Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kina w woj. lubelskim: Remontują czy likwidują? (raport)

Utworzony przez ..., 18 sierpnia 2012 r. o 15:06 Powrót do artykułu
I znowu "premium"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo sobie sami będziecie czytać te swoje wypociny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale buractwo, popieram przedmówców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz się spotykam z czymś takim. I jeszcze może abonament mam płacić. Wywalcie wszystkie banery z reklamami i wystakujące okienka, króre nerwy szarpią i wtedy mozna by o tym pomyśleć. Poza tym w tytule powinno być oznaczone jako "premium"? Ja np. nie chcę takiego artykułu czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cheap Ray Bans Sunglasses | Cheap Ray Bans | Wholesale Ray ban UK | Cheap Ray Ban Wayfarer Outlet | Ray Ban Outlet | Cheap Ray Ban UK | Click Here | read more | http://www.cheap-ray...sunglass.co.uk/ | www.cheap-raybanssunglass.co.uk/ | cheap-raybanssunglass.co.uk/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
High columns are a great addition to Coach Factory Online any living or bedroom to add classical flare to even the most plain of spaces. Coach Factory Corinthian columns, with beautiful top features, are delightful surprises for gardens, Louis Vuitton Canada end tables, and plant holders. Imagine coming home to a luscious garden with the richest details provided by Casa de Arti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...