Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta, która zatrzymała Dragados. Blokada na budowie S17 (wideo)

Utworzony przez pstryk, 16 października 2013 r. o 06:47 Powrót do artykułu
Żal mi Ciebie kobieto, naucz się płynnie mówić, jak do kogoś mówisz to patrz się prosto w oczy. Odbiegasz od wszystkie twarzą w bok ten twój śmieszny samochodzik to koparka może przestawić i nie ciesz tak michy !Przez takiego kogoś wszyscy tracą żebyś zjadła tą ziemie na kolacje.Za dzierżawę wzięłaś sobie w kredycie takie złom. Dragados przestawi Ci ten złom lub zapakuje na patelnie i wywiezie go !!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anno, tak trzymać. Jeśli jest coś robione niezgodnie z umową, to trzeba o swoje walczyć. Tak robi się na całym świecie. Niech Pani nie sugeruje się tymi, co liczą tylko na szybkie zakończenie prac na tym odcinku. To właśnie oni są samolubami, bo myślą tylko o swojej wygodzie. Pewnie gdyby byli na Pani miejscu postępowali by podobnie. No chyba że oddali by własną działkę za darmo do dyspozycji firmy, żeby inni mogli szybko korzystać z nowej drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego się czepiacie? Stajecie w obronie oszustów i złodziei, żeby nie było opóźnień w budowie? Jeśli użytkują działkę niezgodnie z umową, generują chałas bez pozwolenia przed 6.00 rano itp. to niech za to odpowiadają. Też chcę, żeby wybudowali drogę jak najszybciej, ale zgodnie z prawem. Nie będę popierał oszustów! Brawo Pani Aniu! Dla mnie może Pani mieć i dziesięć terenówek i samolot, ale ważne, żeby uczciwie. Jeśli się Pani nie zgadzała na tę maszynę, to niech płacą. Nasi włodarze niech wreszcie zaczną wybierać w przetargach sensowne firmmy. Od początku padało wiele zdań, że z Dragadosem będzie wiele problemów, tak jak w innych częściach kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta ma rację. Jakby firma działała zgodnie z umową, to już dawno byłby tam policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej tylko i wyłącznie chodzi o wyłudzenie jak największej kasy i będzie w sądzie walczyć, a przez to będą opóźnienia z budową. To jest absurd bo pokazuje innym ludziom że skoro jej się uda to dlaczego inni nie mogą spróbować. Wstyd mi za nią!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzam - czyżby pani Barwińskiej (tylko z nazwiska) skończyła się kasa? To się nazywa iśc z tupetem przez życie! Pani Barwińska wie, co mam na myśli. Ten gest, ten pląs, ten dąs - wciąż te same, mimo upływu lat. Mam nadzieję, że ta "dama" (cudzysłów jak najbardziej uzasadniony - makijaż, strój i marka auta nie czynią z babsztyla prawdziwej damy ) zapłaci za bezprawne wstrzymanie budowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzam - czyżby pani Barwińskiej (tylko z nazwiska) skończyła się kasa? To się nazywa iśc z tupetem przez życie! Pani Barwińska wie, co mam na myśli. Ten gest, ten pląs, ten dąs - wciąż te same, mimo upływu lat. Mam nadzieję, że ta "dama" (cudzysłów jak najbardziej uzasadniony - makijaż, strój i marka auta nie czynią z babsztyla prawdziwej damy ) zapłaci za bezprawne wstrzymanie budowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzam - czyżby pani Barwińskiej (tylko z nazwiska) skończyła się kasa? To się nazywa iśc z tupetem przez życie! Pani Barwińska wie, co mam na myśli. Ten gest, ten pląs, ten dąs - wciąż te same, mimo upływu lat. Mam nadzieję, że ta "dama" (cudzysłów jak najbardziej uzasadniony - makijaż, strój i marka auta nie czynią z babsztyla prawdziwej damy ) zapłaci za bezprawne wstrzymanie budowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żadna terenówka, tylko zwykły SUV, terenówki mają zawieszenie znacznie wyżej, ale są znacznie lepsze i silniejsze od suv-ów. Wbrew pozorom dobra osobówka również potrafi tak wjechać, wszystko zależy od samochodu i kierowcy
