Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety w Black Red White

Utworzony przez Rocco, 21 sierpnia 2010 o 18:06
Witam, mam pytanie: czy we wszystkich hurtowniach BRW jest nakaz przyjmowania do pracy brzydkich kobiet??? Reprezentuję hurtownię Ożarów i muszę stwierdzic, że u nas ta sprawa jest szczególnie widoczna. Pracuje tu kilka pań a jedna brzydsza od drugiej. Podzieliłem je na trzy grupy - pierwsza grupa: to typowe tłuściochy, które muszą siedziec na wzmacnianych krzesłach, ponieważ do standardowych im się dupy nie mieszczą, straszne grubasy bardzo otłuszczone(3/4 pań z naszej hurtowni zalicza się do tej grupy) -druga ochydne gęby: np.pani Małgorzata z transportu nie dośc że brzydka jak noc małe świńskie oczka to jeszcze na jej twarzy występują wielkie odrażające brodawki, czy kurzajki, kiedy to widzę mam odruch wymiotny -trzecia grupa wady postawy: jest u nas taka jedna zajmuje się kuchniami. Urodą nie grzeszy chuda jak szkapa, okulary ala Stępień z 13 posterunku,a chodzi pochylona do przodu jak Adam Małysz tuż po wyjściu z progu Prezesie kochany prosimy o chociaż jedną jedyną panienkę na której można by oko na chwilkę zawiesic. Pokrzepieni takim widokiem naszą prace wykonamy z przyjemnoscią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: