Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kłusownicy zarzucili śmiertelną sieć

Utworzony przez zdziwiony, 18 marca 2008 r. o 07:47 Powrót do artykułu
Trochę to dziwne.O tej porze roku wybrał się na kajak.No i chyba o dziwnej porze,skoro domownicy dopiero na drugi dzień zgłosili,że chłop zaginął. Czy to nie był ten od siatki?A może popłynął ze swoją siatką? Szkoda chłopa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu miało być inne zdjęcie a wieś nazywa się Wólka Nadrybska jak zwykle pismaki wszystko przekręcą hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam nie daleko tej wsi chlop napil sie w pracy i pijany poszedl na jezioro wyplynol nie zwoja lodka i mial wypasc i zaplatac sie w te sieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spędziłem nad tym jeziorem nie jedne wakacje, znałem Marka. Zarówno on jak i większa część ludzi tam mieszkających stawiała sieci, to normalne. Nie ma co debatować, takie sytuacje miały miejsce i będą miały nadal, takie życie. Niech spoczywa w pokoju. P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PROSTU GOŚĆ KŁUSOWAŁ A BYŁ Z TEGO ZNANY ZAPLĄTAŁ SIE WE WŁASNE SIECI I NIE PISZCIE BZDUR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...