Aaaa.... Mimo wszystko sprytny samochodzik (i kierowca) ;-) Tak więc jaki to SUV? Zgadzam się z tą Panią, ten mikser ustawiony jest bezprawnie i nie taką miała umowę z Dragadosem. Niektórzy dopatrują się tylko, że już zobaczyła wielką kasę itp. Niech się Pani nie da!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Później będzie narzekanie, że budowa drogi przeciąga się w nieskończoność. Tak jak zwykle w Polandii liczy się tylko prywata. Ten naród dobro wspólne miał i ma głęboko w nosie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Virtualna polska wprowadziła ciekawą usługę - GLOCAL!   Już teraz możesz zlokalizować inną osobę. Wejdź na tą stronę:   http://fw.pl/gps   Wystarczy, że podasz jej numer telefonu, a otrzymasz informację o jej dokładnej lokalizacji i zobaczysz dokładnie na mapie gdzie teraz jest!     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już było oficjalnie wiadomo że firma Dragos nie dotrzyma terminów,więc zrobili standardowy fortel.Wynajeli panią za dodatkową opłatę aby im dała wytłumaczenie przeciągania się budowy.Przecież to wiadomo że ten protest to na zlecenie i za opłatą Dragosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za prostaczka? Ona nawet nie umie poprawnie mówić. Ale tak jest niektóre wieśniaki pchaja się byle tylko sensacje zrobić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co wy pie..... ! hiszpanie podpisali umowę z tą Panią o składowanie materiałów budowlanych. ona na to przystała! ale nic nie było w umowie nt. miksera. kiedy się zorientowała, że coś jest nie tak, dała im czas na zabranie swojej zabawki a ci jak gdyby nigdy nic, olali tę kobietę! nie chrzańcie proszę, że budowa jest wstrzymana itd bo myślę, że taka wielka firma jak ta hiszpańska z łatwością znajdzie sobie inne miejsce dla swojego miksera! nie wywiązali się z warunków umowy więc dlaczego ta pani ma im darować, tym bardziej że dała im wcześniej termin na zabranie zabawki! Hiszpanie nie respektują warunków umowy po mimo kilku terminów! wy jak byście się zachowali w takiej sytuacji? pytam się na poważnie, co byście zrobili gdyby ktoś was jawnie kręcił na biznesie?   ta cała firma hiszpańska ma opóźnienia, nie wywiązuje się z terminów, teraz szuka kozła ofiarnego aby przykryć swą nieudolność a pisanie, że jedna kobieta zastopowała całą wielką firmę bo im mikser zablokowała. ludzie ogarnijcie się, nie ma innej działki w pobliżu gdzie można by było postawić ten mikser? nie mogą podpisać z kimś innym umowy? tylu inżynierów, tylu speców, tylu prawników robi dla hiszpanów więc powinni szybko znaleźć plan B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre wpisy, to nie mam wątpliwości, że umysłowe zombi istnieją. Co za durny naród, który odbiera innym prawo do własności, do spokoju. Zabierać sobie ten mikser pod swoje okna, a później komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matko, ludzie zarzucacie kobiecie, że nie mówi płynnie. a wam co po tej płynnej polszczyźnie jak byście się dali robić na szaro przez firmę która nie wywiązuje się z warunków umowy?!? co byście zrobili na jej miejscu, bo nikt tu jeszcze tego nie napisał?    powtarzam, czemu Hiszpanie nie zabiorą miksera i postawią na działce obok podpisując nową umowę, a tej kobiecie jeśli faktycznie aż tak mi bruździ mogą przecież wytoczyć proces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupia ci.pa a potem po drodze bedzie jezdzila. Typowy spoleczniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uszanowanie ojcowizny... Widać na kilometr, że jej o kase chodzi. zresztą sama to powiedziała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zablokować budowę S17 i zakończyć. Środki przeznaczyć na budowę dróg w zachodniej Polsce. Będzie lepiej dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauta Qurcze pieczone ma racje PKWN dał im ziemie za darmo a teraz im wszystko przeszkadza .W zachodniej Polsce taki samochóód biora na lawety niech paniusia ???zapierdiela 10 km .Obwodnicą będzie jezdziło tysiace  miliony mieszkanców a ta babsztyl niech napisze odszkodowanie po zakończonej pracy a nie blokuje budowy .Liberum Veto to ty masz pod ubraniem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...