiłkując się plakatami wyborczymi, nie zna dokładnie kandydata na posła. Wymieniona wyżej - już pani poseł - wykorzystała ten fakt podstępnie i podszyła się pod młode pokolenie i nie jest to tylko wygładzenie zmarszczek, ona się odmłodziła o połowę. To jest zwyczajne oszustwo ! I nie piszcie, że to program graficzny podrasował wygląd. Czy zauważyliście jeszcze jednego kandydatkę/kandydata do sejmu, który by wyciął taki numer wyborcom ? Bo ja nie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest autor tego artykułu? Wypada napisać. Tu nie ma mowy o debiutantach, a jedynie o P. Borowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani mnie normalnie oszukała. Jestem wzrokowcem i głosowałem na tę kandydatkę ze zdjęcia   a tu się okazuje, że ma 62 lata       Jestem zawiedziony... oszukany...czy to jest etyczne takie oszukiwanie męskiej części elektoratu ?
czy to nie jest czasem babcia tej prezenterki telewizyjnej Anki Hałas Michalskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...